Zaliczanie facetów

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Zaliczanie facetów

przez Aranjani 30 kwi 2014, 23:18
Psychotropka`89 napisał(a):ruda-grazyna, rozumiem o co Ci chodzi.

Według mnie są dwie opcje <ale zapewne jest więcej przyczyn>:
1. Kobieta ma kompleksy, została zdradzona, zraniona, skrzywdzona przez faceta/facetów, straciła zaufanie i chce się tym "dowartościować", Coś w stylu: "Poszedł ze mną do łóżka, to znaczy, że nie jestem taka zła, brzydka, itd", i tak z kolejnym i jeszcze innym... Błędne koło, bo w gruncie rzeczy pogrąża się coraz bardziej. Samoocena leci w dół, bo zazwyczaj jest wykorzystywana przez tych kochanków. Taka forma niemej zemsty na swoim facecie.
2. Kobieta jest cholernie pewna siebie, wie, że może mieć każdego, lubi flirty, adoracje. Próżność, kult ciała, i łechtanie swojego ego. Puste damusie.

Takie moje zdanie. ;)

poniekąd się zgadzam.

a może to ona wykorzystuje facetów ;)
Aranjani

Zaliczanie facetów

przez elo 30 kwi 2014, 23:30
ja nie wiem o co chodzi kiedys na tym forum przeczytalam ze tylko faceci moga ruchac kogos do kogo nic nie czuja potem ktos zaprzeczyl wiec calkiem mozliwe ze jednak i kobiety sa w stanie oddzielic seks od uczuc :bezradny:
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Zaliczanie facetów

przez Aranjani 30 kwi 2014, 23:34
elo, na tym forum mozna przeczytać różne rzeczy :mrgreen:
Aranjani

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zaliczanie facetów

przez elo 30 kwi 2014, 23:40
Aranjani napisał(a):elo, na tym forum mozna przeczytać różne rzeczy :mrgreen:

fakt ale nie jestem z tych kobiet wiec musze ufac na slowo : (
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Zaliczanie facetów

przez Hans 30 kwi 2014, 23:43
Ja będąc kobietą też bym się bał tak jak teraz, rozumiem, ktoś załatwiłby sprawę szybko np. strzelając w głowę, to bym nawet mój mizerny majątek przepisał na tego kogoś, ale dostać coś w bonusie i potem zdychać latami to bym wszystkie poradniki uwodzenia przeczytał, ostatni grosz w ciuch i białe zęby zainwestował, żeby siać zemstę jak Simon Mol. ;)
Feed your head
Feed your head

Zaliczanie facetów

przez devnull 01 maja 2014, 01:05
Dla mnie to jest jakieś ślepe poszukiwanie tego czego brakowało w dzieciństwie, ze strony ojca.
To takie wieczne poszukiwanie, w sumie to normalne, żyjemy w nienormalnym społeczeństwie
pełnym zaburzonych ludzi, dla których największym lekarstwem jest konkretna osoba, którą
bardzo trudno znaleźć.
A długie skoki w bok, zawsze prędzej czy później doprowadzą do totalnej pustki emocjonalnej,
mogą być podsycane przez uciekanie w różne uzależnienia w celu zabicia frustracji i udawania
uczuć - takie aktorstwo emocjonalne.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Zaliczanie facetów

przez lucy1979 01 maja 2014, 07:56
Wydaje mi się że u kobiet to jest raczej forma poszukiwania tego jedynego, jakkolwiek idiotycznie to brzmi. Jesteśmy wszyscy uwarunkowani przez hormony i ewolucję. Kobieta poszukuje podświadomie ojca dla swoich przyszłych dzieci. Jeśli ma psychiczne zaburzenia to będzie szukać go w absurdalny sposób. Dziewczyny z borderlinem mają tendencję do takiego zachowania.
Pewnie i są przypadki bezuczuciowych suk, które są w stanie isc do łożka z każdym. Ale wtedy priorytetem są raczej kasa, kariera. Doznania fizyczne sa, myślę, na drugim miejscu.

Być może brędzę, bo sama jestem strasznie monogamiczna. Pasjonuję się psychiatrią, więc oceniam pod tym kątem.
Mam jedną taką przyjaciółkę i często z nią o tym rozmawiam. Ona jest ciągle w depresji, więc raczej szczęścia takie podejście do seksu nie daje.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Zaliczanie facetów

przez Psychotropka`89 01 maja 2014, 09:10
Aranjani napisał(a):
Psychotropka`89 napisał(a):ruda-grazyna, rozumiem o co Ci chodzi.

Według mnie są dwie opcje <ale zapewne jest więcej przyczyn>:
1. Kobieta ma kompleksy, została zdradzona, zraniona, skrzywdzona przez faceta/facetów, straciła zaufanie i chce się tym "dowartościować", Coś w stylu: "Poszedł ze mną do łóżka, to znaczy, że nie jestem taka zła, brzydka, itd", i tak z kolejnym i jeszcze innym... Błędne koło, bo w gruncie rzeczy pogrąża się coraz bardziej. Samoocena leci w dół, bo zazwyczaj jest wykorzystywana przez tych kochanków. Taka forma niemej zemsty na swoim facecie.
2. Kobieta jest cholernie pewna siebie, wie, że może mieć każdego, lubi flirty, adoracje. Próżność, kult ciała, i łechtanie swojego ego. Puste damusie.

