"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez AddictGirl21 02 lut 2014, 22:30
Co jest do cholery?!?
Czemu my psychicznie słabsi musimy tak cierpieć?
Czemu życie tak często traci kolory?
Czemu ta larwa depresja Nas tak męczy?
Odbiera życie i nadzieję na lepsze.
Czy wszystko musi być tak skomplikowane?
Wiem. Tak bardzo chcielibyśmy kochać życie.
Wiem. Czasami się nie da.
Często to takie trudne.
Czemu zasypiamy z myślą by już jutro się nie obudzić?
Tak by było łatwiej.
A nie jest bo wstajemy i wszystko co złe dzieje się od początku.
Mam dosyć tego chorego koła i nie chce się zapętlać.
Niech to co złe zniknie dziś w nocy na zawsze i nigdy więcej nie wraca...
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez Peter88 03 lut 2014, 19:35
W miarę ok (na razie), nawet z kimś się umówiłem, od dłuższego czasu ...
...tylko czemu to musiał być psychiatra?...ale i tak dobrze, zważając na fakt, że miałem to zrobić już kilka lat temu. Lepiej późno niż wcale. :roll:
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

przez Steviear 03 lut 2014, 22:26
Juhu!
Wieczór się zbliża to pora przestać odczuwać senność :-|

Można kur... dostać.
Steviear

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez barikello 04 lut 2014, 12:21
Kurdeee, powinienem zadzwonić w pewne miejsce, bo znalazłem dość fajną ofertę pracy w branży, która mnie interesuje, ale taką mam pustkę w głowie że nie wiem co mam powiedzieć :( Pewnie i tak wezmą kogoś lepszego.
barikello

przez Decevante 04 lut 2014, 12:28
Nie wstałam znów o tej porze co chciałam, przez co nie poszłam na basen bo darmowe wejścia były tylko do 10 rano. Jutro muszę wreszcie wstac o 8
i co ja będę dzisiaj robić, nudzić się cały dzień :(
Nie mam z kim nawet gdzieś wyjść. Co gorsze nie ma gdzie.

przez barikello 04 lut 2014, 12:34
Decevante napisał(a): Jutro muszę wreszcie wstac o 8

Ja codziennie mówię sobie to samo, jutro wstanę wcześnie. A wiadomo czym się kończy - spaniem do południa...minimum :P
barikello

przez AdrianR 04 lut 2014, 14:00
barikello napisał(a):
Decevante napisał(a): Jutro muszę wreszcie wstac o 8

Ja codziennie mówię sobie to samo, jutro wstanę wcześnie. A wiadomo czym się kończy - spaniem do południa...minimum :P

Ja też jak mam wolne to jak śpię za długo to też mam potem wyrzuty sumienia, ze już 12 a ja jeszcze niewiele zrobiłem. :P Z tym, zę ja ostatnie dni cierpię na bezsenność i jak tylko nad ranem uda mi się zasnąć to staram się pospać tyle ile mogę. MIałem ostatnio sporo stresów a w tym wpadłem w łapankę policji na kierowców (często kontrolują teraz po wypadku w Kamieniu Pomorskim-jestem z okolic Szczecina). Byłem jednak trzeźwy więc nie miałem powodów do obaw, Ździwiłem się bo nawet "papierów" mi nie skontrolował tylko kazał dmuchać. :P Długo się ten alkomat świecił na czerwonym, ze aż prawie mi serce stanęło ale po paru sek dioda przeskoczyła na zieloną. UFF Myślałem, że tam zemdleję ze strachu (wypiłem 7 godz wcześniej pół lampki słabego winka do obiadu). Pewnie się policjantowi wyświetliło, ze coś mi krąży po żyłach ale nie na tyle zeby o to się czepiać (dopuszczalna dawka). :P Nie spałem po tym do rana i powiem wam, ze z tego stresu to ja już nie będę nawet pół lampki pić kolejnym razem. Po co się potem stresować podczas kontroli. :P
Wracając do tematu to jednak raz w tyg lubię w niedzielę pospać do oporu żeby się z deko zregenerować. ;) Całotygodniowe niedosypianie daje się potem we znaki. :roll: Niewyspany Człowiek za dnia chodzi taki rozbity i lekko podkurwiony. (sorki za wyrażenie). :P Kiedyś to nawet pod wieczór zasnąłem na krótko w kinie z niedospania. Obudził mnie jakiś WYBUCH z głośników. :lol: Żadne mleko nie pomaga ani mięta Chyba sięgnę po jakieś leki. Często jestem taki poddenerwowany po całym dniu że zwyczajnie zasnąć nie mogę mimo ze oczy szczypią. :evil:
Dawno nie pływałem w sumie. Myślę, że to też mógłby być dla mnie swietny relaks. :tel2:

