Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez wielbłądzica 22 gru 2015, 00:54
Reynevan napisał(a):Zadziwia mnie rozwój tego wątku. Nawet tejk nie jest tak popularny jak owsik.

Bo każdy kto tu wejdzie zostaje nagle cudownie uzdrowiony w porównaniu z problemami owsik.

Brzydota

przez owsik 22 gru 2015, 00:56
A kto tak serio liczy się z moimi uczuciami? Bo poza paroma osobami nie zauważyłem, żeby ktoś realnie się liczył z tym co czuję. Żeby szanował to co piszę, żeby z góry nie lekceważył mojego doświadczenia. Te ostatnie założenie to chyba w stosunku do mnie spełniła tylko jedna osoba.

Brzydota

przez Zosia_89 22 gru 2015, 01:00
owsik, wydaje mi się, że wiele osób Cię rozumie, ale
1. masz swoje niezaprzeczalne prawdy,
2. pewnie niektórzy (np. ja) nie bardzo rozumieją czego od nich oczekujesz :bezradny:

powiedziałeś co czujesz, z czym się borykasz, wierzymy Ci na słowo, stwierdziłeś, że "będziesz się użalał nad sobą do śmierci" (czy jakoś tak)

i tu nasuwa się zasadnicze pytanie: i...?
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez nokturnek 22 gru 2015, 03:27
brzmisz trochę jak facet, który miał sporo niefajnych doświadczeń z kobietami i teraz chodzi wkurwiony i głosi, że wszystkie są są takie same. podłe suki. to samo głębokie przekonanie.
powiedziałeś też, że mało kto "tak odpada" jak Ty przez brak urody. bulszit. możesz znać inne przypadki, ale nie znasz wszystkich. to, że szczególnie Cię ta kwestia boli (a chyba boli podwójnie, bo Ci na dziewczynie zależy) wcale nie oznacza, że jesteś jeden jedyny cierpiący, albo że rzeczywiście jest aż tak poważnie, żeby obsesyjnie się na tym skupiać. no tego niby nie wiem, bo Cię nie widziałam. ale zauważ, że większość ludzi tutaj, nie znając - jak przypuszczam - Twojej twarzy, jest o wiele bardziej zirytowana/znudzona Twoim gadaniem, jak to inni mają lepiej, bo są atrakcyjni. no i owszem, czasem mają, a czasem nie. ale w jaki niby sposób powtarzanie tego bez przerwy ma Ci pomóc? po co to robić?

Brzydota

przez owsik 22 gru 2015, 07:52
Zosia_89 napisał(a):owsik, wydaje mi się, że wiele osób Cię rozumie, ale
2. pewnie niektórzy (np. ja) nie bardzo rozumieją czego od nich oczekujesz :bezradny:

powiedziałeś co czujesz, z czym się borykasz, wierzymy Ci na słowo, stwierdziłeś, że "będziesz się użalał nad sobą do śmierci" (czy jakoś tak)

I nadal będę się żalił. Nie oczekuję żadnej pomocy nie chcę tylko by ludzi zaprzeczali moim doświadczeniom.

Brzydota

przez owsik 22 gru 2015, 07:56
nokturnek napisał(a):brzmisz trochę jak facet, który miał sporo niefajnych doświadczeń z kobietami i teraz chodzi wkurwiony i głosi, że wszystkie są są takie same. podłe suki. to samo głębokie przekonanie.
powiedziałeś też, że mało kto "tak odpada" jak Ty przez brak urody. bulszit. możesz znać inne przypadki, ale nie znasz wszystkich. to, że szczególnie Cię ta kwestia boli (a chyba boli podwójnie, bo Ci na dziewczynie zależy) wcale nie oznacza, że jesteś jeden jedyny cierpiący, albo że rzeczywiście jest aż tak poważnie, żeby obsesyjnie się na tym skupiać. no tego niby nie wiem, bo Cię nie widziałam. ale zauważ, że większość ludzi tutaj, nie znając - jak przypuszczam - Twojej twarzy, jest o wiele bardziej zirytowana/znudzona Twoim gadaniem, jak to inni mają lepiej, bo są atrakcyjni. no i owszem, czasem mają, a czasem nie. ale w jaki niby sposób powtarzanie tego bez przerwy ma Ci pomóc? po co to robić?

