uzależnienie od masturbacji

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez sadunia85 01 lut 2013, 18:16
BladzacyAniolek napisał(a):nieboszczyk znam swoje ciało i potrzeby... Jak ju ż pisałam wcześniej, mój nałóg masturbacji nie wiązał się z popędem seksualnym tylko z nadwyżonym napięciem, które niwelowałam poprzez masturbacje, alkohol abo okaleczanie się. Dzięki lekom nie czuję już tego napięcia, nadzwyczaj jestem spokojna, nie odczuwam już tej mega złości, jest po prostu idealnie.

heh..mogłabym to samo napisać o sobie...słowo w słowo. Z tym że ja sobie z tym nie radzę dalej...

przez nieboszczyk 01 lut 2013, 18:18
sadunia85 napisał(a):heh..mogłabym to samo napisać o sobie...słowo w słowo. Z tym że ja sobie z tym nie radzę dalej...

mógłbym cię wyręczyć.juz tak wyręczyłem jednego osobnika że wypalił sie do cna
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez BladzacyAniolek 01 lut 2013, 19:16
sadunia85 napisał(a):heh..mogłabym to samo napisać o sobie...słowo w słowo. Z tym że ja sobie z tym nie radzę dalej...

Wiesz, mi dużo też pomogła rozmowa z Terapeutą, często wałkowaliśmy ten temat, może spróbuj z kimś o tym porozmawiać, i wspólnie znaleźć jakieś inne rozwiązanie, które da te same ukojenie.
F34.1, F43.2, F60.3

BladzacyAniolek = pssyche

http://samotnadusza-psyche.blogspot.com/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez xxxl96 11 lut 2013, 20:21
Walczę z tym okropieństwem , zaczęło się w 2008 roku , nie było nic lepszego na odprężenie , aktualnie 5 dzień bez ... Trzymam za was kciuki , musimy z tego wyjść !
Śmierć jest wiecznym schroniskiem, w którym nic się nie odczuwa

przez BladzacyAniolek 11 lut 2013, 22:57
xxxl96 Gratulacje. :) Oby tak dalej, małymi kroczkami do sukcesu. Też trzymam za Ciebie kciuki.
F34.1, F43.2, F60.3

BladzacyAniolek = pssyche

http://samotnadusza-psyche.blogspot.com/

przez DeNiro 11 lut 2013, 23:59
Dołączę do "wybranych". Jest dobrze jeśli nocuję u znajomych itp. Ale gdy jestem u siebie w domu to jest nie do opanowania. Kilka razy dziennie to standard. Bardziej martwi mnie, że zaczynam to robić w miejscach publicznych, np. w przymierzalni sklepowej, w aucie na parkingu, w szatni na basenie. Miło jeśli przyłapie mnie jakaś kobieta.
Muszę to zwalczyć.

przez ekspert_abcZdrowie 12 lut 2013, 12:38
DeNiro, jeżeli nie potrafisz zapanować nad masturbacją, to problem przybrał bardzo na sile. Potrzebujesz pomocy. Do masturbacji nie dochodzi już tylko w domowym zaciszu, ale także w samochodzie, w szatni na basenie, w przymierzalni. Podczas stymulacji towarzyszą Ci fantazje, że zostajesz przyłapany przez kobietę. Uzależnienie od masturbacji może być przyczyną Twoich problemów w relacjach z partnerką/partnerem. W samej masturbacji nie ma nic złego. Problem pojawia się, gdy masturbacja staje się przymusowa i przekształca się w nałóg. Więcej na ten tamat możesz przeczytać tutaj: http://portal.abczdrowie.pl/uzaleznienie-od-masturbacji.
Psycholog

przez nieboszczyk 12 lut 2013, 13:49
xxxl96 napisał(a):Walczę z tym okropieństwem , zaczęło się w 2008 roku , nie było nic lepszego na odprężenie , aktualnie 5 dzień bez ... Trzymam za was kciuki , musimy z tego wyjść !

bo pod napletkiem masz tyle sera że możesz iść po bułkę i zrobić sobie kanapkę i ten ser ci przewlekle podrażnia żołądz.jak spleśnieje to zyska na wartości.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez *Wiola* 12 lut 2013, 15:41
nieboszczyk, Jesteś obrzydliwy, nie dziw się potem ,że ludzie Cię nie lubią :roll:
Moderator

przez Artemizja 12 lut 2013, 15:42
nieboszczyk, przez Ciebie musiałam odstawić kanapki :pirate: Szlag :pirate: Teraz przez Twój wpis nie będę mogła spokojnie zjeść,bo kanapki będą mi się kojarzyć z jakimś paskudztwem :hide: Czy Ty musisz w ten sposób wyrażać swoje myśli?Mógłbyś to robić w mniej hmmm wstrętny sposób? :hide: Bardzo Cię proszę,bo aż momentami robi się niedobrze :hide:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez nieboszczyk 12 lut 2013, 15:48
*Wiola* napisał(a):nieboszczyk, Jesteś obrzydliwy, nie dziw się potem ,że ludzie Cię nie lubią :roll:

ten temat działa mi na nerwy i chwalenie sie takimi dewiacjami.czy wszyscy muszą wiedzieć że ktoś nałogowo głaszcze swoje narządy płciowe?
wątek np.uzależnienie od adrenki czytało by się z podziwem.dlaczego na tym forum niema takiego mądrego i normalnego wątku?

przez Artemizja 12 lut 2013, 15:49
nieboszczyk, to go załóż a nie raczysz innych takimi wywodami,które powodują mdłości :hide:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez nieboszczyk 12 lut 2013, 15:52
Lilith napisał(a):nieboszczyk, to go załóż a nie raczysz innych takimi wywodami,które powodują mdłości :hide:

może to jeden ze sposobów żeby wyperswadować te dewiacje

przez *Wiola* 12 lut 2013, 15:53
nieboszczyk, Jak Cię drażni to go nie czytaj, to ,że dla Ciebie są to dewiacje , wcale nie znaczy ,że tak jest naprawdę. Na dodatek guzik tak naprawdę o tym wiesz a zawsze jesteś pierwszy do wygłaszania swoich "mądrości" - wiesz ,że to też drażni ???????????? :evil:
Moderator

Sortuj wg