przez barikello 04 lut 2014, 14:37
A ja się wpierw muszę nauczyć pływać :p Chodziłem kiedyś na basen, ale jakoś średnio się angażowałem...w podstawówce - ale wtedy to w ogóle miałem inne życie i byłem towarzyski :P Ciągnie mnie do sportu generalnie, ale na wszystko potrzebny KESZ, a tu Tusk nie da pracy, złamas jeden :evil:

Ze spaniem to i ja właśnie mam problem. Dziś nie spałem w ogóle, a to po to żeby pojechać do miasta. Mimo znużenia nad ranem, zmusiłem się do tego żeby się jednak nie kłaść. Tym bardziej, że miałem coś baaaardzo pilnego do załatwienia. Kolejny dzień zwłoki mógłby spowodować, że coś musiałbym przełożyć o kolejny rok :roll:

Ale... chyba OT.. więc jęczę: aaaahhhhh ohhhhhhh.
barikello

przez Indifference1 04 lut 2014, 14:43
barikello, a ja już muszę wstawać normalnie bo ferie się skończyły i wróciłam do szkoły. Zaraz idę odespać ;D
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez barikello 04 lut 2014, 14:52
Indifference1, a co robiłaś w nocy? :P
barikello

przez Indifference1 04 lut 2014, 15:21
barikello, przewracałam się z boku na bok do jakieś 1 a o 6:30 wstawałam. Poza tym lekcje mnie wynudziły :P Dobranoc :D
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Decevante 04 lut 2014, 16:01
Jestem wyniszczona przez chorobę i nigdy nie osiągnę w życiu prawdziwego spokoju i szczęścia.

przez barikello 04 lut 2014, 18:37
Decevante napisał(a):Jestem wyniszczona przez chorobę i nigdy nie osiągnę w życiu prawdziwego spokoju i szczęścia.

:roll: Mi powtarzają, żebym we wszystkim co negatywne, dostrzegał jakiś pozytyw, Ty też spróbuj, mimo wszystko.

Indifference1, pobudka, nie ma spania. :P
barikello

przez MaReKCe 04 lut 2014, 18:40
Ger4lt, jeszcze nie raz sie przekonasz jak zycie potrafi dac w kosc, ale tez ile czlowiek jest w stanie zniesc zarowno pod wzgledem psychicznym jak i fizycznym. Pojeczec jak najbardziej nalezy, ale co wazniejsze nie mozna na tym poprzestac. Zanim pojawi sie nowy czlowiek na swiecie troche czasu jeszcze ulpynie wiec masz teraz czas na to by wyrownac swoje sprawy ze szkola i dziewczyna, dla niej to tez nieoczekiwana sytuacja z ktora musi sie zmierzyc. Pamietaj ze bliscy to tez ludzie i czasem moga roznie zareagowac na Twoje niepowodzenia i problemy. Ale to tez najczesciej pierwsi ktorzy dadza sobie ze Ciebie odciac reke czy noge. Warto porozmawiac zwlaszcza z rodzicami, a potem pewnie i z nauczycielami i ustalic plan wyjscia z dołka.
Powodzenia, wszystko sie ulozy i pochwal sie jak bedziesz znal plec.

Marek

Sortuj wg