"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Disaster123 16 lut 2016, 21:29
:( Jest mi tak źle ze sobą; z sytuacją; ze wszystkim tym co było i ciągle na mnie wpływa.. mam tak dosyć. A w tym miesiącu chyba pobije rekord ilości godzin spędzonych na łkaniu we własnym towarzystwie. Jeżeli moja psychika się nie poprawi to nie będe miała wyjścia i palnę sobie w łeb. Mam dosyć siebie samej. Nie chce mi się ze sobą być. Mam dosyć tego, że nie umiem gadać z innymi, że większosć czasu mogę być sama, że nie umiem nikogo zatrzymać, że od dawna już nawet nie chce do ludzi wychodzić. mam dosyć wszystkiego. Nie mogę wytrzymać ze swoją fobią społeczną i tego, że jak widzę gdzieś kogoś z dawnej szkoły to zachowuje sie idiotycznie.. uciekam albo udaje, że nie widze.. a potem mam jakiś atak, że nie umiem powstrzymać drżenia i uczucia zimna.. źle mi jest. Źle się czuje. Smutno mi.
Disaster123

przez Śmiercionauta 16 lut 2016, 23:29
O Boże... co ja zrobiłem z swoim życiem. Mgła opadala i zobaczyłem jedna wielka ruina. Ku@wa...
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez Siarlek 17 lut 2016, 21:43
Dobra, dwa lata skupiania się na chorobie, leczenie przyniosło rezultaty(jakieś), w międzyczasie nauczyłem się czego miałem się nauczyć i trzeba do roboty.
I tuu jest problem, pies pogrzebany, haczyk i dziura w całym. Wczoraj zacząłem wysyłać CV, dzisiaj telefony i maile. Spłynął na mnie blady strach odpowiedzialności. Pierwsza rozmowa jutro bardzo się boję, czuje się jak przed poniedziałkiem *100. Zobaczymy....
LAHWF
Losing All Hope Was Freedom

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez arrivistE 17 lut 2016, 23:51
zmeczona chronicznie psychika, jesli cos latami sie zle ksztaltuje, to jak to uksztaltowac? :lol:
Smiling when you don't feel like it? Fake.
Showing enthusiasm when you're not sure about the issue? Fake.
Asking how I feel just to show concern? Fakefakefake.

przez Bluepb 18 lut 2016, 00:01
"Wczoraj zacząłem wysyłać CV, dzisiaj telefony i maile. Spłynął na mnie blady strach odpowiedzialności. Pierwsza rozmowa jutro bardzo się boję, czuje się jak przed poniedziałkiem *100. Zobaczymy....

Współczuje ja tego nie robię unikam tego..

przez PannaNikt01 18 lut 2016, 00:13
hej jestem nowa chcialabym z kims pogadac prosze

przez Stracona100 18 lut 2016, 00:26
PannaNikt01 napisał(a):hej jestem nowa chcialabym z kims pogadac prosze

Witaj. Z czym masz problem?

przez PannaNikt01 18 lut 2016, 00:29
po pierwsze przez lzy chce Ci podziekowac zze odpisalas myslalam ze jak zawsze nikt nie slucha

przez PannaNikt01 18 lut 2016, 00:34
Powiedzcie mi jak znow przekonac siebie by walczyc ??by sie dalej chcialo zyc jak mnie juz tak wszystko boli wiem ze ten stan przechodzi i za pare tyg zobacze to w innym swietle ale jak ja mam tak zyc to nie wiem czy ja sie godze na takie zycie

przez Stracona100 18 lut 2016, 00:44
Byłaś już na tym forum - tu prawie zawsze ktoś słucha.
Napisz, co konkretnie się dzieje, dlaczego tak Ci źle?
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

przez warrior11 18 lut 2016, 11:26
PannaNikt01,
Zawsze warto jest walczyć,choćby dla tych lepszych chwil i dni,które na pewno przyjdą,warto
też zmieniać swoje życie i czynić je ciekawszym i piękniejszym i warto jest uczyć się kochać
siebie,bo wtedy wszystko staje się prostsze.
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez sebastian86 18 lut 2016, 21:01
najgorsza jest ta swiadomosc ze choroba odebrala mnostwo czasu i szans na szczesliwe zycie.
We Are The Champions 2016(L)

przez Siarlek 18 lut 2016, 22:17
Sebastian to jest przytłaczająca myśl. Jak pomyśle, że ostatnie dwa lata to była walko o lepsze samopoczucie, a wcześniej walka z fobią społeczną, która upośledziła mi życie. To mi się słabo robi ile szans i czasu straciłem.
LAHWF
Losing All Hope Was Freedom

przez Peter740 18 lut 2016, 23:27
Dzisiaj wnerwiło mnie to że ludzie , którym chce pomóc narzekają na to np . gdy chce coś im pomóc z kompem . Niby duperele , ale szlak mnie trafia jak każdy nagle staje się specjalistą lepszym niż ja i jak nie daj Boże coś pójdzie niezgodnie z planem .... Stwierdziłem że koniec tego dobrego i każdy , nawet ktoś z rodziny , będzie musiał płacić , bo to jest śmieszne ile człowiek poświęca na to czasu , a nawet nie usłyszy "Dziękuje" . Poza tym przechodzę taki dziwny stan , bo walczę z samym sobą m.in z nieśmiałością i po prostu straciłem nagle swój napęd do działania , mam nadzieje że jest to chwilowe , bo znowu zaczynam wracać do poprzedniego stanu heh

Sortuj wg