mojego męża wszystko swędzi!

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Badziak 28 wrz 2011, 01:40
Uprzedzam pytanie - do dermatologa można bez skierowania. :D Wystarczy się zapisać na wizytę.
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

przez zmartwiona666 28 wrz 2011, 10:37
maz sie myje oczywiscie,raczej bym tegonie pisala gdyby sie nie myl,u lekarza byl kilka razy potem sie poddalbo wzyscy mowili ze to siedzi w jego glowie,potem przez jakis czas nie mowil o tym a pare dni temu znowu wiec dlatego pytam bo moze ktos ma tak samo i mozepomoc jak to zatrzymac,pozatym ON go nie swedzi raczej glowa rece twarz.dzieki za wszystkiepodpowiedzi mysle ze pierwsze co trzeba isc do dermatologa chociaz niewiem czy pomoze ale zobaczymy mozejakies kremy na poczatek a potem zobaczymy co dalej,moze byc przyczyna to gdzie pracuje bo nienawidzi tego miejsca tych ludzi i jest z dala od domu.

przez linka 28 wrz 2011, 10:48
No to nie zostaje nic tylko wizyta u psychiatry w celu potwierdzenia diagnozy i rozpoczęcie leczenia - farmakologia i/lub psychoterapia.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez EvilAngel22 28 wrz 2011, 14:10
a zlecone zostały badania wątroby ? ( choroby wątroby dają taki nie miły objaw jak swędzenie ciała )
mąż pije ?
Lecz jeśli trwa to kilka lat to śmiem twierdzić ,że to sprawy z psychiką i nie głupie byłoby zwrócić się do odpowiedniego lekarza ;)

Sortuj wg