niespełniona, niekobieca, niekochana-nie umiem się odnaleźć

Inne zaburzenia.

przez Candy14 26 kwi 2015, 15:48
hardkorowa kobieta ;)

raczej lecaca po skrajnosciach..albo godzi sie na seks z bylym :shock: albo wali z liscia na zwykly pocalunek :shock:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez multim 26 kwi 2015, 20:53
Podobnie jak Ty w młodym wieku miałam związek ze sporo starszym facetem. Był bardzo toksyczny. Wprawdzie w moim przypadku to ja akurat go zakończyłam, ale ciągnęło się to latami.
Ten związek miał dużo elementów BDSM i wtedy sądziłam, że mi się to podoba, a teraz nie mam takich ciągot. Pewnie też bałam się samotności, wolałam to niż nic. Teraz jak myślę o tej relacji, to czuję obrzydzenie. Też godziłam się na taki seks.

Jednak w końcu zdecydowałam się, że to kończę i będę sama. Nie wierzę w Boga, ale tu chyba jakaś opatrzność nade mną czuwała, bo poznałam chłopaka :)
Normalnego, w moim odczuciu w wtedy nudnego.
W sumie to nie chciałam tej relacji rozwijać, bo myślałam, że nie ma mi nic ciekawego do zaoferowania, ale dałam sobie szansę, pomyślałam, że spróbuję inaczej.

I tak to trwa. Jesteśmy szczęśliwi, mam swoje problemy nierozwiązane z dzieciństwa, jednak na tej płaszczyźnie odzyskałam równowagę i spokój.

Sądzę, że nie zaszkodzi Ci fachowa pomoc, jeśli czujesz taką potrzebę. I nawet jeśli ten pierwszy związek był taki zły i toksyczny i był dnem, to jest się od czego odbić żeby wiedzieć jak to nie ma wyglądać w przyszłych relacjach.

Powodzenia :)

Sortuj wg