Mimo wszystko zdradzał

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Mimo wszystko zdradzał

przez asmita12 13 lip 2011, 09:18
Bylam z facetem rok i 3 miesiace.
2 dni temu wzielam jego komorke i znalazlam smsy do bylej dziewczyny w ktorych m.in jako zyczenie sylwestrowe napisal"moze Kasia wroci..",a takze o tym jaka jest ladna,ma fajne piersi.Pytal sie jej czy go kochala gdy byli razem,byl zazdorsny o jej obecnego chlopaka,odczuwal smutek majac perspektywe utraty z nia kontaktu ( ona jedzie na studia do Lodzi).Pisal do niej cale zeszle wakacje i tuz przed studniowka.1 lipca bylo napisane ze chce sie z nia spotkac.
Gdy powiedzialam mu,ze to koniec, rozpaczal i zalewal sie lzami.Nie mogl sie uspokoic. Zarzekal sie,ze to mnie kocha,ze mna chce spedzic zycie,a te smsy nic nie znacza,bo poprostu byl glupi i patrzyl pod katem tego co ich laczylo. Nie wiem co mam myslec.
Mama twierdzi,ze gdyby tylko ona byla wolna,polecial by do niej nie patrzac na nia.Ale majac swiadomosc tego,ze kochal mnie "niby" ten caly czas,okazywal mi milosc,nie spodziewalam sie tego! Teraz jego reakcja jest wrecz dramatyczna.
Wybaczyc mu czy tez nie? Wiem,ze jest dobrym czlowiekiem .

Mimo wszystko zdradzal

przez Amon_Rah 13 lip 2011, 09:32
Daj szanse i poczekaj. Jesli sytuacja sie powtorzy chociaz raz, wykopnij mu walizki za drzwi.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

Mimo wszystko zdradzal

przez Korba 13 lip 2011, 11:49
Najgorszy jest związek, w którym nie ma zaufania.
I również przykre jest to, że musisz go inwigilować, przeszukując mu komórkę. To brak szacunku dla prywatności drugiej osoby.
No ale skoro już to wiesz, że on nie był w porządku, to czy będziesz umiała mu nadal ufać? Ja bym chyba nie umiała.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mimo wszystko zdradzał

przez Michuj 13 lip 2011, 12:07
Ja też bym powiedział papa.
Michuj

Mimo wszystko zdradzał

przez Natusia 13 lip 2011, 12:08
nie sądzę żebyś umiała mu teraz zaufać , będziesz się tylko męczyć psychicznie i mieć tysiąc myśli w głowie...
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

Mimo wszystko zdradzał

przez *Monika* 13 lip 2011, 14:13
Z powodu braku zaufania, druga osoba jest w stanie zrezygnować z uczucia do swojej miłości.
Obrazek
Główny Moderator

Mimo wszystko zdradzał

przez asmita12 13 lip 2011, 17:49
Kocham go i moglabym mu wybaczyc. Tylko czy te smsy nie znacza ze po prostu o niej nie zapomnial i gdyby tylko mial ku temu okazje, wrocil do niej? On mowi, ze nie. Ja nie wiem co mam zrobic.

Mimo wszystko zdradzał

przez Amon_Rah 13 lip 2011, 17:56
Chryste, smsy to nie seks w krzakach...pomijam juz fakt, ze grzebanie w czyims telefonie uwazam za najgorsze chamstwo, jakie tylko mozna sobie w zwiazku wyobrazic. Ja nie doswiadczylem tego nigdy, i nigdy mi to samemu nie przyszlo do glowy. Gdyby mi ktos zrobil cos takiego, to pozegnanie byloby krotkie i bardzo niecenzuralne.
asmita12, a Ty sie zdecyduj- albo zostajesz i dajesz szanse, albo mowisz grzecznie do widzenia i koniec zwiazku. Nie trzeba tu pisac kolejnych 50 postow z takim samym tekstem i radami.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

Mimo wszystko zdradzał

przez Lolita 14 lip 2011, 10:19
Moim zdaniem facet jest mocno zaburzony, odejdź nim nie jest za późno. ;)
Wyobraź mnie sobie; nie zaistnieję, jeśli mnie sobie nie wyobrazisz.

Lolita

Mimo wszystko zdradzał

przez Sabaidee 14 lip 2011, 10:24
Lolita, e tam, zaraz "zburzony". Może jeszcze po prostu nie dojrzał do trwałych związków.
Sabaidee

Mimo wszystko zdradzał

przez Dave38 14 lip 2011, 12:30
Nie będę doradzał bo sam nie byłem aniolkiem i autorytetem w tych sprawach , nie bronie faceta , ale rozterki - każde je ma , chyba że jest to spowodowane próżnością albo wymyslaniem sobie atrakcji i przygód , żeby nie bylo w zyciu tak schematycznie - rada powazna rozmowa i powiedz , że przeczytałas te wszystkie smsy , facet do końca zawsze sie będzie wypierał - taka nasza natura
Melisa , spacer , basen ;)

Na pewno każdy choć raz
Utracił wiarę jak ja .
Obym nie bliżej stał
Sennego dnia w królestwie mroku....

Mimo wszystko zdradzał

przez Lolita 15 lip 2011, 18:31
Sabaidee napisał(a):Lolita, e tam, zaraz "zburzony". Może jeszcze po prostu nie dojrzał do trwałych związków.

yhym... To Tym bardziej powinna sobie darować.

Po ile macie lat ?

-- 15 lip 2011, 18:34 --

Dave38 napisał(a): rada powazna rozmowa i powiedz , że przeczytałas te wszystkie smsy , facet do końca zawsze sie będzie wypierał - taka nasza natura

Poważna rozmowa i co dalej ?

Skoro taka wasza natura to po co każesz dziewczynie rozmawiać.

Po mojemu rozmowa nic nie da.
Wyobraź mnie sobie; nie zaistnieję, jeśli mnie sobie nie wyobrazisz.

Lolita

Mimo wszystko zdradzał

przez agusiaww 16 lip 2011, 22:34
Olac faceta, co to znaczy jak pisze do swojej bylej, zeby wrocila ? Masakra, po prostu olac i sie dac na spokoj.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Mimo wszystko zdradzał

przez asmita12 16 lip 2011, 23:43
Mam za 4 dni 18 lat a on ma 19. PS> Alez mnie denrwuja odpowiedzi typu: OMG grzebalas mu w telefonie? To karygodne! Zaslugujesz na lincz!
A jak inaczej bym sie dowiedziala? Mysle,ze sprawdzenie uczciwosci jest ponad normy dotyczace prywatnosci,bo to nie jest obca osoba-ale moj chlopak.
I nijak sie ma do prawdziwego,chorego wscibstwa jak czytanie listow kogos innego.Zero kontroli tylko slodka nieswiadomosc? Ja bylam w porzadku,mogl to zawsze sprawdzic i sprawdzal.Ja to zrobilam jeden raz.I niestety.

Sortuj wg