"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez ( Dean )^2 27 cze 2014, 22:39
Przykro mi,woloałbym sam być w tej gównianej sytuacji..z jednej strony nienawiudze ludzi że są ttacy szczęsliwi a ja nie,ale z drugiej nie chciałbym żeby ktoś musiał dzielić mój los..
Najgorszy jest wiatr.

przez mangiferaindica 27 cze 2014, 22:42
Mój mózg się poddał, wraz z jądrami podkorowymi serotoninogennymi. Mogę albo upić się alkoholem do nieprzytomności albo zacząć planować bardziej definitywne kroki, które niemal nikogo nie obchodzą,kto byłby dostępny. Jest fantastycznie cholera.

przez Makabra 28 cze 2014, 20:30
Nikogo nie obchodzę i każdy ma mnie w d...e, nawet mój własny ojciec. Dlaczego nie mogę mieć życia tak, jak wszyscy inni ludzie? Zero znajomych, przyjaciół... Chcę umrzeć.
Makabra

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez variable 28 cze 2014, 20:39
70zł poszło sie jebac kuuurwaaaaa :twisted: :twisted: :twisted:
variable

przez dar 29 cze 2014, 12:00
zastanawiam się trochę mimowolnie nad tym co spotkało moich znajomych. Koleżanka mi już z miesiąc gada to samo jak sobie życie skomplikowała - dobrze chociaż, że nie widujemy się za często. Inni znajomi popadają tylko w kłopoty alkohol, wypadki samochodowe itp. Jeden znajomy dwa miesiące temu popełnił samobójstwo. Chwilami ciężko jest to wszystko znieść. Z tego co obserwuję wynika, że najlepiej się nie angażować w żadne znajomości bo można się tylko przejechać na kimś.
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez koszykova 29 cze 2014, 12:33
dar, przejechac? Rozumiem martwic sie, byc obciazonym ich problemami, ale przejechać? Rozwin
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez Makabra 29 cze 2014, 13:24
Nie mam już siły żyć.
Makabra

przez Jam Van Dahl 29 cze 2014, 14:08
Makabra, a żyłaś w ogóle?
Jam Van Dahl

przez Makabra 29 cze 2014, 16:34
W dosłownym znaczeniu tego słowa - tak, w przenośnym... wegetowałam.
Makabra

przez mark123 29 cze 2014, 17:24
Od jutra przez najbliższe około 2 lata w moim życiu chyba nie wydarzy się nic ciekawego.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Ramanujan 29 cze 2014, 17:26
mark123, czemu?
Ramanujan

przez dar 29 cze 2014, 17:30
koszykova napisał(a):dar, przejechac? Rozumiem martwic sie, byc obciazonym ich problemami, ale przejechać? Rozwin

Jeśli chodzi o przejechania się na kimś to chodziło mi o to, że na podstawie tego co słyszę jak znajomi się wzajemnie oszukują, zawodzą itp a znają się latami. Później są płacze i osoby będące przyjaciółmi stają się śmiertelnym wrogami itd. Jak się człowiek tego nasłucha to dochodzi do wniosku, że trzeba na wszystkich uważać i do każdej znajomości podchodzić z dystansem - niezależnie czy to znajomy, czy ktoś z rodziny itp.

Ale no cóż takie życie, nikt nie obiecywał że będzie kolorowo :D
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez mark123 29 cze 2014, 17:41
Ramanujan napisał(a):mark123, czemu?

Bo już niedługo wybieram się na staż, a potem czeka mnie szukanie pracy i jeśli znajdę pracę, to potem musi chyba minąć rok, zanim będę mógł wziąć urlop. A żeby w moim życiu mogło się wydarzyć coś ciekawego to nie mogę być zajęty pracowaniem.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez depresja24h 29 cze 2014, 17:50
Dar. Święte słowa.

Jestem nieszczęśliwa.

Sortuj wg