Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez lucy1979 01 maja 2014, 17:05
Właśnie o tym samym rozmawiamy w wątku co Cię wkurza. Zajrzyj tam, Torres :smile:
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Myśli samobójcze

przez torres 01 maja 2014, 17:33
W którym miejscu jest ten wątek? :D

Myśli samobójcze

przez marimorena 01 maja 2014, 20:23
pierwszy raz trzyma mnie tak mocno. dodatkowo oczywiście przepada mi sesja bo święto. na razie nie muszę robić nic wymagającego ale nie wiem jak wrócę do życia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez lucy1979 01 maja 2014, 21:21
torres napisał(a):W którym miejscu jest ten wątek? :D

Wkleiłabym, ale nie opanowałam trudnej sztuki wklejania linków. :D Dział- Depresja, Wątek - Co Cię wkurza? Dzisiaj koło 16, 17.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Myśli samobójcze

przez torres 02 maja 2014, 03:34
Dobra, znalazłem ale nie w dziale depresja tylko "kroki do wolnosci" ;)

Myśli samobójcze

przez zbyt.smutny 05 maja 2014, 00:14
U mnie ustąpiły jakiś czas temu, mniej więcej wtedy gdy zdecydowanie przygasłem.
Skończenie ze sobą wymaga jakby nie patrzeć jakiejś siły, jakiejś odwagi, jest też trudną (bo nieodwracalną) decyzją. W tej chwili wszystko to jest poza moim zasięgiem - więc problem z głowy.
zbyt.smutny

Myśli samobójcze

przez niosaca_radosc 05 maja 2014, 06:35
No chyba sobie jaja robicie ze pozwolimy na umieszczanie tutaj rozkmin jaki sposob jest najlepszy. Watek ma sluzyc pomocy, a nie podpowiadaniu. Co jesli ktos aktualnie zmagajacy sie z silnymi myslami samobojczymi skorzystalby z Waszych "sposobow"? Nie podsuwajmy im tego chociaz tutaj!
Dlatego wszelkie posty na ten temat zostaly skasowane.
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

Myśli samobójcze

przez torres 05 maja 2014, 11:39
Żartujesz sobie? Przecież jak ktoś chce się zabić to zrobi to bez względu na to czy piszemy tutaj o sposobach czy nie. Jak już ktoś ma się zabijać to lepiej żeby wiedział czego uniknąć.

Myśli samobójcze

przez niosaca_radosc 05 maja 2014, 12:52
torres, jak ktos chce sie zabic to sie zabije, racja, ale to forum ma sluzyc pomocy, a nie eozkminianiu sposobu, ktory jest najlepszy i najskuteczniejszy. Prosze przeczytac sobie regulamin. I tak naprawde lepiej zeby moc nazwac to proba samobojcza niz samobojstwem. Bo to drugie jest nieodwolalne a wiele sie w zyxiu zmienia.
Moderator

Myśli samobójcze

przez jolantka 05 maja 2014, 14:04
/ALERT/PROPAGANDA SAMOBÓJCZA///BANDYCI///PROPAGANDA SAMOBÓJCZA///BANDYCI/ALERT/

Spondż, że nie zdążyłam przeczytać cennych wskazówek, ale ok, kumam bazę, poprawność polityczna i wgle. Oczywiście wszyscy potencjalni samobójcy nie mając odpowiedniego pokierowania tu, tego po prostu nie zrobią, uf
jolantka

Myśli samobójcze

przez torres 05 maja 2014, 14:06
Lepiej żeby to było samobójstwo niż nieudana próba, która kończy się byciem warzywem. Wg mnie te posty były wręcz przestrogą przed złymi metodami samobójstwa i nie namawiały do niego. Mi zawsze chęć na samobójstwo przechodzi po rozkminianiu metody i wtedy odkładam to na później.

Myśli samobójcze

przez jolantka 05 maja 2014, 14:17
Dajesz zły przykład zachęcając do odkładania rzeczy na później, to bardzo niedobry nawyk. Chcesz bana, czy co
jolantka

Myśli samobójcze

przez niosaca_radosc 05 maja 2014, 14:22
Regulamin jest regulaminem. Rejestrujac sie na forum, zgodziliscie sie na zasady tutaj panujace, wiec prosze ixh teraz przestrzegac. A forum sluzy do pomocy i odciagniecia potencjalnych samobojcow od tego zamiaru, a nie wskazania jaki sposob na pewno przyniesie zamierzony skutek
Moderator

Myśli samobójcze

przez jolantka 05 maja 2014, 14:27
Tak serio to kolega mi pomógł, bo bym te żyły cięła, aż milo, a okazuje się, że sprawa nie jest tak prosta i przyjemna, jakby się mogło wydawać. Więc póki co pomysł odchodzi do lamusa. Może zanim wymyślę coś innego, to w międzyczasie ozdrowieję i się nigdy nie zabiję? Nigdy nie wiadomo. Kto wie, może uratował mi życie....?
jolantka

Sortuj wg