Marihuana

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Marihuana

przez dr. Psycho Trepens 26 lut 2016, 02:56
co to za życie na trzeźwo, czuje się jak bez rąk, ehh.
życie na trzeźwo to piekło, tylko się zajebać.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Marihuana

przez dr. Psycho Trepens 26 lut 2016, 03:47
Chciałbym dodać coś od siebie, czemu heroiniarze którzy są uzależnieni dostają w zamian Metadon albo Buprenorfinę ?
a ja uzależniony od THC, nie mogę dostać substytutu ? Przecież to jest niesprawiedliwe.

Czyli mam się teraz uzależnić od helu, by móc dostać legalnie jakiś zamiennik ?

Chore, nie sądzicie ?
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Marihuana

przez Kalebx3 26 lut 2016, 15:55
Chciałbym dodać coś od siebie, czemu heroiniarze którzy są uzależnieni dostają w zamian Metadon albo Buprenorfinę ?

Jeden stary heroinista na programie metadonowym opowiadał mi ,że od hery można "uciec " , ale od metadonu prawie nikomu sie to nie uda . Podobnież takie kure-stwo ( ten metadon ) ,że hera to pikuś . Zejścia z metadonu są Piekłem . Tak więc dr. Psycho Trepens, nie zazdrość tym nieszczęśnikom ,że Państwo ich wjebało w sromotę , do usranej śmierci .
A buprą też nie radzę . Tu mam własne doświadczenia . Miniona jesień troche tańcowałem z buprą . Lęki i depresje po niej miałem ,,, pierdol---eęęęęęęęe opiody !
Musisz nie mysleć o substytutach tych internetowych chińskich trutek , tylko na siłę zachowywać abstę co dnia , na przekór wszystkiemu . Po mniej-więcej 3 latach może uda Ci się wydobyć się z syfu i jakoś bez tego zafunkcjonować . Nie ma co się oszukiwać ,,, trzeba pocierpieć na dupościsku .
Wyszedłem z alkoholu , tramali ,,, ale z trawy nie umiem . Nie dlatego ,że nie umiem , lub nie wiem jak ,,, po prostu KUR--WA nie chcę . I choć zdobywanie towaru dobrej jakości kosztuje mnie wiele wysiłku psychicznego , kombinowania ,ciśnień , to ku-rwasz chcę sobie przypalić lolasa i odciąć się od tei emocjonalnej pizd-y , którą noszę w sobie , na sobie jak garba ,,,,
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Marihuana

przez Hans 26 lut 2016, 18:46
buka napisał(a):
haha bielun na odwyk :D

Zebrać "kuracjuszy", wcześniej narobić wywaru, tak, żeby, powiedzmy, z 10 średnich kwiatów wyszedł litr wywaru, tylko osobno warzyć, a nie w wielkim kotle. Potem każdemu powiedzieć, że to takie ziółka, które im pomogą, trochę gorzkie, ale osłodzone miodem i serwować pół litra na raz. :D
Feed your head
Feed your head

Marihuana

przez buka 26 lut 2016, 20:46
Hans ty taki kozak doniecki jesteś to dawaj :D co byś się bał bieluna jak już grzybki znasz

a muchomury ktoś szamał?tz.te kropki z kapelusza się wcina

Marihuana

przez adam syn ahmeda 26 lut 2016, 20:56
Koles odemnie z osiedla zjadł trzysta halabardow świeżych plus krzaczek bieluna tym samym wylądował w szpitalu psychiatrycznym i dostał schizofrenii więc nie radzę przesadzać bo kolezka miał 2 tygodnie fazę.

