Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez bittersweet 23 lis 2015, 10:27
owsik napisał(a):
Ḍryāgan napisał(a):No dobra, to jakie masz zalety?

Dobry rozmówca, dowcipny, towarzyski , nawet śmiały, punktualny, pracuję.
Na podstawie Twojej działalności na forum nikt by się tego nie domyślił. Prezentujesz się od najgorszej strony, nawet nick sobie wybrałeś najgorszy z możliwych, a potem zdziwko, ze nie masz powodzenia O-o.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Brzydota

przez carlosbueno 23 lis 2015, 11:16
bittersweet napisał(a):
owsik napisał(a):
Ḍryāgan napisał(a):No dobra, to jakie masz zalety?

Dobry rozmówca, dowcipny, towarzyski , nawet śmiały, punktualny, pracuję.
Na podstawie Twojej działalności na forum nikt by się tego nie domyślił. Prezentujesz się od najgorszej strony, nawet nick sobie wybrałeś najgorszy z możliwych, a potem zdziwko, ze nie masz powodzenia O-o.
W realu jest na pewno inny, taki jak sam piszę, ale jest brzydki i i tak nikt na to uwagi nie zwraca.
Największy Forumowy Maruda

Brzydota

przez Psychotropka`89 23 lis 2015, 12:31
Drogi Owsiku. Masz " przegrane" zycie jak sam podkreslasz. Nie masz szans na swiazek, z ladna kobita, to juz w ogole... To sa Twoje slowa, zeby nie bylo. Znalazlam pozytyw calej sytuacji. Nie masz kobiety, nie masz rodziny, nie masz dzieci, a co za tym idzie nie roznosisz dalej swoich przegranych genow dalej. No bo chyba nie chcialbys miec dziecka brzydkego, przegranego na starcie. Widzisz? W kazdej gownianej sytuacji mozna wynalezc jakis plus.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez my_name 23 lis 2015, 12:44
Ale owsik wbrew temu co napisał na początku wcale nie chce się pogodzić ze swoją sytuacją. Dlatego ja już nie widzę innego wyjścia niż zbieranie na operację plastyczną. Albo można rozważyć zgłoszenie się do programu typu "Łabędziem być"

Brzydota

przez jetodik 23 lis 2015, 12:59
a ja cały czas liczę, że jednak jakaś forumowiczka poleci na wnętrze - pracowitość, punktualność, towarzyskość, śmiałość, poczucie humoru, zamiast skreślić Owsika za wygląd i zaproponuje mu prawdziwe spotkanie.
jednak jakoś coraz mniej w to wierzę z każdym rokiem trwania tego tematu :?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez Ḍryāgan 23 lis 2015, 13:33
Ależ oczywiście że nic z tego nie będzie, bo na forum tak samo jak w realu, owsik nie pokazuje. że jest: dobrym rozmówcą, dowcipnym, towarzyskim, nawet śmiałym, punktualnym, pracowitym. Widzimy tylko jęczącego marudę, który wszystkim wmawia jaki jest brzydki. Tak kolego, po tych iluś tam stronach już doskonale wiemy, że jesteś paskudny i nie w typie itd. A trzeba było zacząć od wmawiania czegoś innego: właśnie tego jaki jesteś fajny, chociaż nie mister Polonia. Nawet nie wiesz jak mocna jest siła sugestii.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez jetodik 23 lis 2015, 13:45
Ḍryāgan, znasz go w realu? ja mu wierzę, że jest taki jak mówi, było to widać gdy rozmowa zeszła na tory filozofii i filmów.
on tu opisuje swój największy problem więc logiczne, że pisze z pesymistycznym wydźwiękiem, ale na serio myślisz, że on to wszystko mówi dziewczynie na pierwszej randce?
popijają sobie drinka i dziewczyna się go pyta:
- dobry ten drink, a jak Tobie smakuje?
- no drink jak drink, ale co z tego jak jestem brzydki, a Ty na drugiej randce mnie rzucisz...

myślisz, że tak to wygląda?:D
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez owsik 23 lis 2015, 14:36
Owszem teraz to marudzę w realu, bo człowiekowi naprawdę ta brzydota dogryzła. Jednak mam znajomych mało już, ale to nie dlatego, że większość ode mnie się odwróciła. Tylko część pozakładała rodziny, mają swoje sprawy, powyjeżdżali.
Ciekawe, bo raz kiedyś miałem przykrą sytuacje. gdzie rozmawiałem z nową poznana dziewczyną, która mi się podobała i ona sama stwierdziła, że świetnie jej ze mną rozmawia, ale ten wzrost jej przeszkadza jestem dla niej za niski. Zaznaczę, że dziewczyna była mojego wzrostu. Ciekawe ilu z was wytrzymywało by takie sytuacje, gdzie nagminnie przegrywało by tylko przez fizyczność, bo myślę, że większość z was także by się załamało.

