KTO BRAŁ LSD?

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

KTO BRAŁ LSD?

przez czajnik3 03 lut 2015, 17:13
Hitman napisał(a):czajnik3, a po co Ci wiedza w zakresie religii i co Cię interesuje gadanie jakichś paparuchów?

ono mnie niby nie obchodzi, ale wlasnie moje zaburzenie sprawia ze nie moge sie zadnej glupocie przeciwstawic. w moim swiecie nigdy nie jestes pewien czy to co widzisz to prawda, czy tylko ci sie wydaje. Szkoda w ogole to tlumaczyc. Po raz kolejny - stad pomysl LSD, bo nie chce taki byc, a LSD moze zadzialac w pewien sposob (chociaz nie taki jakbym chcial) na kogos tkaiego jak ja - wedlug relacji niektorych ludzi i opisu kilku badan z 60-70tych

KTO BRAŁ LSD?

przez Hitman 03 lut 2015, 17:13
czajnik3, a jaką masz diagnozę?

KTO BRAŁ LSD?

przez Lord Kapucyn 03 lut 2015, 17:15
Tutaj inny wykres- pionowo w górę rośnie ryzyko uzależnienia, a poziomo w prawo ryzyko szkód fizjologicznych.

Obrazek
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KTO BRAŁ LSD?

przez Psychoanalepsja_SS 03 lut 2015, 17:16
Hitman napisał(a):Wydaje mi się raczej, że to jest związane z ilością osób zażywających bo mefedron nie może być mniej szkodliwy niż kanabinoidy a alkohol gorszy od hery ;)

Też dziwią mnie te wyniki, choć na pewno ważny jest tu kontekst społeczno-kulturowy, który np. pozwala na nieodpowiedzialne zażywanie alkoholu bez większych negatywnych konsekwencji dotyczących pozycji w społeczeństwie.
Ale trend jednak jest dosyć prawdziwy.

Kur*a, Dark wyprzedził mnie z wykresem :P.

KTO BRAŁ LSD?

przez Hitman 03 lut 2015, 17:17
Dark Passenger napisał(a):Hitman, Nie, to badanie dotyczy szkodliwości(szkodliwość własna+społeczna) danych substancji psychoaktywnych, a nie popularności substancji czy ilości osób ją zażywających.

No to jest to wykres z dupy ;) Największy syf to heroina i o tym wie już każde dziecko a dalej jest metaamfetamina i mefedron. Ten drugi wykres lepszy i ciekaw jestem gdzie byłaby maria bo rozumie,że cannabis to ogólnie też syntetyki z dopalaczy ;)
Ostatnio edytowano 03 lut 2015, 17:19 przez Hitman, łącznie edytowano 1 raz

KTO BRAŁ LSD?

przez czajnik3 03 lut 2015, 17:18
Hitman napisał(a):czajnik3, a jaką masz diagnozę?

taka ze bez zadnej terapii ani jednego psychotropa w buzi kiedykolwiek moge isc z czystym sumieniem po LSD jako pierwsza forme 'terapii' dla mnie kiedykolwiek w moim mlodym wieku. Jednoczesnie nie bedac szalencem. Ale zostawmy juz mnie.

Temat zalozony bo jesli ktos bral to moze sie kontaktowac ze mna. A jesli nie to nawet niech moderator zamknie ten temat, jakby ktos mial napisac do mnie to juz by to zrobil.

KTO BRAŁ LSD?

przez Lord Kapucyn 03 lut 2015, 17:18
Hitman napisał(a):
Dark Passenger napisał(a):Hitman, Nie, to badanie dotyczy szkodliwości(szkodliwość własna+społeczna) danych substancji psychoaktywnych, a nie popularności substancji czy ilości osób ją zażywających.

No to jest to wykres z dupy ;) Największy syf to heroina i o tym wie już każde dziecko a dalej jest metaamfetamina i mefedron.

Słowo Hitmana przeciwko słowu profesora, psychofarmakologa, lekarza psychiatry, terapeuty uzależnień, doradcy MZ,MSW i MON w UK i przewodniczącego rządowej Komisji Doradczej ds. Nadużywania Narkotyków w UK oraz jego zespołu badawczego.

