Niekonwencjonalne metody leczenia nerwicy lękowej

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez agapla 29 mar 2006, 13:59
Grunt to znaleźć dobrego bioenergoterapeutę! jeśli chodzi o samą bioenergot. to warto uwierzyć bo staje się ona coraz bardziej konkurencyjna dla zwykłej medycyny . Bioenergoterapia to nie tylko przykładanie rączek do głowy ale np. akupunktura, akupresura czy tzw.plasterkowanie uszu ta metoda wyleczyła mojego brata gdy lekarze konwencjonalni stwierdzili że nic sie już nie da zrobić.Dlatego gdybym nie widziała na własne oczy to bym nie uwierzyła!

przez Angela 02 kwi 2006, 23:33
Idąc do tego tematu za wskazaniem głównego admina dodam, że zmuszanie do sluchania,kórej sie nie lubi , jest najczęściej popelnianym bledem przez większośc muzykoterapeutó, ktoryz uważają, że pomaga tylko tzw.muzyka poważna . Nic bardziej mylnego. Pomaga muzyka ,którą lubimy. Na uspokojenie muzyka spokojna, na pobudzenie - rytmiczna.
Nie musi to byc glośna muzyka - chyba,że ktos chce siebie zagłuszyć.

przez cichy00 08 kwi 2006, 22:05
Ja zamierzam spróbować yogi,czytałem że ktoś sie wyleczył dzięki niej z nerwicy ?! nie wiem czy to prawda,ale na pewno pomaga

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anita27 08 kwi 2006, 22:38
ja nie mogla bym sie skupic i wyluzowac a zeby cwiczyc yoge trzeba byc chyba odprezonym:)

[ Dodano: Sob Kwi 08, 2006 9:42 pm ]
a tak nawiasem,fajnie tu z wami.kiedy czytam niektore posty to nie sposob sie nie usmiechnac,dobrze wplywacie na czlowieka

przez emiflo 08 kwi 2006, 23:04
ja polecam , ale z instruktorem, bo sama próbowałam z telewizji kilka póz i następnego dni sie ruszac nie moglam :D ale warto spróbować.
---Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy -----Charles Chaplin
---Sekretem szczęśliwego życia jest wyrozumiałe akceptowanie zmian ----- James Stewart

przez Friday 09 kwi 2006, 10:41
anita27 napisał(a):ja nie mogla bym sie skupic i wyluzowac a zeby cwiczyc yoge trzeba byc chyba odprezonym:)

[ Dodano: Sob Kwi 08, 2006 9:42 pm ]
a tak nawiasem,fajnie tu z wami.kiedy czytam niektore posty to nie sposob sie nie usmiechnac,dobrze wplywacie na czlowieka

Nie trzeba być odprężonym, żeby ćwiczyć. Jak się człowiek angażuje całym ciałem w to, co robi, odprężenie umysłu przychodzi samo.

Emiflo - ja ćwiczę z instruktorem i też się ruszać nie mogę na drugi dzień ;)

przez Tygryska 11 kwi 2006, 17:48
Ja własnie zaraz lecę na jogę :D
Polecam. Tylko wybierzcie dobry klub/ instruktora bo czasm biorą się za to nie ci co powinni.
Polecam jeszcze pilates, też dobry relaks, elemanty jogi ale mięsnie bardziej się wmacniają.

przez venom 28 kwi 2006, 18:52
osobiscie polecam Vaya Con Dios
"...Żadnych kajdanków czy czegoś w tym rodzaju.
Kiedy nas już spisali na komisariacie, zabraliśmy
Tych gliniarzy na obiad na Mulberry Street...
Następnego dnia znów działaliśmy w najlepsze..."

przez cenedra_20 28 kwi 2006, 18:59
A ja nie narzekam na muzykoterapię. Było super dopóki nie kazali nam wziąć instrumentów i ich grą zobrazować naszych psychologów i terapeutów oraz pozostałego personelu szpitalnego. Koszmar. :? Ale super się malowało obrazki do słyszanej muzyki lub wymyślało się do niej historie. :D
"Each light between sunrise and sunset is worth dying for at least once"

przez Małpka1 28 kwi 2006, 19:48
nareszcie cos optymistycznego-muzyka jest najlepsza-dla mnie wszelkie przejawy nowoczesnej muzyki elektronicznej: drum'n'bass, trip hop,new jazz, nic tak nie odpręża jak dobra muza.Zaraz czuje się zdrowsza :D Gdzies czytałam: tylko dobrzy ludzie moga kochac muzykę..ale czy ja tam wiem hehehew końcu każdy ma innego "konika" Pozdrawiam wszystkich muzouzależnieńców :P
-one life-million mistakes-

przez elficzka21 28 kwi 2006, 23:37
Polecam 'szmer strumyka"wpiszcie sobie najlepiej w emula super nutka bardzo uspokaja przed snem :D

przez venom 29 kwi 2006, 09:05
tak jak pisalem albo vaya con dios albo oliver shanti , super muza, zasypiam przy niej jak dziecko :)
"...Żadnych kajdanków czy czegoś w tym rodzaju.
Kiedy nas już spisali na komisariacie, zabraliśmy
Tych gliniarzy na obiad na Mulberry Street...
Następnego dnia znów działaliśmy w najlepsze..."

przez Małpka1 29 kwi 2006, 09:26
ogólnie drum'n'bass jest dosyc ciężką darkową muzą(uwielbiam), ale polecam ewentualnie do relaxu cos z atmosferycznego d'n'b..Cintamani..bardzo uspakaja, natomaist z trip hopu Portishead, Morcheeba,Vadima lub dj Shadow, natomaist z new jazzu Funki Porcini, felka Instant..polecam i proponuje otwarcie się na nowe mało znane gatunki muzyczne ale naprawde wartościowe..pozdr :P
-one life-million mistakes-

przez Virginia 29 kwi 2006, 13:22
Ja musze miec spokojna muzyke, szczegolnie w samochodzie, uwielbiam DIDO, jej spokojny glos, mnie odpreza. Moj ukochany album, ktory mi sie nigdy nie znudzi "NO ANGEL"

Ale najlepsza terapia muzyczna to dla mnie szum morza albo oceanu i goracy piasek....
Cudowna kobieta to taka, ktora nie wymaga cudow

Sortuj wg