Stowarzyszenie Samotnych Świrów

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez my_name 02 lis 2015, 16:11
Nienawidzi? Co to za straszny typ :shock: Zdecydowanie, nawet do urojonej relacji, potrzebny jest ktoś miły.

przez Druid 02 lis 2015, 16:58
Znalazłam się (siebie) w kawiarnianym gwarze głosów ludzi, którzy mnie nie dotyczą, a stanowią przyjemne tło dla bycia z sobą. Nie muszę się wysilać, by ich ignorować, jesteśmy tylko obok. Nikt nikomu nie przeszkadza, nawet jeśli zapach gorącej czekolady miesza się z wonią sosu czosnkowego do ziemniaczanych talarków. Mogę wycinać tych ludzi z tła i wkomponować w swoją historię nie o mnie.
Druid

przez bonsai 03 lis 2015, 20:57
Niewiele z tego rozumiem. :bezradny: No, ale już się przyzwyczaiłem, że czasem piszesz szyfrem!

Co do urojonej relacji, to wszystko wskazywało, że będzie ona ewoluować do silnych uczuć. Miałem tylko nadzieję, że w stronę miłości, a nie nienawiści (choć w powiedzeniu o bliskości tych dwóch terminów jest sporo prawdy).
bonsai

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Druid 03 lis 2015, 22:22
żeby wejść w realną relację, najpierw muszę znaleźć siebie, dowiedzieć się, jaka właściwie jestem i czego potrzebuję
a na urojoną relację nałożył się demon przeszłości, także tego, już zmęczona jestem
Druid

przez Druid 20 lis 2015, 13:31
Obowiązują jakieś składki członkowskie w SSŚ?
Druid

przez samnieswój 20 lis 2015, 13:44
Tak!
Trzy uncje czystego wariactwa płatne do 10. każdego miesiąca do moderatora rego działu ;)

przez nastazja2809 26 maja 2016, 01:54
abrakadabra xx napisał(a):
nastazja2809 napisał(a):A ja nie mam problemu z rozmawianiem z ludźmi, ale mam wrażenie, że to oni nie chcą gadać ze mną :P

nastazja2809, i jak tam piszą do ciebie? Na pewno piszą ;)

Wbrew pozorom niewielu, ale jeden ktoś wyjątkowy napisał. .. :)

przez DarkerThanBlack 05 cze 2016, 15:02
Jestem Marcin jeśli jest ktos zainteresowany polemiką o.. sam nie wiem czym, może np. o depresji xd to chętnie się zgłaszam

przez ahoj 05 cze 2016, 15:12
Żeby wyjść z samotności, trzeba po prostu zostać Jeszcze Większym Świrem. I wtedy będzie git.
ahoj

przez wiejskifilozof 05 cze 2016, 15:42
Mam pytanie,a czy ktoś.Kto raz na dwa tygodnie odwiedza koleżanki lat 40 i lat 42,może być członkiem stowarzyszenia :?:

przez helloafrica 06 sie 2016, 08:29
Mogę się zapisać, nie do końca jestem samotny ale co mi tam,zapisuję się, mam nadzieję, że to nie jakaś sekta. Trochę creepy, zobaczymy co z tego wyjdzie...
helloafrica

Sortuj wg