"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez monapayne 03 cze 2015, 19:15
Ja też mam myśli samobójcze. Ale czuję się lepiej. Nie rozumiem tego... Może znów mi się włącza nadwrażliwość...
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez Kot_ 03 cze 2015, 20:29
Czuję taki dziwny smutek, jakby ktoś do kogo się bardzo przywiązałem odjechał na zawsze, tylko ten smutek jest 10000x silniejszy. Znam to uczucie, chyba bedzie źle. ....
Kot_

przez Kot_ 03 cze 2015, 21:01
Też mam taki nadwrażliwy etap, zimą miałem apatie. Nie wiem co lepsze, szkoda że jak emocjonalnie się odblokuje, to te emocje ida skrajnie w negatywną stronę, wystarczy jakis maly bodziec. Pozniej to przechodzi mi znow w anhedonie i tak kolo sie zamyka, chyba.
Kot_

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Follow_ 03 cze 2015, 21:46
bardzo boli mnie kręgosłup :(
nie wiem czy dźwignę plecak na jutrzejszy wyjazd.. :(
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez Milita 04 cze 2015, 13:47
Wszystko mnie kur.aaaaa swędzi!!! :(

przez arminn 04 cze 2015, 18:49
Nie moge oddychać (swobodnie).. :zonk:
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

przez kazimierz61 05 cze 2015, 06:54
Jest mi cholernie ciężko nie mogę się na niczym skupić, wszystko jest dla mnie takie trudne, to chyba nasilenie depresji, bo i myśli samobójcze się pojawiają z którymi nie jestem w stanie walczyć. Utrata kontaktu z rodziną mnie dobija, ciągle o tym myślę, a z drugiej strony nie potrafię się przełamać. Jestem nieudacznikiem i nierobem, to mi żona ciągle wypomina, znienawidziłem ją, siebie i innych ludzi, chyba jedynie moje dzieci trochę mnie rozumieją. Coś mi się wydaje, że im jestem starszy to i epizody chorobowe się nasilają i trudniej jest dobrać leki. Jestem wypalony, nie mam pomysłu na życie i nie potrafię normalnie żyć z otoczeniem. To wszystko mnie tak przeraża, bo czuję że znowu by trzeba było zmienić leki, albo zwiększyć dawki a tu byłoby trzeba iść do pracy, i znowu będą na mnie patrzyć jak na jakiegoś głupola, nienawidzę tego i tej całej egoistycznej bandy.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez izaa 05 cze 2015, 10:17
kazimierz61 mi mówiono, że z myślami się nie walczy, bo im dłużej trwa walka tym są bardziej upierdliwe i można nabawić się nerwicy. Ze swojej strony zauważyłam, że 2-3 do roku mam okres dziwnych myśli, nawet tych samobójczych. Ale pozwalam im być, niech sie pojawiają ja i tak sobie nic nie zrobię. Absurdalne było że wykonywałam bezpośrednio moją pracę i tu myślałam o obliczeniach, a zaraz po nich takie myśli. To sie wszystko przeplatało. Po 2-3 tygodniach wszystko minęło. Dodam że od ponad roku nie biorę żadnych leków, odstawione za porozumieniem psychiatry i psychoterapeutki. kazimierz61 byłeś na psychoterapii? Może warto pomyśleć o takiej, która ma na celu pomagać przetrwać ciężkie myśli, gorsze dni. Mi rodzina też nie pomagała w walce, wręcz mnie wyśmiewano i uważano że wyolbrzymiam. Z tym, że ja z nimi nie mieszkam, ale samej tej ciężko z tym walczyć, ale póki mamy nadzieje to dajemy radę :D

przez Milita 05 cze 2015, 11:12
Martwi mnie ta wysypka :( :( :(

przez kazimierz61 05 cze 2015, 11:53
izaa, Wizytę mam 25 go, porozmawiam z doktorką o psychoterapii, może jest to jakieś wyjście które może pomóc. Obok jej gabinetu jest gabinet do psychoterapii, a więc miałbym to w tym samym miejscu.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
F-31, F-31.0, F-31.3

przez Milita 05 cze 2015, 18:31
Dorobiłam się pokrzywki i teraz kurrrrrrrrrvaa zgaduj zgadula czy to od leku czy przez to, że głupio, niepotrzebnie wzięłam do parady ibuprom, bez zastanowienia! Fuck!

przez min3maks20 05 cze 2015, 19:20
po co tacy ludzie jak ja łażą po ziemi...
min3maks20

przez kazimierz61 06 cze 2015, 07:02
Czuję że jestem ciężarem dla mojej rodziny, moje zachowania w chorobie są pewnie uciążliwe, ale naprawdę nie jestem w stanie nic z tym zrobić. Wczoraj moja żona gdy przyszła z pracy zaczęła wykazywać swoje niezadowolenie poprzez głośne zachowanie, trzaskanie szafkami, talerzami, czym popadnie, byleby tylko zakłócić mój spokój i doprowadzić mnie do szaleństwa. Pomyślałem że wskoczę do tej kuchni i też zacznę trzaskać talerzami ale tak naprawdę o kafelki, ale nie dałem się sprowokować i zachowałem zimną krew, w takich momentach jestem zadowolony że nie rozmawiam z żoną. To jest zimna wyrachowana egoistka, która dopiero wtedy zacznie mnie rozumieć jak będę leżał w trumnie.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
F-31, F-31.0, F-31.3

przez izaa 06 cze 2015, 09:50
Czuję napięcie, nienawidzę bezczynności. Chcę juz wracać. Odkąd pamiętam nie lubię wolnych dni

Sortuj wg