Przeciwlękowa marihuana (konopie)

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez true_survivor 06 sty 2016, 01:43
Wyjarałem tego kilogramy swego czasu. Ryje banie, jest to idealna ucieczka od życia i problemów. Używka dla słabych osób. Jestem za utrzymaniem obecnego stanu rzeczy czyli za delegalizacją.
true_survivor

przez Kalebx3 06 sty 2016, 03:24
Używka dla słabych osób.

--- a może trzeba by powiedzieć ,że wszyscy jesteśmy słabi .
Czułem dziś w sobie przez większość dnia taki smutek wszechświata i taki ból istnienia( nie mylić z depresją , nerwicą ) oj ciężko ,,, a cóż ja takiego doświadczyłem, kilka większych i mniejszych traum , szkoda o tym gadać i zawracać sobie głowy . Myślałem dzisiaj o ludziach , którzy potracili wszystkich bliskich w wojnach , wypadkach , zostali kalekami , samotnymi wrakami,o tych , którzy stracili wiarę w człowieka , etc , których smutek pozostanie "wieczny " , a ból nieogarniony ,,, LUDZKA KONDYCJA JEST SŁABA , ot co Chłopie .
I dlatego ludzie szukają choćby chwilowego pocieszenia i ulgi w dragach , alkoholu ,,,szczególnie Ci słabi ludzie jak ja .
Jestem za legalizacją trawy . Ostatnio po ponad roku niepalenia jechałem po te zielone gówno 60 km ,a szuja która mi to sprzedała wywaliła mnie wagowo na 50 zł ( w domu zważyłem )sort też nie był przedni . Dlatego jestem za legalizacją tego gówna ( takiego samego gówna jak legalny alkohol z tym ,że w innym opakowaniu ) . Koniec przemowy .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez buka 06 sty 2016, 03:49
palic moze KAZDY, jesli wczesnie zazyje sobie benzo, albo benzo + propranolol.

u mnie nie zadziałało,poprostu faza szybciej zeszła

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez achino 06 sty 2016, 06:47
Rozwiń te wypowiedz, bo nie rozumiem. Wiem z artykułów naukowych, ze "intoksykacje" mj leczy się właśnie benzodiazepinami i propranololem. Innymi słowy, jeżeli ktoś jest zjarany i przez to poschizowany, to aplikuje mu się benzodiazepiny i jego panika wtedy mija. Sam zażywałem profilaktycznie Alpragen przed jaraniem i nie łapałem wtedy schizy. Oczywiscie kluczowa jest dawka. Jezeli zazyles niewielka dawke benzo, a do tego mocno sie zjarales, to efekt przeciwlekowy mogl okazac sie niewystarczajacy.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

przez Kot_ 06 sty 2016, 11:20
true_survivor, a przy weekendzie lub okazjonalnie w towarzystwie piwko wypiejsz? Zrozum, że nie każdy jara na umór po to, by uciec od życia, tylko okazjonalnie by się zrelaksować z kolegami przy filmie czy jakims xboxie.
Idąc Twoim tokiem, alkohol też ryje banie (naduzywany jeszcze bardziej niż mj) i jest idealną ucieczką od życia i problemów, ogolnie to używka dla słabych osób :lol:
Kot_

przez achino 06 sty 2016, 18:25
true_survivor napisał(a):Wyjarałem tego kilogramy swego czasu. Ryje banie, jest to idealna ucieczka od życia i problemów. Używka dla słabych osób. Jestem za utrzymaniem obecnego stanu rzeczy czyli za delegalizacją.

Co znaczy "ryje banie"?

przez Kot_ 06 sty 2016, 18:30
achino, poczytaj sobie posty true survivora, to się dowiesz co to znaczy.
Kot_

przez achino 06 sty 2016, 18:41
Dobrze, kiciuś.
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

przez achino 26 sty 2016, 22:46
cZY ktos jaral po wzieciu zolpidemu? Spodziewam sie, ze bylyby fajne haluny, a do tego spokoj/brak ryzyka schizy?
Zolpidem, Phenibut

przez adam syn ahmeda 17 lut 2016, 18:57
a co powiecie na moj sposob bardzo prosty. poprostu wziasc grudke dobrego afganskiego haszyszu ok pol grama rozpuscic w szklance mleka w proszku wrzatku oczywiscie i wypic . gwarantowana dluga psychodeliczna faza lecz na mnie dziala jak 3 mg xanaxu leki mijaja glosy tez czlowiek czuje sie tu i teraz przez pare godzin
Jak mowi stare chinskie przyslowie jesli nie wiesz co powiedziec , powiedz stare chinskie przyslowie

solian 400mg

przez Kalebx3 21 lut 2016, 14:33
a co powiecie na moj sposob bardzo prosty. poprostu wziasc grudke dobrego afganskiego haszyszu ok pol grama rozpuscic w szklance mleka w proszku wrzatku oczywiscie i wypic . gwarantowana dluga psychodeliczna faza lecz na mnie dziala jak 3 mg xanaxu leki mijaja glosy tez czlowiek czuje sie tu i teraz przez pare godzin

Panie , dobre to jest ,,,

przez ges 23 lut 2016, 17:58
Kot_ napisał(a):Serafe81, też mam takie zdanie i doswiadczenia podobne. Jednak odmiany bez lub minimalna ilością thc chętnie bym sprobował. Odmiany rekreacyje/komercyjne nie będą służyć dobrze osobom cierpiącym na zaburzenia lękowe.

Niech mi to, proszę, ktoś rozjaśni (czytałem cały wątek i autentycznie nie rozumiem): Skoro to właśnie thc daje 'rekreację', to po co palić mj z jego małą ilością? To chyba nie jest tak, że wtedy efekty są te same, tylko znika niebezpieczeństwo bad tripa?
Mam zresztą (zupełnie prywatną) teorię, że marysia nie wywołuje nerwicy tylko ją, hm, uaktywnia. To mi w każdym razie podpowiada moje doświadczenie (tak, miałem okropne jazdy; tak, miałem nerwicę lękową; nie nie chcę więcej bad tripów; tak, chcę tego innego stanu świadomości ;) ).
ges

przez Lord Kapucyn 23 lut 2016, 18:05
Niech mi to, proszę, ktoś rozjaśni (czytałem cały wątek i autentycznie nie rozumiem): Skoro to właśnie thc daje 'rekreację', to po co palić mj z jego małą ilością?

Po to, że ludzie chcą palić mj nie tylko w celach 'rekreacyjnych' (czyli jak kto woli bez eufemizmów= ćpuńskich) gdzie za to odpowiada głównie thc, ale także w celach 'terapeutycznych' (nie tylko w przebiegu zaburzeń psychicznych, ale też innych schorzeń), a te benefity daje głównie cbd. cbd znosi psychoaktywne działanie thc.

Jeżeli chcesz odmienne stany świadomości(rekreację), a jednocześnie mniejsze prawdopodobieństwo badtripów to przed jaraniem mj zarzuć sobie nisko-średnią dawkę benzo + betabloker, jak niektórzy już tu być może radzili.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Kalebx3 23 lut 2016, 18:06
Niech mi to, proszę, ktoś rozjaśni (czytałem cały wątek i autentycznie nie rozumiem):

już wyjaśniam :
najaraj się jak Smok i puść sobie to :
https://www.youtube.com/watch?v=FdbTBO4 ... O4mYwI#t=3
poczujesz w sobie dziecko i się ropłaczesz ,,, ;) :lol:

Sortuj wg