"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez smutna48 28 wrz 2007, 22:06
:oops: :oops: :oops: dzieki ale to tak jest łatwiej jest pocieszac innych niz samemu coś ze soba zrobić co do tworek to niechciała bym ale moje zycie jest pokręcone że o loooosieeeeeeeee nie wiem mam nadzieję ze dalko choć pruszków jest ode mnie b niedaleko :lol: :shock:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez <Mariusz> 28 wrz 2007, 22:11
a czy możesz powiedzieć co tak strasznie jest pokręcone???
" Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi" Drzem

http://kwiartur.wrzuta.pl/audio/n1YdA2R ... do_kolyski

przez .Tomek 28 wrz 2007, 22:14
hugz xD to everybody :) i don't have any reason to moan today. Take care folks! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez smutna48 28 wrz 2007, 22:17
Wszystko samotnośc to jak mieszkam z siostra i jej rodzina na dole to że czuje się pusta że jestem samotna ale to nie z własnej winy woli ktos mnie nieźle skrzywdził :( nie moge spac bo mam tzw. niepokoj rak czuje sie jak bym miała w nich powietrze to samo w nogach... to że nie mam pracy, a kiedy ja dostałam nie pojechałam podpisac umowy b kiepski dzień miałam trzęsłam się było mi słabo trudno ...
Susan Taylor

przez <Mariusz> 28 wrz 2007, 22:31
znam ten ból, przez takie złe dni położyłem firme budowlaną i popadłem w zaj....e długi, co musze powiedzieć przy obecnej koniunkturze jest sztuką ;)
mam nadzieje że jednak uda mi się z tego wyjść samemu bo mam opór przed pójściem do lekarza... bo niby chcę, ale jak powiedziałem swojej partnerce to zapytała "czy jestem jakimś kretynem że chcę do psychiatry iść?" więc sam nie wiem jak to zrobić bo mimo iż nie rozumie mojego stanu to mi i tak na niej zależy.... nie chce prowokować kłótni.
A co do pracy, to jest nas na forum tak dużo że pewnie wiele osób potrafiło by doradzić jak szukać.... choć oby to były osoby które naprawde mają coś do powiedzenia. Ja np mam talent do pisania LM na 3 wysłane 2 rozmowy kwalif. mimo kiepskiego CV. Może jest wśród nas jakiś head hunter... może powie jak znaleźć... oby do przodu. pomagajmy sobie nawzajem, stwórzmy prawdziwą wspólnote przyjaciół w biedzie....

Jeśli głupio gadam to prosze o konstruktywną krytykę

przez Jaśkowa 28 wrz 2007, 22:39
<Mariusz> napisał(a):ale jak powiedziałem swojej partnerce to zapytała "czy jestem jakimś kretynem że chcę do psychiatry iść?" więc sam nie wiem jak to zrobić bo mimo iż nie rozumie mojego stanu to mi i tak na niej zależy.... nie chce prowokować kłótni.

Powiedz mi czemu ktoś tak sensownie się wypowiadający jak Ty jest z takim ćwierćinteligentem jak Twoja dziewczyna :roll: jak czytam takie wypowiedzi moje poczucie estetyki bardzo cierpi PORAżKA
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez smutna48 28 wrz 2007, 22:40
<Mariusz> napisał(a):ale jak powiedziałem swojej partnerce to zapytała "czy jestem jakimś kretynem że chcę do psychiatry iść?"

nie fajne ma podejście do tego ale rozumiem. I wcale nie gadzasz głupio :-)
<Mariusz> napisał(a):uda mi się z tego wyjść samemu bo mam opór przed pójściem do lekarza..

ja Bym Ci radziła jednak pojść dla siebie samego, chociaz jak to napisała Jaśkowa "szewc..." tez czekam może sama sobie poradze. W koncu nie jestem jednyną zdradzoną oszukiwaną kobieta na świecie w tak podły sposob w tak prymitywny eghhhhhhhh bo znowu sie porycze ....

idę spac dobranoc wszystkim a cha zanim zasne melisa ale znowu musze zasuwac na doł bo mama spi i ją obudze :roll: po ciemku nie wiele zrobię bo mieszkam na poddaszu bez pmieszczeń ja mam tylko ścanę i pokój nic po za tym niema oprucz łazienki i taka otwarta przestrzeń tak czy siak ide na doł licząc że sobie zębów nie wybiję schodząc po schodach krętych stromych brrrrrrrr .... trzymajcie kciuki ;)
Susan Taylor

przez Jaśkowa 28 wrz 2007, 22:44
smutna48 napisał(a):nie fajne ma podejście do tego ale rozumiem

A JA NIE ROZUMIEM :twisted: a słowo niefajne jest wyjątkowo grzeczne na określenie podejścia tej kobitki do swojego partnera, gdzie tu miłość, zrozumienie, zaufanie :roll: , Mariusz Ty kretynem nie jesteś na pewno..... co do partnerki przemilczę :twisted:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez <Mariusz> 28 wrz 2007, 22:45
śpij dobrze :)

przez smutna48 28 wrz 2007, 23:06
to juz nie jestem sama jako permanentana wieczna bezrobotna dzięx co do lekarza to powiem wprost powinienes iść bo to są b cięzkie przezycia i bede jeszcze barardziej szczera nie patrz na nia bo jej rozomowania nie pojmuje i widze ze nie tylko ja tylko smigaj do lekarza ... ;)
Susan Taylor

przez <Mariusz> 28 wrz 2007, 23:13
Jaśkowa.... nie można oceniać ludzi po jednym ich zdaniu, a ludzie reagują różnie na słowo psychiatra, czy choroba psychiczna, gdyż naprawde nic o tym nie wiedzą i się boją, więc może bądzmy bardziej powściągliwi w naszych sądach nawet jeśli ktoś nas nie rozumie...

przez smutna48 28 wrz 2007, 23:24
Tylko że napisałes iż ona nie rozumie Twojego stanu naprawde nie rozumie jakie piekło przeszedłeś? Tu chodzi o Ciebie o twoje zdrowie i dalsze zycie. Nikt nie chciał nic złego powiedziec ale podejście ma do tego :( powinna raczej pomuc wspierac a nie dołowac. Może porozmawiaj z nia spokojnie i zdecyduj sam. Pozdrawiam zmykam spac i dzieki.
Susan Taylor

przez depresyjny86 28 wrz 2007, 23:27
ale jak powiedziałem swojej partnerce to zapytała "czy jestem jakimś kretynem że chcę do psychiatry iść?

Ja u Twojej dziewczyny widze totalny brak zrozumienia innych ludzi...żeby nie powiedzieć czegoś wiecej...jednym zdaniem ludzi któych nie zna nazwałą kretynami...bo przecież ja też "jestem kretynem" skoro chodze do psychiatry :roll:
Ale mam nadzieje że zrozumiała to że ludzie chodzący do psychiatry są normalni...
Sorry ale uważam że ludzie zdrowi powinni postarać sie choć troche zrozumieć ludzi chorych.
nie można oceniać ludzi po jednym ich zdaniu,

Chyba w takim wypadku można bo sorry ale uważam że ludzie zdrowi powinni postarać sie choć troche zrozumieć ludzi chorych. a nie skreślać ich od razu i nazywać kretynami.
Ostatnio edytowano 28 wrz 2007, 23:36 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz
:)

przez <Mariusz> 28 wrz 2007, 23:35
wiem i macie wszyscy racje, ale... sami mnie rozumiecie

Sortuj wg