Buka przecież ciebie tylko skręt dotlenia :D
Jak mowi stare chinskie przyslowie jesli nie wiesz co powiedziec , powiedz stare chinskie przyslowie

solian 400mg

Marihuana

przez Hans 26 lut 2016, 21:10
buka napisał(a):Hans ty taki kozak doniecki jesteś to dawaj :D co byś się bał bieluna jak już grzybki znasz

a muchomury ktoś szamał?tz.te kropki z kapelusza się wcina

Piłem wywar z bielunia. Pisałem o tym na forum. Gdyby nie to, że okrutnie wyniszcza organizm i dochodzisz do siebie dwa tygodnie (a problemy z sikaniem i wzrokiem odczuwasz dłużej), to bym powtórzył. Mocniejsze przeżycia, niż jak zajrzałem śmierci w oczy. Grzyby to nie jest żadne porównanie do bielunia dla kogoś, kto może nie ćpa często mocnych specyfików, ale ma doświadczenie z podróżami różnymi. Zresztą na to nie ma mocnych, tu nie siądziesz na tronie, by kontrolować fazę, to nie Ty podróżujesz, to świat wpierdala się w Ciebie z całą stanowczością, a jak wchodzi faza to chcesz żeby się już skończyło, a to dopiero preludium, no ale potem jeśli jeszcze coś z tego zapamiętasz, to np. nie masz żadnych hamulców i sikasz w kącie pokoju jakby to była toaleta. :)

Muchomory raz. Mistyczna faza, ale w brzuchu uczucie jakbym wódki na pusty żołądek wypił. Łysiczka jeśli chodzi o żołądek jest o wiele łagodniejsza, w zasadzie nie odczuwalna, a faza bez porównania głębsza. Nie zjem tego więcej. Może jakbym te kropki zjadł, ale nie czytam na forach o tym, a zwłaszcza na hyperreal, bo tam po 30 łysiczkach mają fazę...
Feed your head
Feed your head

Marihuana

przez tahela 26 lut 2016, 21:10
sporo moich znajomych trawe jara, ja raczej unikam, ale zdarzyło raz czy dwa, do trawy mam taki stosunek,ze sama nie wiem, niektórym ryje psyche a niektórym niekoniecznie, jesli ma sie skłonnosc do zaburzeń i dziwnych zachowań to jednak nie powinno sie jarać i wiadomo jak zapali na imprezie raz na dwa miechy to co innego niz ktos kto jara dzien w dzień, w Czechach jest legalna i ludzie po nia jeżdza bo odemnie 20 km do Czech jest a czekolada z trawa kupiona w sklepie to jednak jest troche zabawy,
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Marihuana

przez adam syn ahmeda 26 lut 2016, 21:28
tahela napisał(a):sporo moich znajomych trawe jara, ja raczej unikam, ale zdarzyło raz czy dwa, do trawy mam taki stosunek,ze sama nie wiem, niektórym ryje psyche a niektórym niekoniecznie, jesli ma sie skłonnosc do zaburzeń i dziwnych zachowań to jednak nie powinno sie jarać i wiadomo jak zapali na imprezie raz na dwa miechy to co innego niz ktos kto jara dzien w dzień, w Czechach jest legalna i ludzie po nia jeżdza bo odemnie 20 km do Czech jest a czekolada z trawa kupiona w sklepie to jednak jest troche zabawy,

Ja jaram dzien w dzień mam na chacie Holandię :D

Marihuana

przez dr. Psycho Trepens 26 lut 2016, 21:32
ale patologia sie zrobiła w tym temacie, gloryfikacja ćpania :D
ja z braku laku zacznę pewnie butapren walić.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Marihuana

przez NN4V 26 lut 2016, 22:18
dr. Psycho Trepens napisał(a):ale patologia sie zrobiła w tym temacie, gloryfikacja ćpania :D...

Jaka tam gloryfikacja - każden jeden gada co wie i tak być powinno jeśli nie bedzie się popadać w dewocje.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Marihuana

przez adam syn ahmeda 26 lut 2016, 22:21
Doktorze niestety musisz się narazie nacieszyć 0,75mg alprozamu to dobry haj
Opisz może doznania i jakie wkręty masz po tym towarze hahahahahaha

Marihuana

przez adam syn ahmeda 26 lut 2016, 22:25
dr. Psycho Trepens napisał(a):ale patologia sie zrobiła w tym temacie, gloryfikacja ćpania :D
ja z braku laku zacznę pewnie butapren walić.

Chloroprotyksenem się n acpaj weź całe opakowanie na raz i będziesz miał dobrą fazę hahahahaha sory ale czasami rozdupcasz mi nadgarstki

Marihuana

przez NN4V 26 lut 2016, 22:36
Faze to cza kontrolować, bo zapłata za przefazowanie bywa upierdliwą.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Sortuj wg