Zoopsychologia

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Zoopsychologia

przez Candy14 06 gru 2013, 12:29
Jak piesek ma problem bo szczeka i atakuje ludzi, to się nie powinno marnować pieniędzy i czasu na jakieś pseudopsychologiczne zagrywki, tylko psa uśpić i po sprawie, zawsze można kupić / przygarnąć następnego.

:shock: :?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Zoopsychologia

przez neon 06 gru 2013, 21:50
[user]deader[/user]A jakby tak Ciebie i mnie uśpili za nasze popsute głowy? hę? miło to tak ? :comone: :nono:
świat lubi znieczulić
trzeba żyć nieustannie goniąc sny.

Zoopsychologia

przez deader 07 gru 2013, 00:26
neon napisał(a):[user]deader[/user]A jakby tak Ciebie i mnie uśpili za nasze popsute głowy? hę? miło to tak ? :comone: :nono:

Niemiło, ale obiektywnie patrząc to byłoby skuteczne rozwiązanie, pożyteczne dla gatunku ogółem. Wiadomo że śmierć jednostki to tragedia, ale milionów - to już statystyka.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zoopsychologia

przez 0Rh+ 07 gru 2013, 03:44
deader napisał(a):
neon napisał(a):[user]deader[/user]A jakby tak Ciebie i mnie uśpili za nasze popsute głowy? hę? miło to tak ? :comone: :nono:

Niemiło, ale obiektywnie patrząc to byłoby skuteczne rozwiązanie, pożyteczne dla gatunku ogółem. Wiadomo że śmierć jednostki to tragedia, ale milionów - to już statystyka.

Ma to sens ,szczególnie ,że w milionie zawiera się milion jednostek .

Zoopsychologia

przez NieznanySprawca 07 gru 2013, 03:50
Niemiło, ale obiektywnie patrząc to byłoby skuteczne rozwiązanie, pożyteczne dla gatunku ogółem.

shit true, nie brakuje wśród nas ślepych zaułków ewolucyji. sam się zastanawiam każdego dnia, czy nie jestem jednym z nich. :mrgreen:
NieznanySprawca

Zoopsychologia

przez Anna Maria 07 gru 2013, 11:19
Bardzo mnie ciekawi psychika moich psiaków. Szczerze mówiąc to dla mnie najważniejsze a nie wygląd. Są studia podyplomowe bo kurs kosztuje az 4 tysiące. Marzy się, ale raczej nierealne.

-- 07 gru 2013, 10:46 --

zoopsycholog 4.300 :(
Anna Maria

Zoopsychologia

przez aptasia 08 gru 2013, 00:06
Kasia, nie wiem gdzie mieszkasz, ale na uniwersytetach przyrodniczych, na kierunku zootechnika jest semestr zoopsychologii prowadzony w formie wykładów, więc myślę, że śmiało można na nie chodzić w formie słuchacza po dogadaniu się z prowadzącym :) Co prawda jest to okrojone (w końcu jeden fakultet to mniej niż podyplomówka) i niektóre zagadnienia ciężko zrozumieć jeśli np. nie miało się wcześniej doczynienia np. z fizjologią ale zawsze to coś :)
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

Zoopsychologia

przez małpka bubu 18 gru 2013, 17:01
jak miałam kota, to ten, przy pierwszym pobycie mojego przyszłego męża okazał mu zazdrośc... wskoczył mi na brzuch i zazdrośnie patrzył, pewnie myślał że co obcy samiec ma do tego co jego... niestety Osamka zaginął prawie 2 lata temu a ja ciągle za nim tęsknię...

tritace 5 mg 1-0-0, hydrochlorothiazidum Polpharma 12,5mg 1-0-0 (na nadciśnienie)
antykoncepcyjna evra
setaloft 50mg - 1-0-0
lamitrin 100 mg 1-0-1
doraźnie hydroksyzynka

Sortuj wg