Bo nic innego mi nie zostało z taka twarzą przegrałem. I dlatego chcę tu wylewać swoje żale i smutki. Wiem, że to drażni ludzi, bo ludzie wyobraźni uważają, że brzydkim facetom jest łatwo powszechne mity, że wystarczy dobra gadka i facet może być już Casanovą mocno się do tego niezrozumienia sytuacji nieatrakcyjnych facetów przyczyniają. A ja najbardziej na świecie pragnę mieć dziewczynę, która mi odpowiada i ja jej.

Brzydota

przez cyklopka 22 gru 2015, 08:25
owsik napisał(a):
Zosia_89 napisał(a):owsik, wydaje mi się, że wiele osób Cię rozumie, ale

I nadal będę się żalił. Nie oczekuję żadnej pomocy nie chcę tylko by ludzi zaprzeczali moim doświadczeniom.

No to już wyszło jakieś miliart stron temu, że jak będziemy przytakiwać, to fajnie, bo "rozumiemy" i "szanujemy", a jeśli mamy inny ogląd sytuacji to sugerujemy, że "brzydki nie może mieć racji".

Jedna rzecz mi się przypomniała, niedawno na to wpadłam. Dyskutowaliśmy o charakterze i osobowości, ale jak poznajemy kogoś, to trudno od razu ocenić go po jego cechach, to wymaga czasu. Więc co innego wchodzi w grę? Tak na prawdę zachowanie. Nie jesteśmy w stanie od razu wziąć pod uwagę jaki ktoś jest na prawdę, pierwsze widzimy co on robi i z tego wnioskujemy.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Brzydota

przez Ḍryāgan 22 gru 2015, 09:29
...jak poznajemy kogoś, to trudno od razu ocenić go po jego cechach, to wymaga czasu. Więc co innego wchodzi w grę? Tak na prawdę zachowanie. Nie jesteśmy w stanie od razu wziąć pod uwagę jaki ktoś jest na prawdę, pierwsze widzimy co on robi i z tego wnioskujemy.

Ano właśnie. Więc jak ktoś cały czas się tylko użala nad sobą, musi być uznany za marudę. Zwłaszcza, że na pierwszy rzut oka nie ma żadnych widocznych wad zewnętrznych, ani czegoś co faktycznie mogłoby go z marszu dyskwalifikować.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez my_name 22 gru 2015, 10:54
owsik, a jak bardzo Ty zwracasz uwagę na wygląd innych ludzi? Nie chodzi mi tylko o kobiety, które ewentualnie chciałbyś poderwać, tylko tak ogólnie.

Brzydota

przez wiejskifilozof 22 gru 2015, 11:49
Dark Velvet napisał(a):detektywmonk, na nerwica.com chyba nikomu nie jest dobrze :D Ale zapytajmy forumowe misski

Pewnie tak,ale ja jestem z tych.Co najmniej narzekają :mrgreen:

Brzydota

przez Reynevan 22 gru 2015, 12:22
owsik napisał(a):Bo nic innego mi nie zostało z taka twarzą przegrałem. I dlatego chcę tu wylewać swoje żale i smutki. Wiem, że to drażni ludzi, bo ludzie wyobraźni uważają, że brzydkim facetom jest łatwo powszechne mity, że wystarczy dobra gadka i facet może być już Casanovą mocno się do tego niezrozumienia sytuacji nieatrakcyjnych facetów przyczyniają. A ja najbardziej na świecie pragnę mieć dziewczynę, która mi odpowiada i ja jej.

Nie schlebiaj sobie. Mało kogo interesują Twoje problemy.
Reynevan

Brzydota

przez ego 22 gru 2015, 18:10
owsik napisał(a):Najpierw trzeba pójść do tego łóżka z kobietą z jej dobrowolną wolą. I na tym się kończy. Bo kobiety nie pójdą ze mną do łóżka bo jestem aseksualny z twarzy czyli kompletnie nie pociągam fizycznie kobiet.
Prawicto straciłeś z prostytutką, czy zgwałciłeś kogoś?
ego

Brzydota

przez Kontrast 22 gru 2015, 18:30
ego, Przecie pisal ze niski, to pewno biega wolno, gdzie gwalt. To zostaje dziurawiec i prostytuta, co te Ego ostatnio takie niedomyślne;/
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Brzydota

przez ego 22 gru 2015, 19:00
Kontrast, a co z tego, że niski? chyba nawet niski facet biega szybciej od baby? Obrazek
Sama natura to tak zaprogramowała, żeby samiec był szybszy do samicy, na wypadek gdyby ta nie chciała dobrowolnie. :]
ego

Sortuj wg