"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Niete 26 paź 2014, 01:51
asl, jak się ma seksowną czaszkę ;)
Niete

przez ( Dean )^2 26 paź 2014, 11:24
Miło słyszeć że tak sądzicie ale ja niestety wiem że zawsze wszyscy mi mówili zebym nie ścinał włosów bo ładnie mi w długich...a za parę lat nie zostanie mi nic innego poza ścięciem.

Muszę jakoś się nauczyć żyć bez miłości,przestać jej potrzebować,skoncentrować się na studiach/pracy/hobby/zabawie...w tym kierunku teraz próbuje iść bo widze że szanse na szczęsliwy związek mam już baaaaardzo mierne.Jeśli ktoś mnie kiedyś zechce to będzie miłe zaskoczenie,ale nie nastawiam się już na to.Raczej muszę iść w kierunku tłamszenia tej potrzeby.
Szczerze mówiąc to i tak sporo lepsze niż ciągłe martwienie się,czemu mnie nikt nie koffa,co jest ze mną nie tak itd.

Muszę się wziąć za robotę.
Najgorszy jest wiatr.

przez hank.m 26 paź 2014, 18:13
( Dean )^2 napisał(a):Muszę jakoś się nauczyć żyć bez miłości,przestać jej potrzebować,skoncentrować się na studiach/pracy/hobby/zabawie...w tym kierunku teraz próbuje iść bo widze że szanse na szczęsliwy związek mam już baaaaardzo mierne.Jeśli ktoś mnie kiedyś zechce to będzie miłe zaskoczenie,ale nie nastawiam się już na to.Raczej muszę iść w kierunku tłamszenia tej potrzeby.
Szczerze mówiąc to i tak sporo lepsze niż ciągłe martwienie się,czemu mnie nikt nie koffa,co jest ze mną nie tak itd.

Muszę się wziąć za robotę.

Więc nie jesteś sam, też mam taki plan. Znalazłem sobie zajęcie i zaczynam skupiać się tylko na nim nic innego mnie nie interesuje.
Nie ma sensu dalej żyć.

Blog: http://hankm.blox.pl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ( Dean )^2 26 paź 2014, 20:49
No to spoko,ja na razie szukam...niby mam studia,ale to mnie tak nie jara.Może jak pójde do pracy?Albo kick boxing,muay thai,za młodu to uwielbiałem....Teraz nie ma czasu.Może to pomogłoby mi nie myśleć tyle...
Najgorszy jest wiatr.

przez Meg1985 26 paź 2014, 21:07
( Dean )^2 napisał(a):Na razie mam nieduże zakola,zrobiły mi się jak mialem 19 lat ale mój ojciec jest łysy więc lepiej juz nie będzie....
Ech..nie wiem raczej myśle o przeszczepie jeśli kiedykolwiek uda mi się uzbierać tyle pieniędzy w co wątpie...
choćby, doczepić do włosów z tyłu głowy ( tam z reguły włosy są zachowane) dredy, warkocze, lub co tam sobie chcesz. Znam chłopaka, który właśnie niestety od dawna już łysieje, ale włosy z tyłu ma i doczepia sobie właśnie dredy.

Nie no chyba żartujesz,dredy do łysiny??!! Nie no ogoliłbym się i jakoś bym z tym żył ale wiem że za każdym razem gdyby dziewczyna mnie odrzuciła tłumaczyłbym sobie to tym że jestem łysy.

Serio pisałam, z tym doczepianiem, kolega jest prawie całkowicie łysy, ma tylko włosy z tyłu na potylicy i właśnie tam przypina sobie dredy i nosi je zaplątane w taki jakby pęk. Wygląda to genialnie. Do tego nosi jeszcze okulary w grubych oprawkach więc całość wygląda bardzo oryginalnie:)
"... jak Cię odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać,
jak ruszyć w drogę, kiedy nie znam drogi do mnie samego..."

http://www.youtube.com/watch?v=9k4P1GF7j-I Robert Janowski; "Kto nigdy nie żył"

przez ( Dean )^2 26 paź 2014, 21:15
Nie nie nie :shock: to nie dla mnie,zdecydowanie nie dla mnie....szkoda mi bo mam takie poczucie że los mi wszystko odbiera.Zawsze mam pod górę,bieda,samotność,depresja i nawet włosy muszę tracić...no brak mi czasem słów.I sił.

