Moje problemy

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez GRACJA 23 mar 2007, 21:22
Witaj mrówko. Jeśli Twoja mama jest lekarzem to napewno Cię zrozumie i pomoże. A jeśli nie chcesz naprawdę porozmawiać z mamą to idź do psychologa. Wszystkich obowiązuje tajemnica zawodowa. Nie zakładaj z góry że wszyscy się znają - bo nie jest do końca prawda. Odwagi i powodzenia.
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."

Sens życia.

przez cinnamon_inspiration 09 maja 2007, 22:16
Witajcie,

Czasu, w których ledwo wstawałam z łóżka to już przeszłość, teraz jestem po prostu leniwa.
Ale tak do konca zycia nie moze byc. Nie moge powiedziec na lozu smierci, ze cale zycie spedzilam w internecie :|

Mam wiec pare pytan. Po pierwsze po co tu jestesmy? Jaka jest misja zycia? Nie wierze, ze zyjemy po to, zeby dopelnic wszechobecne schematy zyciowe i jesc-pracowac-spac-jesc-pracowac-spac

Po drugie - co z cyiu mozna robic? Jak zapelnic czas? Jakie sa fajne zajecia poza praca?

Prooooooooooooooooooooooooosze o odpowiedzi
Beata

przez agapla 09 maja 2007, 22:43
Jazda konna ,wspinaczka na ściance,bieganie, wolontariat,pisanie wierszy ,długie spacery ,odwiedzanie znajomych, imprezki ,taniec o duzo by tego wymieniać ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Amy Lee 09 maja 2007, 22:51
Jest mnóstwo fajnych rzeczy, które można robić, ale zgadzam się, że wizja rutyny - praca, jedzenie, spanie, mycie, sprzątanie, zachód słońca - może trochę przerazić :shock: To chyba najbardziej wynika z braku energii do życia, trzeba się czymś nakręcić, np. wymyslic sobie coś fajnego, co się będzie robić za parę dni, za tydzień i zyć sobie z jakąś taka perspektywą.
Amy Lee

przez pięłkny pasztet 09 maja 2007, 23:05
ech, obywatellko cinnamon_inspiration za ogólne pytania zadajecie!Na to sie nie da odpowiedziec tak łatwo i prosto.Ja też czuję że mi życie przepływa przez palce,ale z drugiej strony no nie można w kółko czegoś robić ,żeby tylko mieć spokojne sumienie że sie coś robi.Pracujesz, podnosisz produkt krajowy brutto-no to juz i tak dużo. 8) Mieszkasz w takim ładnym mieście, masz dostęp do róznych form spedzania wolnego czasu,że na pewno coś ci wpadnie w oko.
"Me english?Nicht verstehen-let's speak dance!"

przez Róża 10 maja 2007, 07:33
Hehe,no ja głównie sprzątam,pracuję,jem,itd od lat.Od roku mi doszło siedzenie przed kompem.Myślę,że proste życie ma najwięcej sensu.Dzień po dniu coś niepowtarzalnego tworzymy wokół siebie,czy tego chcemy czy nie,czy to zauważamy,czy nie.Wśród bliskich,wśród obcych-jesteśmy,tacy czy inni,zostawiamy ślad po sobie.I chyba o to chodzi-być.
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez KawaNadMorzem 10 maja 2007, 10:28
..ja ostatnio w tym całym bezsensie szukam sensu...może tędy droga.. :roll:
~`nie wszystko jest takie proste na jakie wygląda...

przez silesiaster 10 maja 2007, 11:49
http://guitarzone.org/czytelnia/andreas_sens.html - moze cos Wam da przeczytanie tego artykułu

przez Estreva 10 maja 2007, 14:13
Piekny artykul :) :lol: Naprawde rowniez polecam :) Osoba ktora go redagowala ma wlasne i wlasciwie idealne podejscie do zycia..Cos pieknego :lol: To naprawde daje powod do myslenia,wyostrza nieco odpowiedz na blache problemy i pytania ;)
Chodźcie do mnie chmury...
Wstańcie jako złowrogi sztorm by rozedrzeć ich na strzępy
Niech osłona nocy zrodzi świadków i zniszczy tych
którzy się oprą, by mnie nie skrzywdzili...
Pozwól krwi, we mnie wezbrać
zapewniając wieczne piękno.

przez October 10 maja 2007, 15:07
Ja w wolnych chwilach najczęściej chwytam za instrument. Polecam, bardzo uspokaja. Natomiast zauważyłem, że znaczna część kobiet preferuje maraton serialowy i rozmowy w tłoku. Bardziej biernie ale to też jakieś rozwiązanie... ;-)
A Fine Day To Exit...

przez pięłkny pasztet 10 maja 2007, 15:25
October napisał(a):Ja w wolnych chwilach najczęściej chwytam za instrument

No bo kobiety instrumentu nie mają i to dlatego..
"Me english?Nicht verstehen-let's speak dance!"

przez October 10 maja 2007, 15:44
hehe. Nie to miałem na myśli ale spoko :-)
A Fine Day To Exit...

przez ashley 10 maja 2007, 15:47
Bardzo fajny art silesiaster. To piękna wizja ze jestesmy jedną ukladanką i pasujemy do siebie, ale nie wszyscy chcą tworzyć obraz.

przez Estreva 10 maja 2007, 16:33
ashley napisał(a):Bardzo fajny art silesiaster. To piękna wizja ze jestesmy jedną ukladanką i pasujemy do siebie, ale nie wszyscy chcą tworzyć obraz.

ashley racja..Niektorzy nie chca,nie moga lub nie potrafia wpasowac sie w ta skomplikowana ukladanke...Z gory takie zycie wyglada jak niepozorne blache puzzelki...Dla nas z powodu grawitacj wyglada to jak wielki labirynt pelen intryg,cierpien,porazek,niepowodzen...
Nieliczni albo od razu otrzymuja bonusa za szczescie inni odnajduja e po jakims czasie..To jest naprawde trudne
Chodźcie do mnie chmury...
Wstańcie jako złowrogi sztorm by rozedrzeć ich na strzępy
Niech osłona nocy zrodzi świadków i zniszczy tych
którzy się oprą, by mnie nie skrzywdzili...
Pozwól krwi, we mnie wezbrać
zapewniając wieczne piękno.

Sortuj wg