Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez INTEL 1 21 cze 2014, 13:23
Nieboszczyk. Dobrze wiesz że jesteś poryty... to nie nagana z mojej strony. To prawda. Podobnie jak ja tylko w zgoła inny sposób.
Po jakiego człona dobijasz się domysłami? Czy nie widzisz że Cie to dobija? Może nie widzisz. Ale ja , patrząc "z zewnątrz" widzę.
Wiem że slużba zdrowia jest na mizernym poziomie ( w stosunku do tego jaka mogła by być gdyby nie indolencja lekarzy), ale raka płuc potwierdzą lub wykluczą z pewnością... Będziesz wiedział na czym stoisz. Onkologia w Gliwicach jest na bardzo wysokim poziomie. Znam z autopsji. Tam Cię zdiagnozują .
Będziesz miał faktycznie raka-palniesz sobie w łeb. Nie będziesz miał-palniesz sobie w łeb wtedy kiedy uznasz za stosowne, ale nie teraz z powodu raka...
Ja jestem czystm pragmatykiem. Emocje już dawno we mnie umarły... Dzięki temu mogę na spokojnie rozważać "za" i "przeciw" swojemu samobójstwu, ktore z pewnością jest na końcu mojej drogi...Ale będzie wynikiem czysto racjonalnych argumentow.
Tak więc uporządkuj sobie tą sprawę, bo Cię rozpierdooli do reszty.
...nie mam podpisu...

Myśli samobójcze

przez jolantka 21 cze 2014, 15:30
Krwioplucie to niekoniecznie rak, jest cała masa chorób płuc dających takie objawy. Bardzo mądrze, że nie idziesz z tym do lekarza. :roll:
jolantka

Myśli samobójcze

przez acherontia-styx 21 cze 2014, 15:39
jolantka, no przesz już się zdiagnozował :lol: po co mu lekarz?! :P
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez nieboszczyk 21 cze 2014, 16:21
jolantka napisał(a):Krwioplucie to niekoniecznie rak, jest cała masa chorób płuc dających takie objawy. Bardzo mądrze, że nie idziesz z tym do lekarza. :roll:

pewnie.lepiej zrobić z siebie barana rzeznego potulnie iśc do lekarza,dać na sobie testować niewiadomoco i czekać na cud,zadawać sobie pytanie kiedy wyjdę ze szpitala do domu?jak mi padnie wątroba i nerki po chemii to kto mi da nowe narządy?będe warzywił całymi dniami w łóżku na dializach,pielęgniarkom nie bedzie sie chciało robic mi lewatywy an9i podawać środków przeciwbólowych i będe jak mysz podmiotłą z zaciśniętymi zębami czekał aż umrę w łóżku aby bron boże nie przeszkadzać przepracowanym pielęgniarkom w paleniu papierosków,graniu na komputerze,plotkowaniu z koleżaneczkami i jedzeniu tortów.już rodzice wysłali mnie w dzieciństwie do lekarza a lekarz zdiagnozował u mnie niedorozwój umysłowy i leczyli w szpitalu z kratami ten niedorozwój umysłowy całymi latami.były zastrzyki,tabletki,izolatka,zakaz opuszczania łóżka.poco żyć jak człowiek jak można zrobić szczura laboratoryjnego a nieulewczalnośc choroby jest idealnym pretekstem do trzymania pacjenta w szpitalu całe jego życie i leczenia iniekcjami z mieszaniny nitrującej.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Myśli samobójcze

przez variable 21 cze 2014, 20:25
nieboszczyk, ewemtualnie możesz mieć gruźlice :P Gdybys miał nowotwór to w ciągu roku objawy by się już znacznie nasiliły i dały przrzuty do innych narządów :P
variable

Myśli samobójcze

przez nieboszczyk 21 cze 2014, 20:30
variable, już jest przerzut do szczytu prawego płuca od 2 tygodni powodujący nacieczeniem nerwu ramiennego i silny stały ból ręki i kaszel co chwile.jak u mnie nastąpi znaczne pogorszenie samopoczucia to już można wzywać księdza nie lekarza.ostatnie namaszczenie chorych mi pomoże jako ziołowo-olejna przyprawa dla robactwa.to wszystko w tym temacie.zajebisty rok.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Myśli samobójcze

przez slow motion 21 cze 2014, 20:34
nieboszczyk, stały, uporczywy kaszel może być przejawem alergii tym bardziej teraz moze się nasilić w okresie wiosenno-letnim.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Myśli samobójcze

przez nieboszczyk 21 cze 2014, 20:39
slow motion, ale nie stały uporczywy kaszel + stałe ostre bóle od roku dzien i noc + krwioplucie + duszności.zaczynam rozumieć dlaczego skazańcy szli potulnie na rozstrzelanie jak barany na rzez.

Myśli samobójcze

przez variable 21 cze 2014, 20:40
nieboszczyk, Tyyyy nieboszczyk a ty byłeś u lekarza, czy sam się diagnozujesz?
variable

Myśli samobójcze

przez nieboszczyk 21 cze 2014, 20:42
lekarz powie to samo co ja na 99% i mogę wyleczyć się tabletkami kalibru 7,62x39mm.nieświadomośc trzyma mnie przy życiu i daje zachować resztki normalności

Myśli samobójcze

przez variable 21 cze 2014, 20:43
nieboszczyk, daj sobie na wstrzymanie bo na 99% to co piszesz nie jest prawdą
variable

Myśli samobójcze

przez slow motion 21 cze 2014, 20:46
nieboszczyk napisał(a):slow motion, ale nie stały uporczywy kaszel + stałe ostre bóle od roku dzien i noc + krwioplucie + duszności.zaczynam rozumieć dlaczego skazańcy szli potulnie na rozstrzelanie jak barany na rzez.

oj zdziwiłbyś się. niedawno mój znajomy miał bardzo podobne objawy. i wyszło, że to na tle alergicznym.
duszności, ból w klatce, silnyucisk
krwioplucie(ale to najprawdopodobniej od uszkodzonej przegrody nosowej)
uporczywy kaszel od ponad roku(nasilił sie niedawno)
skoro jednak sam lepiej wiesz i nie chcesz udać się do lekarza to ja Cię przekonywać nie będe.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Myśli samobójcze

przez nieboszczyk 21 cze 2014, 20:48
variable, co mi bedzie po tym że posłucham waszych dobrych rad i pójde sie zbadać?przestane bać sie śmierci bo i tak mam wyrok śmierci?nie chcę wrócić do psychozy tylko jakoś utrzymać sie na nogach.dokonałem czynów których nie potrafiłoby
dokonać wielu zdrowych i pełnosprawnych.
takie stałe bóle prawie każdego doprowadzają do ostateczności bo morfina prędzej czy pózniej staje sie nieskuteczna.weżmy historie martusi która powiesiła się na bandażu w szpitalu bo miała przerzuty z nerki do kręgosłupa a morfina już nie działała.miała 32 lata.kto w tym wieku myśli o śmierci a tym bardziej o samobójstwie?ona podjeła taką decyzję po poszła do szpitala a tam jej czarno na białym wyjaśnili że to jest rak i z tego niema wyjścia a śmierć to tylko kwestia miesiąca czasu.
Ostatnio edytowano 21 cze 2014, 20:53 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Myśli samobójcze

przez variable 21 cze 2014, 20:53
nieboszczyk, nie mam sił :roll:
slow motion, w przypadku uszkodzenia przegrody nosowej [ręzej miał by krwawienia z nosa niz krwioplucie :bezradny:
variable

Sortuj wg