Na forum nie ma szans poznać dziewczyny na to to nigdy nie liczyłem.

Mam 165 cm wzrostu.

Brzydota

przez jetodik 23 lis 2015, 14:41
owsik, a czyli w realu też marudzisz, hmm, no to ciężej trochę ;/
no ale kiedyś nie marudziłeś z tego co piszesz i nic to nie dało...

Brzydota

przez owsik 23 lis 2015, 14:58
jetodik napisał(a):owsik, a czyli w realu też marudzisz, hmm, no to ciężej trochę ;/
no ale kiedyś nie marudziłeś z tego co piszesz i nic to nie dało...

Marudziłem tylko przyjaciołom, ale nie dziewczyną, co do których mam nadzieje, że chociaż minimalnie, ale mam szanse. Niestety nigdy to nic nie dawało., bo moja uroda mnie skreślała na starcie. Miałem taki krótki okres w życiu, gdy miałem 16lat i jakoś tak się złożyło, że wyładniałem. Nie dość , że miałem dziewczynę, to byłem normalnie podrywany przez inne nieznane mi młode kobiety. Parę razy usłyszałem, że się podobam, Tak, że jestem w typie nic nie zmieniłem z mojego zachowania. Niestety po jakimś pól roku moje rysy znów zaczęły brzydnąc.

Dlatego wiem, jak to jest być może nie przystojnym, ale jednak ponad przeciętną.

Brzydota

przez owsik 23 lis 2015, 15:28
Z tym marudzeniem to też nie tak, że codziennie muszę marudzić. Wiadomo są takie dni, że muszę. Jednak częściej lubię się pośmiać w towarzystwie, pożartować, pogadać na różne tematy.

Najgorsze jednak to mam coś takiego, że jak zapominam, że jestem brzydki. To nie raz zaczynam dostrzegać na ulicy dłuższe spojrzenia kobiet w stosunku do mnie itp. Nieraz mam wrażenie, że się podobam, ale to tylko taki miraż, bo parę razy to sprawdziłem nigdy się nie podobałem, a te spojrzenia to nie był flirt czy coś podobnego. Nadal byłem nie w typie. Teraz staram się nie zapominać, że jestem brzydki, że nie mogę się podobać z taką urodą.

Brzydota

przez nieboszczyk 23 lis 2015, 16:27
owsik może jesteś brzydki i nie fizycznie wyprzystojniejesz ale możesz być ładny inaczej.wystarczy kupić karte pokładową,wsiąść w samolot,wylądować w anglii,pojechać do Land's End,odszukać tam lotnisko,lecieć Skybusem do St.Mary's,lot fotografować i nagrywać,wylądować,pare godzin tam połazić cykając foty,nazbierać i nakupić pamiątek,wrócić Skybusem z St.Mary's do Land's End,wrócić z anglii do polski i w domciu nawrzucać foty i te lotnicze i te na ziemi do You Tube.to spowoduje że nabierzesz do samego siebie ogromnego szacunku i spodoba ci się twoje odbicie w lustrze.normalnie będziesz "ładniejszy" od plastikowych blondpustaków z fejsa i będzie ci cholernie szkoda kiedyś dać takiej ładnej,genderowskiej buzki do piachu.

Brzydota

przez owsik 23 lis 2015, 18:56
nieboszczyk napisał(a):owsik może jesteś brzydki i nie fizycznie wyprzystojniejesz ale możesz być ładny inaczej.wystarczy kupić karte pokładową,wsiąść w samolot,wylądować w anglii,pojechać do Land's End,odszukać tam lotnisko,lecieć Skybusem do St.Mary's,lot fotografować i nagrywać,wylądować,pare godzin tam połazić cykając foty,nazbierać i nakupić pamiątek,wrócić Skybusem z St.Mary's do Land's End,wrócić z anglii do polski i w domciu nawrzucać foty i te lotnicze i te na ziemi do You Tube.to spowoduje że nabierzesz do samego siebie ogromnego szacunku i spodoba ci się twoje odbicie w lustrze.normalnie będziesz "ładniejszy" od plastikowych blondpustaków z fejsa i będzie ci cholernie szkoda kiedyś dać takiej ładnej,genderowskiej buzki do piachu.

Też tak myślałem, że może sposobem będą podróże. Bardzo chciałbym zobaczyć Szwedzkie miasto Visby to jest bardzo dobrze zachowane średniowieczne hanzeatyckie miasto. Niestety przekonałem się nie raz, że samotne podróże nie cieszą mnie ze znajomymi jest fajnie, ale to ja jestem ten samotny i to mnie dobija.

Brzydota

przez nieboszczyk 23 lis 2015, 21:11
więc pozostają ci albo samotne podróże które dadzą namiastkę normalnego życia albo to
https://www.youtube.com/watch?v=tWNwDgEeXQ8
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg