Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 20:42
Zawsze się pokazuje przykład kilku nieatrakcyjnych na cały świat i mówi patrz im się udało. Jakoś nikt nie pokazuje tysięcy przystojnych, którzy mają żony, dziewczyny. Nie robi się tego, bo to jest oczywiscie.

Brzydota

przez Druid 21 gru 2015, 20:42
owsik napisał(a):
khaleesi napisał(a):owsik, pierdoły piszesz

Nie pierdoły tylko nie wygodne fakty dla wielu ludzi, że brzydcy nagminnie odpadają z powodu tego, że się nie podobają fizycznie.
Może ustaw sobie to w podpisie, żebyś nie musiał się powtarzać :bezradny:
Druid

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 20:43
Widać muszę to powtarzać skoro tyle osób, próbuje udawać, ze rzeczywistość jest inna niż faktycznie. Próbuje zaczarować słowami realny świat.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez khaleesi 21 gru 2015, 20:44
Dark Velvet, :brawo: to było dobre
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 20:45
khaleesi napisał(a):owsik, strasznie celebrujesz swoje defekty :bezradny:

Bo mój przykład jest mi najlepiej znany jak łatwo można odpadać tylko dlatego, że jest się nieatrakcyjnym fizycznie.

Brzydota

przez wiejskifilozof 21 gru 2015, 20:45
Ktoś musi założyć temat,jestem ładny/ładna i dobrze mi z tym.

Brzydota

przez Ḍryāgan 21 gru 2015, 20:46
Jakby zobaczyć statystyki to tak samo wielu jest ludzi, którzy "odpadają" jak to piszesz z innych powodów niż brak urody. Zresztą cały czas mnie dziwi, że facet może być tak skupiony na wyglądzie jak nastolatka. Gdyby statystycznie zebrać ludzi na tym forum byłoby widać ilu jest samotnych i bez szans na związek.

Brzydota

przez khaleesi 21 gru 2015, 20:47
owsik napisał(a):Zawsze się pokazuje przykład kilku nieatrakcyjnych na cały świat i mówi patrz im się udało. Jakoś nikt nie pokazuje tysięcy przystojnych, którzy mają żony, dziewczyny. Nie robi się tego, bo to jest oczywiscie.
co się kuzwa pokazuje jak ? Są też piękni i samotni to Twoja teoria jest inwalidą.
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Brzydota

przez Druid 21 gru 2015, 20:48
detektywmonk, na nerwica.com chyba nikomu nie jest dobrze :D Ale zapytajmy forumowe misski
Druid

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 20:49
Piękni i samotni nie odpadają z powodu brzydoty proste jak budowa cepa. Wśród pięknych nieliczni to samotni. Wśród brzydkich tak ja już bym nie powiedział. Nie widzisz dysproporcji. Brzydki się stara chce umówić na randkę i tak odpadnie wśród pięknych zapewne tylko nieliczni nie mają szans.
Ostatnio edytowano 21 gru 2015, 20:50 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez khaleesi 21 gru 2015, 20:49
owsik napisał(a):Piękni i samotni nie odpadają z powodu brzydoty proste jak budowa cepa. Wśród pięknych nieliczni to samotni. Wśród brzydkich jak ja już bym nie powiedział. Nie widzisz dysproporcji.
bo to Twoje zaburzone statystyki a nie prawda.
Mistrz Avatara

Brzydota

przez Ḍryāgan 21 gru 2015, 20:50
khaleesi napisał(a):
owsik napisał(a):Zawsze się pokazuje przykład kilku nieatrakcyjnych na cały świat i mówi patrz im się udało. Jakoś nikt nie pokazuje tysięcy przystojnych, którzy mają żony, dziewczyny. Nie robi się tego, bo to jest oczywiscie.
co się kuzwa pokazuje jak ? Są też piękni i samotni to Twoja teoria jest inwalidą.

Właśnie. Jestem samotny kuźwa i nie wiem co zrobić żeby nie być. Może mi coś doradzisz...

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 20:52
,,Tak oczywiscie, bo brzydki ma takie same szanse poderwać dziewczynę jak przystojny facet". Ludzie nie bądźcie śmieszni. Bo już przechodzicie samych siebie.

Brzydota

przez Ḍryāgan 21 gru 2015, 20:55
Ale ty nie rozumiesz, że poderwanie dziewczyny to nie to samo co związek, szansa na miłość czy cokolwiek.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Sortuj wg