Pójście do agencji towarzyskiej a niska samoocena

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Purpurowy 03 sty 2016, 22:23
Serafe81 napisał(a):Ze swojej strony mogę tylko polecić angażowanie się "na siłę" w zajęcia oferowane u Ciebie w miejscowości. Wychodź sam, jeśli nie masz z kim. Jak najwięcej angażuj mózg. Chodzisz na terapię grupową?

Nie, terapię mam indywidualną.

przez NN4V 03 sty 2016, 22:32
Serafe81 napisał(a):....Stawiam, że uderzałeś do zbyt ambitnych celów (wyśrubowane standardy), albo celowo (podświadomie) do osób, z którymi nie było szans....

Hmmm... a z jakimi/którymi "nie ma szans"?
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez Serafe81 03 sty 2016, 22:33
Jest taka fajna angielska zasada "Fake it till you make it". Zacznij od uśmiechania się i zagadywania do ludzi dookoła. W sklepie, w autobusie. Powiedz sprzedawczyni w sklepie, że ma ładne paznokcie, a na pewno zrobi jej się miło :) Nie wiem, na co się leczysz, ale mnie to bardzo pomogło na fobie. To, że jesteś okropny fizycznie i psychicznie, jest w Twojej głowie... sama nie mogę przeskoczyć pewnych spraw, ale to jest przy tym tak błahe, że naprawdę nie warto tracić czasu na trwanie w tym stanie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Serafe81 03 sty 2016, 22:34
NN4V napisał(a):
Serafe81 napisał(a):....Stawiam, że uderzałeś do zbyt ambitnych celów (wyśrubowane standardy), albo celowo (podświadomie) do osób, z którymi nie było szans....

Hmmm... a z jakimi/którymi "nie ma szans"?

Zajęte, z kompletnie innej bajki, innej orientacji, bardziej walnięte od nas samych... ;-) to name a few

przez NN4V 03 sty 2016, 22:39
Serafe81 napisał(a):......innej orientacji,....

Fakt.

przez Bluepb 03 sty 2016, 22:51
To i tak jesteś odważny skoro poszedłeś do burdelu.
Ja bym się bał.

faktycznie, trening wskazany, wszak dziurki są dwie i może się kutas omsknąć prosto w dupę

:D :lol: :smile:

przez Aleksy 30 sty 2016, 19:37
Niedawno miałem okazję przetestować ten sposób, bez rezultatu. 5 wizyt, jedna tygodniowo, każda u innej pani.
Wrażenia? 100x lepszy seks z kobietą którą się zna/kocha. Nie wpływa na podniesienie samooceny, no chyba, że bardzo na Ciebie działa komplement z ust prostytutki. Zresztą te są rzadkie. Można wykluczyć niektóre medyczne wątpliwości typu "nie staje mi bo partnerka mnie nie kręci" tudzież "straciłem zainteresowanie seksem". Można spróbować nowych rzeczy i poprawić technikę, ale chyba fajniej eksperymentować z partnerką.

Miejsca były schludne, a panie nie wyglądały na wykorzystywane, raczej trochę znudzone, więc nie miałem żadnych moralnych dylematów.

Nie byłem prawiczkiem przed pójściem do agencji. Kwestia tracenia cnoty w takim miejscu to bardzo indywidualna sprawa.

przez Bonus 30 sty 2016, 19:44
No, jeśli chodzi o mnie, to ja bym nie skorzystał z takiej usługi, jak: AGENCJA TOWARZYSKA.
Mnie coś takiego nie kręci.
Ja już wolę nie mieć w ogóle seksu, ale zachować zasady moralne. To, że niektórzy o takie "zasady" nie dbają, to nie znaczy, że ja nie mam o to dbać.
Ale to też chyba zależy od charakteru?
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez klex 30 sty 2016, 21:22
A co o tym sądzicie ?

Seksualne asystentki dla czeskich niepełnosprawnych. Oferują nie tylko seks
Pierwsze pięć asystentek zostało już przeszkolonych i otrzymało certyfikat. Pracę zaczną na początku przyszłego roku - mówi Lucie Sidova, dyrektorka czeskiej organizacji Rozkosz bez Ryzyka, która przygotowała kobiety do pracy. Koszt "wynajęcia" seksualnej asystentki to 1,2 tys. koron, czyli ok. 190 zł.
Oprócz tego, że kobiety zostały specjalnie przeszkolone w pracy z niepełnosprawnymi, podpisały również kodeks etyczny. Reguluje on to, w jaki sposób mogą dotykać klientów i uprawiać z nimi seks. Ale na tym się nie kończy. Asystentki zostały przygotowane również do tego, żeby rozmawiać ze swoimi klientami - głównie o ich seksualnych potrzebach, nawiązywaniu stosunków partnerskich i używaniu różnego rodzaju pomocy seksualnych. Obowiązkiem asystentki jest też informowanie klientów o antykoncepcji, a także rozmawianie z rodziną niepełnosprawnego.

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75477,19165371,sek ... z3ykyjeC1q
12513238

przez agusiaww 02 lut 2016, 11:03
hasacz napisał(a):Mam takie pytanie. Od jakis 8 lat nie potrafie związać się z żadną dziewczyną na poważnie.(Dluzej niz miesiac...) W wyniku tego mam bardzo niską samoocenę. Czy uważacie ze pójście do tej "instytucji jak w temacie " może mi pomóc?

z dziwka sie chcesz zwiazac na stałe? :bezradny:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez NN4V 02 lut 2016, 11:17
agusiaww napisał(a):
hasacz napisał(a):Mam takie pytanie. Od jakis 8 lat nie potrafie związać się z żadną dziewczyną na poważnie.(Dluzej niz miesiac...) W wyniku tego mam bardzo niską samoocenę. Czy uważacie ze pójście do tej "instytucji jak w temacie " może mi pomóc?

z dziwka sie chcesz zwiazac na stałe? :bezradny:

Kolega chyba miau na myśli, czy kontakt z prostytutką pomoże mu związać się z jakąkolwiek dziewczyną (niekoniecznie dziwką) na stałe.
Szczerze mówiąc wątpię by pomógł.

przez Evia 02 lut 2016, 19:34
Hah, niektórzy to mają zadziwiające pomysły :D
Takie podnoszenie swojej samooceny bardziej przypomina gaszenie pragnienia słoną wodą.
Poprawić samoocenę to byś raczej mógł jakby Ci się udało kogoś wyrwać za darmo.
Może jeszcze zacznij płacić komuś za prawienie fałszywych komplementów, pewnie to również pomoże :D

Chociaż w sumie to kto wie? Może się mylę, i ta taktyka, mnie kobiecie, jedynie wydaje się być pokrętną :bezradny:

przez bittersweet 02 lut 2016, 20:35
Evia, no ja tez nie rozumiem tego całego pomysłu, dla mnie płacenie za seks to dowód na bycie totalnym denniakiem. Jak to może podnieść samoocenę, to zagadka....
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Evia 02 lut 2016, 20:44
bittersweet, tylko, że Ty też jesteś kobietą, więc może to my czegoś nie wiemy :P :D

Sortuj wg