"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Wall 30 cze 2015, 23:05
Czemu jestem taki poje....., próbuję poznać jakąś dziewczynę i za każdym razem trafiam na jakąś idiotkę, niech mi nikt nie mówi, że są kobiety normalne, bo dla mnie każda jedna to kretynka. Ku.... dlaczego muszę być takim debilem i nie potrafię skupić się na czymś innym.

przez kotek em 30 cze 2015, 23:14
Jeśli "idiotka" nie pasuje do "debila", to kto mógłby być bardziej odpowiedni? :bezradny:
;)
Obrazek

przez Wall 30 cze 2015, 23:24
kotek em napisał(a):Jeśli "idiotka" nie pasuje do "debila", to kto mógłby być bardziej odpowiedni? :bezradny:
;)

Wiesz myślę że żadna z was nie nadaję się na partnerkę. Przemyślałem wszystkie moje dotychczasowe doświadczenia i stwierdzam że kobiety dzielą się na dziwki i materialne dziwki. Dlatego nie warto poświęcać wam więcej czasu jak szybki numerek.

Pora by nauczyć żyć się bez was.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Argish 30 cze 2015, 23:25
Wall napisał(a):
kotek em napisał(a):Jeśli "idiotka" nie pasuje do "debila", to kto mógłby być bardziej odpowiedni? :bezradny:
;)

Wiesz myślę że żadna z was nie nadaję się na partnerkę. Przemyślałem wszystkie moje dotychczasowe doświadczenia i stwierdzam że kobiety dzielą się na dziwki i materialne dziwki. Dlatego nie warto poświęcać wam więcej czasu jak szybki numerek.

Pora by nauczyć żyć się bez was.

To poszukaj sobie faceta :D
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez Wall 30 cze 2015, 23:35
Argish napisał(a):To poszukaj sobie faceta :D

Tylko na to Cię stać, ograniczenie umysłowe staje się chorobą. Może masz lekkie upośledzenie. Ja poszukam faceta a ty przebadaj się.

przez Argish 30 cze 2015, 23:39
Wall, Wall sie :D Sam sie przebadaj, a upośledzony Ty jesteś co można wywnioskować po postach :lol: Czuje, że szybko bana załapiesz za swoje prostactwo i chamstwo, ale czegoż się można spodziewać po człowieku, który siedział w więzieniu.
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez Enroute 01 lip 2015, 00:07
Jak to /cenzura/ jest, że nawet teoretycznie dobry dzień potrafi zakończyć się w moim przypadku jakimś pierdolonym narastającym lękiem o wszystko?...
INTJ

przez Wall 01 lip 2015, 02:38
Argish napisał(a):Wall, Wall sie :D Sam sie przebadaj, a upośledzony Ty jesteś co można wywnioskować po postach :lol: Czuje, że szybko bana załapiesz za swoje prostactwo i chamstwo, ale czegoż się można spodziewać po człowieku, który siedział w więzieniu.

Tak masz rację przesadziłem. Ale postawiłem sobie cel, żadnej z was nie będę szanował.
A oceniłaś mnie, więc i ja mam prawo ocenić Ciebie.

przez Steviear 01 lip 2015, 20:40
Follow_ napisał(a):Steviear, to naprawdę smutne, że nie można być prawdziwym sobą przed kimkolwiek... tkwienie w takim przeświadczeniu niczego dobrego Ci nie przyniesie. Rozwijałaś z terapeutą ten scenariusz, w którym jednak się otwierasz? I co mogłoby się w związku z tym stać?

No, że mnie nie odrzucą i że moje przeświadczenie o tym jest błędne. No ale zawsze byłam inna-w sensie gorsza od pozostałych.
Trochę chaos, chyba nie odpowiedziałam na pytanie, nie wiem jak inaczej na nie odpowiedzieć

przez Veikko 01 lip 2015, 20:43
Steviear napisał(a):
Follow_ napisał(a):Steviear, to naprawdę smutne, że nie można być prawdziwym sobą przed kimkolwiek... tkwienie w takim przeświadczeniu niczego dobrego Ci nie przyniesie. Rozwijałaś z terapeutą ten scenariusz, w którym jednak się otwierasz? I co mogłoby się w związku z tym stać?

No, że mnie nie odrzucą i że moje przeświadczenie o tym jest błędne. No ale zawsze byłam inna-w sensie gorsza od pozostałych.
Trochę chaos, chyba nie odpowiedziałam na pytanie, nie wiem jak inaczej na nie odpowiedzieć

Czemu niby gorsza?...
F42.0, wenlafaksyna 225 mg

przez ( Dean )^2 02 lip 2015, 17:52
Sesja me jednak jedną wielką zaletę....w tym zalewie egzaminów i zaliczeń nawet nie mam czasu pomyśleć o tym jak żałosnym facetem jestem i jakie mam obrzydliwe życie.Plus dla sesji. :pirate:
Najgorszy jest wiatr.

przez khaleesi 02 lip 2015, 19:41
( Dean )^2, :nono:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Coldway 03 lip 2015, 12:13
Pisałam tu miesiąc temu jak się okropnie czuje itd, że sama terapia nie przynosi większych efektów. Na pewno kazimierz61 i chyba ktoś jeszcze twierdził, że finalnie i tak wyląduje u psychiatry. Zwracam honor - mieliście rację. Kombinowałam, cudowałam, łapałam się wszystkich środków i sposobów - nie pomaga. Za miesiąc pierwsza wizyta. Boję się i czuję się już totalnie nieporadna i bezsilna...

przez Melanie22 04 lip 2015, 00:12
Nie umiem czerpać satysfakcji z tego co robię... Wkurza mnie to.
Sza, cicho sza.

Sortuj wg