Wasze pytania |depresja|, czyli '' CO ZROBIć?''

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Konflikt małżeński proszę o pomoc

przez midzi11 22 sie 2008, 20:38
płomyk jak sie namyslisz to daj znać ;) nie no jaja sobie robie pewnie kiedys popełnie...małżeństwo :lol:

namiestnik no to nadaje sie idealnie :mrgreen:

pozdro chłopaki

przez morpheus 28 sie 2008, 12:05
Nie szukajcie, szukanie nic nie daje, a nawet jesli to trafiamy na kogos kogo najlepiej bylo by wogole nie poznawac...bo pozniej rozstana w klutniech placze i bol po utrafie kogos bo jestesmy zaslepieni czyms takim jak milosc...to samo przyjdzie nie wiecie kiedy, tylko nie czekajcie w domu, wychodzcie do ludzi na imprezy, nawet jesli ich nie lubiecie, jak wiadomo zwiazek to nie tylko piekne chwile ale problemy i wyrzeczenia, bez nich nic sie nie uda, przemyslcie to
"...Gdyby były same piękne chwile, nie wiedział bym że żyłem..."

Obrazek

przez midzi11 28 sie 2008, 13:54
ja tam nikogo nie szukam...sam sie znajdzie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez morpheus 28 sie 2008, 15:58
Brawo dla Tej Pani, wspaniale podejscie. Wiadomo czasami jest trudno ale nie wolno sie poddawac :)

Obrazek

przez depresyjny86 28 sie 2008, 18:55
Ja nikogo nie znajde<gruby brzuch ochydna twarz....zrąbany charakter>.....wiec nie mam nawet co mysłeć o malżeństwie.....
:)

przez wróbelek Elemelek 28 sie 2008, 19:00
człowiek nerwica, nie bądź takim pesymistą;) znam ludzi dużo gorzej wyglądających od Ciebie, a jednak znaleźli swoja druga połowę, i są szczęsliwi;) to jest jednak racja, trzeba wyjśc do ludzi, bo jeśli siedzisz w domu to jakim cudem możesz kogoś poznać??;)

midzi11, też mam takie podejście :lol: tylko mam nadzieje że mój książe z bajki niedługo się zjawi, bo moja cierpliwośc niestety ale ma swoje granice :>
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez morpheus 28 sie 2008, 21:35
Własnie człowieku nerwico, ja tez piekny nie jestem waze teraz pewnie ponad 100 kilo :) ale jakos nie narzekam na brak dziewczyn wciaz poznaje kogos nowego, lecz to nie jest to czego szukam wiec ide dalej przed siebie, wystarczy uwierzyc w siebie i to wszystko :)

Obrazek

przez midzi11 29 sie 2008, 19:15
otoz to moi drodzy.wystarczy uwierzyc w siebie ja to zrobilam(przynajmniej czesciowo)i ludzie odrazu zaczeli inaczej mnie postrzegac pozatym z doswiadczenia wiem ze jak sie szuka na sile to nic z tego nie wychodzi.

wrobelku nic nie boj znajdziemy takie "dżazgi" ze ho ho ;)

Re: Wasze pytania |depresja|, czyli '' CO ZROBIć?''

przez Misiek 02 wrz 2008, 08:56
Podstawa to zacząć coś z tym robić... iść do lekarza, starać się samemu coś z tym zrobić.... Najgorsze co można zrobić to nie robić nic :smile:

Re: pomoc w diagnozie...prosze o pomoc..

przez radekodpadek 02 wrz 2008, 12:34
Witam ponownie
Czy sądzicie ze podane objawy mogą wskazywac na osobowośc borderline?

Re: pomoc w diagnozie...prosze o pomoc..

przez Misiek 02 wrz 2008, 12:50
Wiesz, najlepszym rozwiązaniem jest wizyta u psychiatry / psychologa, tam uzyskasz odpowiedzi na wyżej zadane pytania...

radekodpadek napisał(a):Czy sądzicie ze brak zainteresowania seksem może wiązac sie depresją?

Tak, może.

Re: depresja u faceta - jak się jej pozbyć

przez antoine 02 wrz 2008, 21:52
zastanawiam sie juz ostatnio czy depresja / nerwica lękowa którą na pewno mam, jest oznaką że jestem ciotą czy tylko tego że mam depresję ?
nie czuję jakoś wielkiego pobudzenia na myśl o seksie... Generalnie myślę, że o co w tym wszystkim chodzi... Czego ja szukam i czemu służy życie... jakoś nie widzę większego sensu... Ostatnio się zastanawiałem jak będzie wyglądać moje życie w przyszłości i niestety nie widziałem niczego dobrego... będzie to smutne życie, ja zmagający się z depresją , lękami ... brak podpory dla rodziny, którą może kiedyś założe... samotny itd...

Re: dołek :(

przez zawodnik17 05 wrz 2008, 23:40
teraz to już zupełnie nie wiem... najchętniej bym [...]
brzuch coraz bardziej mnie boli

Re: dołek :(

przez midzi11 06 wrz 2008, 11:30
zawodnik17 ja mysle ze głowna(jesli nie jedyną)przyczyną twojego złego samopoczucia jest ta dziewczyna ktora cie olewa.to ona jest punktem zaczepienia i od niej wychodza wszystkie twoje problemy.to jest tak jak z bolem-boli cie kręgosłup,idziesz na badanie i okazuje sie ze masz chore serce.jak ci pomoc?nie wiem.idz do specjalisty on napewno rzuci swiatlo na twoją sprawe.

Sortuj wg