"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez muriel 22 gru 2008, 17:09
no właśnie, przyjemnie. Jak ci się już przestaje podobać, to możesz się przestać udzielać i tyle. To jest może łatwiejsze dla ludzi z "lękiem", bo w realu nigdy nie wiemy na 100% jak sie może każda sytuacja potoczyć....
„Całe nasze życie to nie te długie lata, a tych kilka krótkich dni i tych parę chwil, z których.... niby nie wynika nic”

przez depresyjny86 22 gru 2008, 22:53
Jaaa teraz leków nie biorę,wczesniej brałem Effectin,Asentre, Fluoksetyne,Bioxetin,Anafranil i jeszcze Citabax-żaden z tych leków nie pomógł mi z lekiem przed ludżmi....działały jedynie na inne lęki ale nie na ten.
Muriel-ja po prostu pisze o tym co mi jest,co czuje,co przeżywam,jak mi minął dzień...bo tak naprawdę tylko tutaj na forum mam przyjacioł.ludzi pozytywnie nastawionych do mnie-dlatego nie boje się pisać tutaj o wszystkim :)
Kiedyś balem się,że ktoś z reala przeczyta moje posty i odkryje ze CN to ja:) i zacznie o mówić wszystkim o tym co tutaj piszę.Teraz już się tym nie przejmuje9nie wiem dlaczego,ale po prostu się tego nie boje.)
:)

przez muriel 23 gru 2008, 13:23
człowiek nerwica, no i dobrze, że już się tego nie boisz... :) krok do przodu :)
„Całe nasze życie to nie te długie lata, a tych kilka krótkich dni i tych parę chwil, z których.... niby nie wynika nic”

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaaa 23 gru 2008, 14:30
darek a jak dlugo brales te leki np Effectin?

przez Grubcia 23 gru 2008, 18:11
Złe się czuję .wogóle nie mogę spać od 3 dni .ostatnio brałam środki nasenne ,które mi sie skończyły może stąd ta bezsenność normalnie boję się położyć do łóżka . Ostatnie miesiące to jakiś koszmar Naped psychofizyczny równy zeru psycha siadla.nie mogę sobie z niczym poradzić Juz nie wierzę ,że z tego wyjdę.
Życzę wam wesołych Swiat.Powrotu do zdrowia.
Grubcia

przez chadwao 23 gru 2008, 19:14
Pomyśl z iloma sprawami sobie ostatnio poradziłaś, na pewno urośnie tego spora górka, wtedy nie będziesz mogła biadolić, że z niczym sobie nie radzisz :))) wiem, wiem - też czasem lubię jęczeć;)

przez Lariana 23 gru 2008, 19:43
A ja pojęcze ale w innym sensie :D
Kurcze nie wiem ile mam brać Seronil. Udało mi się z receptą która mi przepisał rodzinny bo z moją nie dało się skontaktować ,a tak to przerwałabym leczenie lekiem..
Jakoś na początku czułam poprawe koncentracji ,teraz tego nie czuje. Byłam tez zmęczona .Czasem tak mam ze jestem zmęczona .Tak w ogóle to nie wiem jak ma działać.. Niby jest lepiej ale tak umiarkowanie. Mam czasem stany dołowania .I widzę ze przyn 3 razy dziennie sa ostatnio. Wcześniej mialam większe hustawki..
Psycholog się nie zna na lekach ,psychiatra ...do niej trzeba chodzić i chyba płacic ,nie znam się. I nie wiem nic. Jestem zieloona.
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez muriel 23 gru 2008, 20:07
Lariana, psycholog to człowiek po kierunku psychologia, raczej się chodzi do niego na terapię. Psychiarta - to lakarz od problemów psychicznych, czyli przepisuje leki, rozważa stutki lub przyczyny fizyczne dolegliwości psychicznych, itd.
W związku z tym, jak u każdego lekarza, są wyzyty płatne i są refundowane w ramach NFZ. musisz się zorientować kto i gdzie przyjmuje bezpłatnie. ja chodzę do psychiatry bezplatnie. tak na marginesie, u psychologow, w dużej części też się płaci...

przez Lariana 23 gru 2008, 20:35
Mam kartę założoną u psychiatry. I raz u niej byłam ,wtedy miałam skierowanie (wizyte za darmo) od psycholog ,do której chodzę na terapie.
Często się na tym łapie ,ze chce sobie sama pomóc ... sama wszystko.. eh
Zmuła wtarga codziennie o tej samej porze wieczorem.
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez depresyjny86 23 gru 2008, 20:38
Jaaa-Effectin brałem 2 lata,Asentre 1,5 roku,bioxetin chyba kilka miesiecy,tak samo z fluoksetyną<razem bo to to samo to wyjdzie 1rok>przedtem Anafranil brałem pół roku...a reszte leków to juz sam nie pamietam do kiedy brałem.

przez jaaa 23 gru 2008, 22:33
a teraz nic nie lykasz?

przez depresyjny86 23 gru 2008, 22:34
Teraz nic,bo uznalem ze leki nie są mi potrzebne już,bo nie mam ataków paniki takich jak dawniej..

przez jaaa 23 gru 2008, 23:44
no nie wiem zalezy na co bierzesz a gadales o tym z lekarzem moze jest lek ktory sprawilby sie sie byc poczul pewniej
wiesz o tym ze liczy sie dystans do siebie jesli ty pokazujesz ze sie boisz innych i widzisz sie w zlym swietle to i ludzie sie takim widza
juz ci o tym mowilam ze mam grubego dosyc kolege a jest lubiany!

przez chadwao 23 gru 2008, 23:57
Grubcia, a ja wierzę, że wyjdziesz - i co teraz? bedziemy się chyba siłować kto wygra :)
Całusy na święta:*

Sortuj wg