Nie mam już sił... chcę umrzeć!!!

Inne zaburzenia.

przez Margolka 17 sie 2011, 19:40
capitan, wiem napisałam taki dziwny post, ale pisałam tak jak czuję w tym momencie. Niestety różnie się ludzkie losy układają, a drogi do Boga bywają kręte. Pocieszające jest, że świętymi zostają niekoniecznie święci całe życie a raczej Ci poszukujący.
Dobrze, że się odzywasz... myślę, że wszyscy tu trzymamy kciuki za Twoje przełamanie, terapię i rozwiązanie Twojego problemu. Dawno się nie modliłam, ale dzisiaj będę polecać Cię Bożej Opatrzności.
och życie czemu tak pędzisz?
nie dajesz sercu oddechu
czy kiedyś za tobą nadążę?
czy umrę nawet w pośpiechu?

przez capitan 21 sie 2011, 19:04
Długo nie pisałem bo nie było łatwo.
Czuje się cały czas zmęczony. Boje się zasnąć, bo cały czas przychodzi mi do głowy ten moment spokojnego zasypiania podczas mojej nieudanej próby... Boje się jednak że za każdym razem kiedy się będę budził będzie ból związany z moim wybudzaniem i płacz osób mi tak bliskich.
Oprócz tego cały czas męczą mnie te myśli o... chłopakach. Wczoraj byłem na mieście. To był KOSZMAR. Kiedy pojawiał się jakiś ładny chłopak nie mogłem odwrócić wzroku, nie miałem jakiś myśli erotycznych, ale po prostu mi się podobali. To mnie męczy! Chyba już nigdy nie będę żył w spokoju i w szczęściu. To zbyt trudne dla mnie!
Na razie nie mam myśli ponownego próbowania... ale czy ja wiem jak długo to potrwa???

przez Margolka 21 sie 2011, 19:41
capitan, to ze faceci Ci się z wyglądu podobają to jeszcze nic strasznego, sama lubię patrzyć na ładne dziewczyny, bo np. ta ma fajną fryzurę, ta ładne oczy a ta fajnie ubrana, a nawet ma ładną talię i tyłek i nie jestem z tego powodu less. Co z Twoją terapią? Bierzesz jakieś leki?
och życie czemu tak pędzisz?
nie dajesz sercu oddechu
czy kiedyś za tobą nadążę?
czy umrę nawet w pośpiechu?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg