Skocz do zawartości
Nerwica.com

Niekonwencjonalne metody leczenia nerwicy lękowej


drań

Rekomendowane odpowiedzi

fajne :D

ale monotonne!

sorki jak nie doceniłam ale czekałam na końcówkę....i nie doczekałam

nonotonne, długie, w końcu juz nie rozumiałam kto komu za co i dlaczego....

przepraszam Kochający

w sumie fajne...ale już więcej tego nie bede słuchac.

no chyba ze dojrzeje...:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne :D

ale monotonne!

sorki jak nie doceniłam ale czekałam na końcówkę....i nie doczekałam

nonotonne, długie, w końcu juz nie rozumiałam kto komu za co i dlaczego....

przepraszam Kochający

w sumie fajne...ale już więcej tego nie bede słuchac.

no chyba ze dojrzeje...:D

 

Bibi staralem sie , no coz nie w kazdy gust da sie trafic , ale tak nawiasem mowiac to wazniejszy od artystycznej wartosci tego jest przekaz jaki chcialem tam zamiescic

to nie jest plastikowe techno , to przekaz skierowany do podswiadomych pokladow umyslu :!:

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własciwie to masz racje

Wazne jest to ze ty sam to mówiłeś, pracowałeś nad tym, i podświadomosc twoja napewno zarejestrowała wszystkie słowa...tym bardziej że kilkakrotnie to mówiłes

Twoja praca nad tym w twojej psychice napewno zaowocowała już wielkim dobrem dla samego siebie. A to że przekazujesz to innym jest dobrą sprawą...słuchając tego przeszło mi nawet przez myśl zeby to przegrac ( za pozwolneniem :D) i zanieśc do DDA...tam ludzie maja problem żeby przebaczyc swoim rodzicom...to by in się przydało...przynajmniej na próbe...zeby wiedzieli co maja przebaczac...taka ściąga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..słuchając tego przeszło mi nawet przez myśl zeby to przegrac ( za pozwolneniem Very Happy) i zanieśc do DDA.

 

słuchając tego przeszło mi nawet przez myśl zeby to przegrac ( za pozwolneniem Very Happy) i zanieśc do DDA.

 

wyrazam zgode na dowolne przetwarzanie, kopiowanie,rozprowadzanie,przegrywanie w niezmienionej formie ;)

Bibi ta afirmacja jest oparta na fachowym tekscie stosowanym przez psychoterapeutow regresingu o duzej renomie

takze nie jest to byle co , wierz mi ze ma bardzo skuteczne dzialanie :)

ale to dopiero pierwsza czesc

przygotujcie sie na nastepne :!:

p.s.

co do uzdrawiania stosunkow z rodzicami to nagram specjalna afirmacje ktora sluzy temu celowi

 

 

:mrgreen:

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to przekaz skierowany do podswiadomych pokladow umyslu

 

Kochający, pewnie uznasz to za kolejny bezzasadny atak, przejaw zawiści i czego tam chcesz, ale zdrowy rozsądek każe mi o to zapytać. Oferujesz ludziom afirmacje w formie audio, ale czy jesteś licencjonowanym psychoterapeutą? Piszesz, że tekst dekretu oparty jest na metodzie regresingu, ale nie dodajesz, że jest to metoda co najmniej kotrowersyjna i z tego co wiem raczej oficjalnie nie stosowana w gabinetach dyplomowanych psychologów. Wystarczy przejrzeć usenet, żeby zorientować się, że autor tej metody ma tyleż samo zwolenników co przeciwników. Sam miałem okazję zapoznać się z jego poglądami i niektóre wydały mi się mocno naciągane. Dobre chęci to jedno, ale odpowiedzialność to drugie. Pamiętaj, że to nie są bajki czytane dzieciom przed snem, a praca z wrażliwymi umysłami to nie przelewki. Doceniam wkład, nie twierdzę, że Twoje dekrety szkodzą (pewnie jest dokładnie odwrotnie), ale w tym wypadku należy zachować pewną ostrożność. Myślę, że powinieneś przynajmniej opatrzeć swoją ofertę sugestią, żeby każdy kto ma zamiar pracować z tym materiałem skonsultował to najpierw ze swoim terapeutą. W tym wypadku ostrożności nigdy za wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochający, pewnie uznasz to za kolejny bezzasadny atak, przejaw zawiści i czego tam chcesz, ale zdrowy rozsądek każe mi o to zapytać. Oferujesz ludziom afirmacje w formie audio, ale czy jesteś licencjonowanym psychoterapeutą? Piszesz, że tekst dekretu oparty jest na metodzie regresingu, ale nie dodajesz, że jest to metoda co najmniej kotrowersyjna i z tego co wiem raczej oficjalnie nie stosowana w gabinetach dyplomowanych psychologów. Wystarczy przejrzeć usenet, żeby zorientować się, że autor tej metody ma tyleż samo zwolenników co przeciwników. Sam miałem okazję zapoznać się z jego poglądami i niektóre wydały mi się mocno naciągane. Dobre chęci to jedno, ale odpowiedzialność to drugie. Pamiętaj, że to nie są bajki czytane dzieciom przed snem, a praca z wrażliwymi umysłami to nie przelewki. Doceniam wkład, nie twierdzę, że Twoje dekrety szkodzą (pewnie jest dokładnie odwrotnie), ale w tym wypadku należy zachować pewną ostrożność. Myślę, że powinieneś przynajmniej opatrzeć swoją ofertę sugestią, żeby każdy kto ma zamiar pracować z tym materiałem skonsultował to najpierw ze swoim terapeutą. W tym wypadku ostrożności nigdy za wiele.

