Magnesoterapia - magnesem neodymowym w depresję i lęk

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez Kalebx3 13 sty 2015, 20:39
Jak w tytule .
Zamierzam się za to wziążc na poważnie . Wyrażnie czuje ,że moje płaty przednie mózgowo -czołowe sa osłabione w działaniu , stąd pewnie te lęki depresyjne .Trzeba to czym potrzasnąć ,a że na elektrowstrząsy nie mam szans to pozostaje to :
http://www.planetazdrowie.pl/index.php? ... &Itemid=75

- a takie trzy magnesy zamierzam kupić i przykładac do czoła .:

http://allegro.pl/magnes-neodymowy-magn ... 12911.html
Co o tym sądzicie ?
Pozdro.
http://portalwiedzy.onet.pl/4868,19467, ... pisma.html
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez schatten 13 sty 2015, 22:37
Na pierwszej stronie z podanych przez Ciebie linków autorów poniosła nieco fantazja. Przyczyną osteoporozy w lotach kosmicznych nie jest brak pola magnetycznego co brak grawitacji (nacisku stymulującego komórki).
No love left in me, no eyes to see the heaven beside me...

przez Kalebx3 14 sty 2015, 18:57
Przyczyną osteoporozy w lotach kosmicznych nie jest brak pola magnetycznego co brak grawitacji (nacisku stymulującego komórki).

OK Schalten , ale pole magnetyczne też tam chyba jest inne ? Nie znam sie tylko gdybam .
Srał pies w loty kosmiczne i księżyce . Nie wybieram się . Tutaj,konkretnie z tym co noszę na szyi muszę się uporać ,żeby mi zaskoczyło jak Amen w Pacierzu, a nie tam loty kosmiczno -deliryczne ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez schatten 15 sty 2015, 00:05
No fakt, w kosmosie jest trochę inaczej choćby ze względu na zagrożenia związane z pasami van Allena wokół Ziemi... ale na pewno nie można powiedzieć, że pola magnetycznego nie ma w ogóle.

Zaś czy przykładanie sobie magnesu ma szansę pomóc... skąd wiesz, którą stroną w którym miejscu przyłożyć żeby przyciągnął to co ma przyciągnąć (zakładając, że to w ogóle działa)?
No love left in me, no eyes to see the heaven beside me...

przez zima 15 sty 2015, 00:35
a jak mam kule magnetyczne to tez moge przykladac?
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez Arasha 15 sty 2015, 00:59
Kalebx3, trochę mnie dziwi Twoje nagłe zainteresowanie niekonwencjonalnymi metodami leczenia :shock:
Z tego, co kojarzę, to magnetoterapia jest często stosowana w różnych schorzeniach układu kostnego ( m.in. przy bólach kręgosłupa ), ale na depresję to nie słyszałam. Ciekawi mnie to określenie neodymowy :shock: ? Myślę, że cena nie jest zbyt wygórowana i w sumie nic nie ryzykujesz, nabywając to cudo. Mam nadzieję, że podzielisz się z pozostałymi forumowiczami efektami swojej terapii ;) Podejrzewam, że zwrócenie się w kierunku alternatywnych metod leczenia, nie oznacza zaprzestania stosowania farmakoterapii. Niedawno pisałeś, że połączenie 2 antydepresantów ( bodajże paro i wariotoksyny ) okazało się u Ciebie dobrym rozwiązaniem.
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Kalebx3 16 sty 2015, 12:56
Podejrzewam, że zwrócenie się w kierunku alternatywnych metod leczenia, nie oznacza zaprzestania stosowania farmakoterapii. Niedawno pisałeś, że połączenie 2 antydepresantów ( bodajże paro i wariotoksyny ) okazało się u Ciebie dobrym rozwiązaniem.

A gdzie tam zaprzestania farmakoterapii :shock: ;) , magnesy to tylko dodatek , oby choć troche trafiony , zresztą nie zaszkodzi z nimi spróbować .
Dokucza mi lęk , choć jest go jakby z każdym dniem coraz mniej . Kombinuje z lekami na przeróżne sposoby i chyba tylko dzięki mojej inwencji i twórczemu podejściu do choroby wyjdę -wychodze na prostą . Zresztą nie mam innego wyjścia , jak tylko wydobyć się z tego badziewia ( który sam sobie zafundowałem ) .
Jadę już nie na dwóch , ale na 4 antydepresantach . Zestaw mocarny , ale taki na ten czas mi akurat najbardziej pomaga , z czasem pewnie jak minie najgorszy kryzys będzie tych leków coraz mniej . Najważniejsze to przetrzymać najgorsze , a potem już wzmocnionym docenić zwykłe życie z całym jego "urozmaiceniem "
Pozdrawiam.

przez zima 16 sty 2015, 23:25
zadalam pytanie!!!!! :x
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez Arasha 16 sty 2015, 23:47
Kalebx3 napisał(a):Dokucza mi lęk , choć jest go jakby z każdym dniem coraz mniej . Kombinuje z lekami na przeróżne sposoby i chyba tylko dzięki mojej inwencji i twórczemu podejściu do choroby wyjdę -wychodze na prostą .

Co masz na myśli pisząc, twórcze podejście ... owe eksperymenty z lekami :shock: ?

Kalebx3 napisał(a):Jadę już nie na dwóch , ale na 4 antydepresantach . Zestaw mocarny , ale taki na ten czas mi akurat najbardziej pomaga , z czasem pewnie jak minie najgorszy kryzys będzie tych leków coraz mniej .

Co wchodzi w skład tego zestawu ? Masz pomysł, skąd u Ciebie teraz ten kryzys ? ( możesz napisać na pw )

Kalebx3 napisał(a):Najważniejsze to przetrzymać najgorsze , a potem już wzmocnionym docenić zwykłe życie z całym jego "urozmaiceniem "

Ja od 2 lat doceniam każdą chwilę bez lęku i paniki ... nerwica bardzo uczy pokory i sprowadza człowieka do parteru :!: :!: :!: ( i chyba dobrze, chociaż ja jakoś specjalnie nie podskakiwałam :bezradny: )
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Sortuj wg