"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez groskova 18 wrz 2007, 14:07
A ja znowu w pracy na dlugie godziny:((( Juz mam dosc... Kupa ludzi tutaj zabija sie zeby miec wiecej godzin, a ja ich blagam od paru tygodni zeby przejsc na pol etatu bo nie wyrabiam to nie moge:(((
Juz mam dosc. Tak bardzo mi zle:(((((((

przez Pstryk 18 wrz 2007, 15:32
groskova napisał(a):ja ich blagam od paru tygodni zeby przejsc na pol etatu bo nie wyrabiam to nie moge:(((

Jest jeszcze coś takiego jak urlop na telefon. Poza tym, połową urlopu Ty dysponujesz. Co to za praca?
Pstryk

przez groskova 18 wrz 2007, 16:31
Pracuje w call centre, biuro telesprzedazy. I tak wracam do polski, to moje ostatnie dwa tygodnie pracy. A oni wiedza ze mam najlepsze sprzedaze, wiec prosba, grozba i obietnicami zlotych gor probuja mnie sklonic do pracy caly czas, bo im znosze zlote jajka przeciez...
Wiedza jaki mam problem, wiedza ze mi ciezko, ale w oczach znaczek euro i nic wiecej sie nie liczy:((

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 18 wrz 2007, 16:46
To się nazywa mobbing.
Pstryk

przez moczymordka 18 wrz 2007, 16:49
Jaśkowa napisał(a):może warto dać sobie troszkę czasu na przemyślenie na zatęsknienie na upewnienie, że właśnie miłość jest

to się ciągnie już od dłuższego czasu. A tęsknić to ja mam kiedy, bo jesteśmy o setki kilometrów od siebie...
ehh.. skomplikowane to wszystko.

przez Pstryk 18 wrz 2007, 17:13
moczymordka, to chyba za dużo tej tęsknoty, stąd Twoja niepewność uczuć. Czy nie da się zrobić tak, żebyście jednak byli bliżej siebie? Np. mieszkali razem? Wiesz, żebyś się mogła przekonać, czy to jednak miłość.
Pstryk

przez moczymordka 18 wrz 2007, 17:35
tak też planuję, ale na to trzeba jeszcze trochę poczekać.

przez Pstryk 18 wrz 2007, 17:40
:D To się cieszę, że jest taka perspektywa. Zawsze lepiej się przekonać, niż potem żałować. Jak długo przyjdzie Ci jeszcze czekać?
Pstryk

przez smutna48 18 wrz 2007, 17:43
bethi napisał(a):Smutasku Kochany, to się wyrz..aj na to wszytko. Czujesz się bezsilna? Czujesz, że nic nie możesz zrobić ze swoim życiem? Wkurza Cię to? To wykorzystaj tą złość pozytywnie. Zrób to, co do tej pory jeszcze nie zrobiłaś. Podejmij kroki, które dotąd wydawały Ci się zbędne. Może terapia?????

mnie się juz nie da wyprostować Bethi Słoneczko ja jestem juz taka głupia naiwna dająca się skrzywdzić i wykorzystać wszystko przez to, że nie wierze że ktoś może być zepsuty do szpiku kości chyba mam za duzo wiary czasami w kogoś zwłaszcza jesli chodzi o uczucia Nawet jak cały świat by się odwrócił od takiej osoby mino że mnie zraniła to ja nie umiem kogoś rozdeptać choćby nawet na to zasługiwał ... bez dwóch zdań ...nie wiem czemu nie umiem dziwna jestem zazwyczaj reagowac się powinno inaczej kurde ale ja jestem poj....a, pokręcona aż mnie przerażenie ograrnia nad soba samą :shock: ale piszcze to naprawde szczerze :shock: :shock: :shock: :(
zawsze byłam mniej więcej taka co prawda kiedyś miałam więcej rozumu im starsza jestem tym mi go chyba ubywa :shock: ale teraz :shock: sama nie wiem czemu taka jestem :roll: :shock:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez groskova 18 wrz 2007, 17:50
smutna48 napisał(a):Nawet jak cały świat by się odwrócił od takiej osoby mino że mnie zraniła to ja nie umiem kogoś rozdeptać choćby nawet na to zasługiwał

ja mam tak samo... i dlatego ciagle dostaje w dupe. Nie potrafie odmowic pomocy i nie pozalowac kogos samotnego.
I do tego jeszcze mam problem z asertywnoscia. Ludzie to widza instynktownie i chca dobic ofiare....

smutna48 napisał(a):kurde ale ja jestem poj....a, pokręcona aż mnie przerażenie ograrnia nad soba samą

ja tak samo mysle :( :( :( :(

przez Pstryk 18 wrz 2007, 17:52
Ależ wierzę, Kochany Smutasku, że można tak o sobie myśleć, ale wybacz, nie uwierzę, że to prawda. Tak, łatwiej tak siebie oceniać, niż innych. Ale obie wiemy, że to nie obiektywne.
Jesteś wrażliwa, uczciwa i po prostu dobra. To dobrze, że nie masz ambicji nikogo niszczyć. Za to Cię szanuję. Obie dobrze wiemy, że to nie miałoby najmniejszego sensu. Nikomu nie sprawiłoby przyjemności ani satysfakcji. Na pewno nie mi ani Tobie. Jesteśmy bardzo podobne do siebie :D Ale to, co wydaje Ci się wadą jest Kochanie zaletą. I tak to traktuj. Jeśli się innym nie podoba, to won :mrgreen:
Pstryk

przez smutna48 18 wrz 2007, 19:00
Dzieki Bethi za dobre słowo łatwo się w tym wszystkim zagubić nawet jak się nie szuka zemsty jak się nikogo nieprzekreśla do konca, łatwo jest równiez stracić szacunek do siebie... :cry: głowa mnie cos boli nie zafajnie się czuję zmęczona jestem jakas nie chce za duzo pisac o sobie bo jak słowo daje nie mam siły odwagi i chcęci robić z siebie ..................
Susan Taylor

przez groskova 18 wrz 2007, 19:47
Ale smutasku niekt tutaj z siebie nie robi "....". Albo moze wszyscy z siebie robimy. Tak czy siak co to za roznica.
Kazdy tu jest chory, ma dziwne mysli/fazy/watpliwosci. Nikt sie z nikogo nie wysmiewa i nikt nie wyzywa od wariatow. Wiec bez takich tekstow mi tu prosze!!:D

przez smutna48 18 wrz 2007, 21:29
akurat coś ostrzejszego miałam na myśli beznadziejną kretynkę naiwną cięzko mi to ubrac w słowa ale nie chodziło mi o to słowo a co ona wogle znaczy ja mam klapki na oczach nie widze tego co powinnam widzieć albo może i w jakiś psosób czuje ale sama przed soba nie chce się przyznać ...
Susan Taylor

Sortuj wg