Test osobowości

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Test osobowości

przez khaleesi 20 kwi 2014, 22:14
Wszystko pasuje. :roll:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Test osobowości

przez Arhol 21 kwi 2014, 16:23
Po roku od ostatniego wykonania - 5w4. Zwykle wokoło 4 bądź 5 mi to raczej oscyluje.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Test osobowości

przez mark123 21 kwi 2014, 16:41
Jakbym miał spróbować zmieścić określenie siebie w typie XwY to kreśliłbym siebie 9w5.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Test osobowości

przez Esu 22 kwi 2014, 23:56
2w1
Esu

Test osobowości

przez Posejdon 11 maja 2014, 16:25
5w4, dość trafne zważywszy na to ile razy wybierałem odpowiedź po środku.

Test osobowości

przez Maggda92 11 maja 2014, 16:50
4w5
Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.

no prawda
Maggda92

Test osobowości

przez Paulinovva 17 maja 2014, 01:57
Trójka ze skrzydłem cztery: 3w4 - "Profesjonalista"

Trójka z tym skrzydłem, może mniej zwracać na to jaki wizerunek prezentuje innym, lub ten wizerunek może być bardziej subtelny. Bardziej zwraca uwagę na to jak sama widzi ten wizerunek. Skrzydło cztery daje trójce nieco introwertyzmu, nieco głębszy wgląd na to kim się jest, a nie kogo się innym pokazuje. Może oceniać się bardziej na poziomie własnych dokonań artystycznych i socjalnych, a nie tylko niepopartym niczym wizerunkiem. Skłonność rywalizacji z innym, jest przesłaniana przez rywalizację ze sobą. Trójka chce być lepsza dla własnej satysfakcji. Zdrowe skrzydło daje motywację do pracy nad samym sobą. Nadal lubi wyzwania i rywalizacje ale praca dla innych staje się znacznie ważniejsza.
Gdy trójka z tym skrzydłem jest w stresie, zadręcza się z powodu niepowodzeń lub niekorzystnego wizerunku. Staje się też zarozumiała, zaczyna innych oskarżać o bycie "prostego stanu" skoro nie doceniają tego co trójka robi. Bez sensu zaczyna konkurować z innymi aby udowodnić swoją wyższość. Może też zachowywać się snobistycznie, naśladując sposób życia innych pragnąc zaimponować grupie osób, która jej imponuje. Prywatnie, może popadać w dramatyzowanie i zwątpienie. Niestabilne emocje i częste zmiany nastrojów.

Tak, to prawie ja. I to mi wyszło.
Brakuje tylko dodania aspektu agresji.
~
Zagubiona...

Test osobowości

przez vyskokova 07 sie 2014, 22:55
8w7, czyli to samo, co 4 lata temu. I wciąż wszystko się zgadza (niestety), zwłaszcza "gdy 8w7 jest w stresie, agresja połączona z apetytem, tworzy silną tendencję do uzależnień. Wiele ósemek ze skrzydłem siedem, ma problem z alkoholem lub narkotykami oraz pociąg do każdego innego rodzaju uzależnienia. Szybko zmieniający się temperament, markotność, egocentryzm, gwałtowne wybuchy gniewu. Może wykorzystywać ludzi, wysysać z nich wszelką energię. Może mieć napady furii, jest skłonna do gwałtownych i agresywnych reakcji."
Jako ten ślepy kamień pod wodą głęboką żyjesz, człowieku. W ciemnicy, człowieku, orzesz żywota rolę i płacz zasiewasz, ten trud, ten ból. I w błocie tarzasz gwiezdną duszę, człowieku, w błocie.

Test osobowości

przez ( Dean )^2 07 sie 2014, 23:15
1w2...w sumie sam nie wiem,kiedyś bardzo się interesowałem enneagramem,ale uważałem się za 4w3,nawet jakieś ksiązki o tym kupiłem.Dziś mniej identyfikuje się z 4 ale wciąż uwazam się za 4w3.
Najgorszy jest wiatr.

Test osobowości

przez Qrf 09 sie 2014, 10:10
1w2, fajna zabawa, ale nic odkrywczego tam nie wyczytałam :smile:
Qrf

Test osobowości

przez Makabra 09 sie 2014, 12:56
1w9
Makabra

Test osobowości

przez wojtekzlodzi 26 wrz 2014, 21:51
Witajcie. Nie dawno robiłem testy psychologiczne i rozwiązywałem kwestionariusz mmpi. Jednak wyszło mi że mogę symulować 2 skale:/ Na pytania odpowiadałem szczerze. Boję się przez to ,że na komisji zostanę odebrany jak symulant.

-- 26 wrz 2014, 21:52 --

Bardzo proszę wypowiedzcie się w tej sprawie.

-- 27 wrz 2014, 12:24 --

No co jest nikt nie ma nic do powiedzenia???

Sortuj wg