 

dzieki za ta uwage , to jest przyklad konstuktywnej krytki , potrafie ja rozpoznac i oddzielic od tej nieuzasadnionej , mysle ze twoje obawy jednak mozna w prosty sposob rozwiac , wystarczy przeanalizowac slowo po slowie czy ktorys z elementow jest negatywny , czy jest tam cos co mogloby zaszkodzic , jestem otwarty na konkretne uwagi i sugestie , nie jestem licencjonowanym psychoterapeuta jestem jednym z uzytkownikow forum , jednak biore odpowiedzialnosc za tresc jaka tam zawarlem, jestem gotowy na to by poniesc wszelkie konsekwencje , uwazam i jestem swiadom tego ze jest ona korzystna i dobra moim zdaniem

jednak chce wyraznie powiedziec ,ze kazdy kto ma obawy niech nie sciaga i nie slucha mojego nagrania , robicie to rowniez na swoja odpowiedzialnosc,bo kazdy czlowiek odpowiada za siebie i prosze wszystkich o kierowanie sie wlasna i tylko wlasna hierarchia wartosci w

ocenie wartosci tego nagrania

 

kto uwaza inaczej lub ma jakiekolwiek watpliwosci z tym chetnie porozmawiam , zapraszam na PW lub GG

a odpowiednia notke do mojego posta dodam

pozdrawiam

 

p.s.

 

chcialbym w tym miejscu wyraznie i jednoznacznie poinformowac wszystkich zainteresowanych nagraniem jakie tu zamiescilem ,ze tekst jakiego uzylem jest autorstwa pana Roberta Krakowiaka

informuje ze kazdy z ludzi ktorzy sciagaja i sluchaja mojego nagrania robi to dobrowolnie, nie wywieram na nikim zadnego nacisku

link ponizej prowadzi do jego strony internetowej z ktora mozna sie zapoznac

jest on fachowcem z dziedziny psychoterapii metoda regresingu

metoda ta jest opracowana i stosowana przez pana Leszka Ządło

jest on JEDYNYM WLASCICIELEM PRAW do tej licencji i uzywanie tytulu psychoterapeuty metoda regresingowa wymaga zdobycia bardzo wysokich kwalifikacji potwierdzonych dyplomem

http://www.dzieciregresji.alfaton.com.pl/graf/certyfikatm.gif

 

oraz jego wyraznej osobistej zgody :!: :!: :!: jeszcze raz podkreslam ze nie jestem zadnym terapeuta ,nie posiadam tytulu ani jakichkolwiek uprawnien i praw do przeprowadzania tego typu terapii ani tez nie uzyskalem osobistej zgody pana Leszka Ządło ,nie prowadze i nie prowadzilem zadnej dzialalnosci tego typu :!: :!: :!:

jedyne co zrobilem to nagralem afirmacje korzystajac z fachowych tekstow pana Roberta Krakowiaka oraz pana Jarka Mikulskiego

daze ich szczegolnym zaufaniem i wiele im zawdzieczam w moim wyjsciu z choroby, byli oni moimi przewodnikami w rozwoju ducha

wiecej informacji o nim t.j o Robercie Krakowiaku mozna znalesc na stronie

 

www.dzieciregresji.alfaton.com.pl

 

informacje o panu Jarku Mikulskim mozna znalesc tu

 

http://www.cudownyportal.pl/user.php?user_id=mikul

 

informacje o panu Leszku Ządło

mozna znalesc tutaj

 

http://www.cudownyportal.pl/user.php?user_id=zadlo

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Kochający ze krytyki sie nie boisz ..ze jestes wolny od tego . Zatem..zapewne przyjmiesz bez urazy moje słowa:Nie popieram Twojego przekonania co do słuszności przedstawienia tu na forum tego Dekretu.., z róznych powodow. :D Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochajacy diwe sprawy :) umiesc sobie link w podpisie ; ] a druga to jest program "cool edit pro 2" i tam bedziesz mogl zapisac w formacie mp3, zajmuje to o wiele mniej miejsca ;) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochajacy diwe sprawy :) umiesc sobie link w podpisie ; ] a druga to jest program "cool edit pro 2" i tam bedziesz mogl zapisac w formacie mp3, zajmuje to o wiele mniej miejsca ;) pozdro

 

uzywalem wlasnie tego programu , ale nie mam do niego witaminki , i zapis w formacie mp3 jest mozliwy tylko do 1 min nagrania

:roll:

gdybym mial pelna wersje to nagralbym w mp3 a tak niestety musialem w wav

a co do podpisu to wole zeby zostal taki jak teraz

pzdr :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzywalem wlasnie tego programu , ale nie mam do niego witaminki

 

czego nie mialeś? jezeli potrzebujesz cracka badz seriala to masz pare stron

www.cracks.am

www.seriall.com

http://crackspider.us

 

jak mi sie jeszcze jakas przypomni to napisze;)

 

a w ogole to polecam przegladac strony przez Mozzile Fire Fox i miec aktywnego fire wall'a bo rozne rzeczy probuja sie odstac na kompa :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×