Moderator/ R2 - D2

KTO BRAŁ LSD?

przez Psychoanalepsja_SS 03 lut 2015, 17:21
Hitman napisał(a):

No to jest to wykres z dupy ;) Największy syf to heroina i o tym wie już każde dziecko a dalej jest metaamfetamina i mefedron. Ten drugi wykres lepszy i ciekaw jestem gdzie byłaby maria bo rozumie,że cannabis to ogólnie też syntetyki z dopalaczy ;)

Cannabis to cannabis - konopie. Syntetyki to syntetyki.

KTO BRAŁ LSD?

przez Hitman 03 lut 2015, 17:22
czajnik3, ale ja myślę, że to problem do rozwiązania na terapii.

Dark Passenger, no właśnie - ten profesor nie jest niezależny ;) A inne badania innych profesorów jakoś nie są z tym zgodne więc uważam, że to wykres z dupy ;)

-- 03 lut 2015, 16:24 --

Psychoanalepsja_SS napisał(a):
Hitman napisał(a):

Cannabis to cannabis - konopie. Syntetyki to syntetyki.

http://en.wikipedia.org/wiki/Synthetic_cannabis

KTO BRAŁ LSD?

przez Lord Kapucyn 03 lut 2015, 17:24
Pewnie, że można się nie zgadzać, bo być może wykres jest z dupy. No ale jednak mimo wszystko w tych badaniach pewnie używa się innych kryteriów metodologicznych niż ta używka jest najgorsza, bo tak mówi ćpun Zenek, wujek Janek i wszystkie dzieci na ulicy.

Moderator/ R2 - D2

KTO BRAŁ LSD?

przez czajnik3 03 lut 2015, 17:25
Hitman napisał(a):czajnik3, ale ja myślę, że to problem do rozwiązania na terapii.

To ja teraz napisze w stylu Dark Passengera cos co jest prawda: Amerykanska, czyli chyba jedna z lepiej wyksztalconych psychiatra/albo psychoterapeutka (juz nie wiem) twierdzi ze nie ma na to terapii jak i lekow. To ja sie tez z uczonymi nie bede klocil, tym bardziej ze sie moge w pelni zgodzic.

zamknijmy ten temat

odpowiedz do hitmana w 'cytowaniu' w ramce

KTO BRAŁ LSD?

przez Hitman 03 lut 2015, 17:26
Nie interesują mnie kryteria tylko wiarygodność badań. Naukowcy co chwilę wymyślają inne wykresy żeby potem dostać kasę a potem ktoś się nie zgodzi, zrobi nowy wykres i dostanie kasę i tak się to kręci. Wykres gdzie mefedron czyli jedno z największych gówien jest niżej niż alkohol, który jest rzekomo najgroźniejszy to śmiech na sali ;)

KTO BRAŁ LSD?

przez Psychoanalepsja_SS 03 lut 2015, 17:29

Niektóre dragi sprzedawane są jako środki piorące - dziwne, że nikt nie wpadł na pomysł, aby umieszczać na tych grafach substancje pod nazwą "proszek do prania".
To nie są konopie i autorom raczej nie chodziło o syntetyki.

Nie interesują mnie kryteria tylko wiarygodność badań. Naukowcy co chwilę wymyślają inne wykresy żeby potem dostać kasę a potem ktoś się nie zgodzi, zrobi nowy wykres i dostanie kasę i tak się to kręci. Wykres gdzie mefedron czyli jedno z największych gówien jest niżej niż alkohol, który jest rzekomo najgroźniejszy to śmiech na sali ;)

Tyle że dr Nutt nie dostawał za to kasy, a wręcz został zwolniony ze swojego rządowego stanowiska, ponieważ jego opinia o narkotykach była bardzo różna od tej rządowej - hard-prohibicjonistycznej.
Ostatnio edytowano 03 lut 2015, 17:30 przez Psychoanalepsja_SS, łącznie edytowano 1 raz

KTO BRAŁ LSD?

przez Hitman 03 lut 2015, 17:30
czajnik3, ale jaka to konkretnie diagnoza? Przecież i tak jesteś na forum anonimowy więc nie wstyd wśród wariatów o tym napisać :D Podejrzewam, że możesz mieć coś podobnego z czym ja się zmagam tylko w jakiejś mega silnej formie. Przeczytaj mój watek: osobowo-zjebana-t54300.html Ja też nie wiem co jest prawdą i wszystko co ktoś powie muszę analizować. Uważam to za pewny wyższy poziom rozwoju niż przeciętny ;)

Sortuj wg