Takie moje zdanie. ;)

poniekąd się zgadzam.

a może to ona wykorzystuje facetów ;)

To pod 2. punktem wykorzystuje facetów. ;)

lucy1979,
Pewnie i są przypadki bezuczuciowych suk, które są w stanie isc do łożka z każdym. Ale wtedy priorytetem są raczej kasa, kariera. Doznania fizyczne sa, myślę, na drugim miejscu.

Wcale nie bredzisz. Twój post jest dopełnieniem mojego. Takie kobiety są materialistkami, pustakami, damuleczki, liczące na kasę, wycieczki i inne prezenciki. Nie jest to sponsoring ale tu taka suka wykorzystuje faceta ile może, a jak nie może, to szuka innego. Bo ma warunki. Uroda, pewność siebie, zgrabne nogi, wyżej srająca, niż dupę mająca. Znałam takie laski i z punktu 1., jak i 2. Nie jest, to wyssane z palca, tylko wynika z moich obserwacji, rozmów z tego typu kobietami i z punkciku 1., oraz 2.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Zaliczanie facetów

przez dar 01 maja 2014, 09:59
no niestety są też takie kobiety. Priorytety właśnie są takie, że przez dziwny sposób myślenia chcą dowartościować siebie, chcą przeżyć przygodę, często chodzi też o pieniądze i wykorzystanie partnera. Wydaje mi się, że niektóre takie kobiety przez seks chcą sobie wbić do głowy że są ładne, mają powodzenie, są w tym dobre, a może czasem w innych aspektach życia mogą być ciapami, mają problemy zawodowe itp

Często takie panie są po prostu puste i mają dziwne spojrzenie na relacje damsko-męskie i w ogóle na świat. :shock:
Ja to chyba nigdy nie zapomnę niektórych słów znajomej kumpeli, która otwarcie mi powiedziała tak:
"a co tylko faceci mogą zaliczać?"
'po prostu korzystam z życia"
Ja pierdollę. Moim zdaniem to tacy ludzie mają ewidentnie coś nie tak w głowie. Ciężko nazwać to normalny zachowaniem.
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Zaliczanie facetów

przez wiejskifilozof 01 maja 2014, 10:19
Oj,żeby spotkać taką kobietę która by chciała mnie zaliczyć :D Dlaczego kobieta nie może ? Jak chcę to czemu nie ? Kto zabroni.Dzięki Ci Boże,że nie jestem konserwatywny.

Zaliczanie facetów

przez Ferdynand k 01 maja 2014, 10:54
no usprawiedliwiajcie dalej tak samo alkoholika usprawiedliwić można mordercę czy psychola co komuś dzieciństwo zniszczył itp......... ćpuna o
Naczelny Użyszkodnik

Zaliczanie facetów

przez tahela 01 maja 2014, 12:45
Oj są takie czesto potrafia bez skrupółów zaliczać facetów, rwać przysyłąc SMS, mowić ładne słowka, wyciagać do filharmoni i teatru na beszczela po prostu , czesto potrafia tez rozbic jakis zwiazek czy nawet wieletnie małeżeństwo bez zadnych skrupułów czy wyrzutó sumienia, ale to sie zawsze obraca przeciw facetom , którzy na to lecą, bo one sa dobre dopóki jest dobrze jak sie zaczyna psuc to wtedy sie nagle okazuje ,ze wobec wybranka , którego rwały róniez nie maja wyrzutów sumienia i skrupułów tak jak go wyrwały metodycznie tak sa mu po kilku latach w stanie dowalić bez mrugniecia okiem o czym przekonał sie jeden moj kolega jak zamki zastał w domu wymienione i wyczyszczone konto bankowe i był płacz co za s..ka, ale wiadomo jak ktos jest w stanie na poczatku sie zachować bezszczelnie i wydzwaniać i wyrywać na beszczela, pakujac sie na siłe to jest i w stanie sie tak zachować do tej osoby jak sie psuc cos zacznie bo nie ma zasad , to tez moralosc chyba a to jest raczej wrodzone i nie da sie tego nauczyc.to takie poczucie przywoitosci do innych osób i swiata, to sie ma albo nie i tyle.

-- 01 maja 2014, 12:12 --

To sa przeważnie bardzo sprytne kobiety , myslące tylko o tym zeby im było dobrze, potrafia delikatnie dzien po dniu wymusic i dostep do konta i inne rzeczy, usmiechac sie i byc wyrachowanym a jak cos nie pasuje to na razie tez korzyscia dla siebie.Mi takie cos nie dało by zyc ,ale one zyja inawet potrafia sie usmiechać w tym wszystkim jakby sie nic nie stało i dla nich wszystko jest w porządku, dobre aktorki.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Zaliczanie facetów

przez wiejskifilozof 01 maja 2014, 14:41
Ferdynand k napisał(a):no usprawiedliwiajcie dalej tak samo alkoholika usprawiedliwić można mordercę czy psychola co komuś dzieciństwo zniszczył itp......... ćpuna o

Ferdynand,to nie to samo :smile: radosny sex,a zabójstwo.

Zaliczanie facetów

przez alicja_31 01 maja 2014, 15:14
co wy pierdolicie? jakie kompleksy, lecenie na kasę?? a pociąg fizyczny, podniecenie nowością? chęć przeżycia orgazmu po prostu? panowie - Wam się po jakimś czasie partnerka stała nie nudzi? nie macie ochoty na inne babki po prostu, czy interesuje Was w nich stan konta? a może chęć bzyknięcia sąsiądki wynika z kompleksów? .... no i kobiety miewają tak samo, bo mogą po prostu lubić seks dla seksu :mrgreen:

Sortuj wg