Jedyny plus że jakoś zaczynam się godzić z tym że raczej będę sam i powoli czuję się z tym już lepiej.
Najgorszy jest wiatr.

przez Meg1985 26 paź 2014, 21:24
( Dean )^2, jak chcesz. Chciałam Ci tylko coś doradzić, ale oczywiście musisz się czuć sobą a nie jakimś cudakiem:)
Wcale nie musisz się z tym godzić. Czemu już od razu stawiasz siebie na straconej pozycji??
Nikt nie ma w życiu łatwo. Nikt bez powodu nie dostaje depresji. Wszyscy tu jesteśmy z jakiegoś powodu. Każdy z nas doznał jakiejś tam porażki. I Ty nie możesz się tak dołować i mówić że już wszystko stracone, jak Ty dopiero zaczynasz życie chłopaku!

przez ( Dean )^2 26 paź 2014, 21:57
Wcale nie musisz się z tym godzić. Czemu już od razu stawiasz siebie na straconej pozycji??

No bo będę już absolutnie nieatrakcyjny.Łysy,biedny,samotny z depresją,studencina.Po prostu żal.Nawet nie będę chciał próbować,z resztą żadna przyzwoita dziewczyna nie zechce czegoś takiego.
Nikt nie ma w życiu łatwo.

To nie prawda...w mojej grupie 90% ludzi ma świetne życie.Są z bogatych rodzin,dobrze się uczą,są w związkach,nikt nie łysieje<lol>...Włąściwie większosć ludzi ma spoko życie,garstka jak ja<my?>ma chujnie...
I Ty nie możesz się tak dołować i mówić że już wszystko stracone, jak Ty dopiero zaczynasz życie chłopaku!

Nie mam 19 lat tylko 24....najfajniejszy okres mojego życia już przeleciał....upłynął mi na depresje.Nie mam po co żyć,naprawde.

Muszę przestać o tym myśleć bo zaczynam się załamywać i znowu nie się nie ucze...
Najgorszy jest wiatr.

przez Meg1985 26 paź 2014, 22:57
( Dean )^2, jesteś jeszcze bardzo młody. To ja mając 29 lat mam już sobie dołek na cmentarzu kopać?:) Oboje jesteśmy jeszcze młodzi i jeszcze dużo dobrego nas w życiu spotka, zobaczysz. Depresja nie trwa wiecznie. Dziś masz beznadziejny dzień, ale jutro będzie lepiej. Nie porównuj się z innymi, bo to jeszcze bardziej doprowadza do frustracji. Po co sobie psuć humor. Nie zadręczaj się tym łysieniem. Na prawdę ludzie mają gorsze problemy, ciesz się, że jesteś zdrowy, że jesteś sprawny, że nie masz raka. Jeszcze trochę pożyjesz, więc masz szansę swoje życie zmienić na lepsze!

przez hank.m 26 paź 2014, 23:21
( Dean )^2, Słuchaj się Meg1985, a z pewnością nie zbłądzisz.

Kolejny dobry dzień. Jejku odczuwam, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Jedno mnie tylko martwi, zbyt często spotykam tępych ludzi na drodze.
Nie ma sensu dalej żyć.

Blog: http://hankm.blox.pl

przez Flora3 26 paź 2014, 23:27
boli mnie gardło i czuje grype ;(
"Ogólnie mówiąc - life is brutal
Poza tym wszystko doskonale... "

absenor
sertralina
xanax

przez Niete 26 paź 2014, 23:28
Flora3, weź paracetamol i wypoć się w łóżku ;)
Niete

przez yayo123 26 paź 2014, 23:29
Doszłam dziś do wniosku, że nie ma prawdziwych facetów. Jak tak obserwuje zachowania niektórych osobników, to ręce mi opadają.
what doesn't kill you makes you stronger? personally it just deeply hurt me. i'm so tired of it.

przez Niete 26 paź 2014, 23:31
yayo123, bo prawdziwy facet to sztuczne pojęcie. Tak samo jak prawdziwa kobieta ;)
Niete

Sortuj wg