Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez samotny_wilk 02 lut 2015, 01:13
Zawsze jest ktoś komu można powiedzieć. Nie każdego to jednak w naszym mniemaniu zainteresuje. To musi być osoba zaufana.

Myśli samobójcze

przez SelinaKyle 02 lut 2015, 01:17
Zgadzam się!

Myśli samobójcze

przez Infinity 03 lut 2015, 18:46
Codzienność mi zbrzydła. Szukam pasji, celu, czegoś co by mnie utrzymało, poprawiło mniemanie o sobie, że jestem coś warta, ale póki co kicha. Mam serdecznie dosyć codziennych obowiązków, borykania się z samotnością, krytykującej i wyśmiewającej rodzinki, strachu.. Męczą, frustrują nawet psiaki.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez smutny lisek 03 lut 2015, 19:09
Myśli samobójcze chwilowo ustały i czuje się bez nich...dziwnie.

Infinity, trzymaj się, obyś szybko znalazła swoją motywację do życia.
Cause she's just like the weather, can't hold her together
Born from dark water, daughter of the rain and snow

Myśli samobójcze

przez sailorka 03 lut 2015, 19:37
A mnie cały czas dręczą. :(
Cześć, jestem czubkiem

Myśli samobójcze

przez comatom 03 lut 2015, 21:06
ktoś chętny na wyjazd do szwajcarii ?
ja już mam dość lęków i depresji...
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

Myśli samobójcze

przez LadyMarmolade 03 lut 2015, 22:00
SelinaKyle, samotny_wilk, naprawdę nikogo. rodzice, oczywiście są, nawet jakbym im powiedziała to albo by to zignorowali albo wkurzyli.. przyjaciół nie mam, że już o chłopaku nie wspomnę..
Lgnę do ludzi, ale im nie otwieram.

mam 19 lat i całe życie za sobą.

Myśli samobójcze

przez samotny_wilk 03 lut 2015, 23:07
wiem co mówisz. Jak byłem w wieku nastoletnim dojrzewania na moje samookaleczanie sie rodzice zareagowali szlabanem itp, zero spokojnej rozmowy a potem wysłali mnie do psychologa ktory zgrywał złego szeryfa i ogólnie była od razu nastawiona jakby gadala ze szczylem ktory sie pociąl bo rodzice mu nie kupili komputera

teraz mam z kims pogadac o tym itp, ale mimo to czuje ze nikt nie umie mi pomóc i tylko sam mógłby sie ogarnąć. tylko że nie umiem, nie mam wystarczająco siły, i najchetniej bym nie wychodził z domu przez chociaż tydzień.

Myśli samobójcze

przez Storożak 03 lut 2015, 23:24
Męczą, frustrują nawet psiaki.

A mnie moje własne dzieci...to chyba jeszcze gorzej :( I to, że przytyłam mnie zabija, rozdrapuję sobie ciało z nerwów. Mam czasem smaka na te moje cukieraski, które się nagromadziły w apteczce :evil:
Pie.dole nie biore...

Myśli samobójcze

przez samotny_wilk 03 lut 2015, 23:37
Storożak takie przyjemnosci jak łakocie poprawiają nastrój. może nie żałuj ich sobie, a żeby utrzymać daną wage ćwicz jeśli czas ci na to pozwala

Myśli samobójcze

przez Storożak 03 lut 2015, 23:41
samotny_wilk, Łakocie jak sertralina, wenlafaksyna, tegretol (tego już nie wezmę w dużej ilości, nie polecam) czy jakieś uspokajacze w większych ilościach :P
Ćwiczę, ćwiczę i wydaje mi się, że puchnę na potęgę. Ciekawe czy to może być efekt odstawienia fluoksetyny? :bezradny:
Pie.dole nie biore...

Myśli samobójcze

przez SelinaKyle 04 lut 2015, 17:40
Lady Marmolade czasem tak się wydaje że nikogo nie mamy ale ktoś jest tylko sami go nie widzimy...ile masz lat?

Myśli samobójcze

przez amelia83 04 lut 2015, 17:59
Infinity, kochana ja tez starciłam swoja motywacje i sens w tym wszystkim, co dalej :? nie mam na siebie pomysłu :why:

a opcja szwajcaria i belgia kusząca
aktualnie nia mam nawet na bilet, i jakby się tak dłużej zastanowić to jednak musi być cholernie trudna ta decyzja, na dzień dzisiejszy tak uważam
choć często mam mega chęć na taki szybki, bezbolesny koniec :why:
:( :cry:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Myśli samobójcze

przez LadyMarmolade 05 lut 2015, 00:16
samotny_wilk, tylko tydzień? ja najchętniej bym w ogóle nie wychodziła z domu, ale też wiem , że gdyby nie szkoła, ludzie, jakieś zajęcie, moje myśli by mnie wykończyły totalnie, wystarczy że wieczorami się z nimi męczę.. a co do autoagresji to rodzice to widzieli ale zignorowali. zapytali się tylko "a co tam masz?" "a nic, poparzyłam się" oni chyba myślą, że samookaleczanie to tylko cięcie się
SelinaKyle, nie wiem, fajnie by było, jakby znalazł się ktoś, ale jakoś tak odruchowo trzymam ludzi na dystans, mimo że bardzo chcę znaleźć sobie kogoś bliskiego... mam rocznikowo 20 lat.
Lgnę do ludzi, ale im nie otwieram.

mam 19 lat i całe życie za sobą.

Sortuj wg