Dorosły facet jak mały chłopiec

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Hans 09 kwi 2014, 21:13
Lunaria, to poczytaj wątek o Ukrainie. :)
Tak, to i depresję, z tym, że chodziłem dawno temu na terapię, ale studia mam za sobą, znajomi się rozjechali, w pracy nie mam z kim i sobie tu wchodzę pogadać o filmach czy wydarzeniach na świecie. Od miesiąca znowu chodzę na terapię i tym razem mam nadzieję ją ukończyć, choć nie wiem czego oczekuję. Kurcze, to nie wątek o mnie - masz rację, borderline pasuje do wielu rzeczy.
Feed your head
Feed your head

przez Lunaria 09 kwi 2014, 21:24
Hans napisał(a):Lunaria, to poczytaj wątek o Ukrainie. :)

Nie omieszkam :) ostatnio rzadko tu bywam
Tak, to i depresję, z tym, że chodziłem dawno temu na terapię, ale studia mam za sobą, znajomi się rozjechali, w pracy nie mam z kim i sobie tu wchodzę pogadać o filmach czy wydarzeniach na świecie

W takim razie wątek prawie jak o Tobie ;) Mam nadzieję, że terapia pomoże. Ja nie jestem już w tej kwestii tak optymistyczna jak rok temu ale wciąż wszystkim polecam...
"Człowiekiem jestem, nic co ludzkie nie jest mi obce"

przez Hans 09 kwi 2014, 21:45
Prawie tak, chociaż ta dawna diagnoza wywróciła mi trochę świat do góry nogami, bo całkowicie odrzucałem psychologię, filozofię, skupiałem się na tym co namacalne, a tu znalazły się dowody, że tak nie jest do końca jak sobie to układałem. Teraz najgorsze jest chyba poczucie braku celu, bo ten hedonizm, który uprawiam to w sumie żaden cel.

Mam nadzieję, że Twoje problemy też znajdą pozytywne rozwiązanie. :)
Feed your head
Feed your head

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg