"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez bedzie.dobrze 26 lis 2012, 14:11
trek, polecam portale randkowe:) Ja na takim znalazłam super Męża:)
bedzie.dobrze

przez trek 26 lis 2012, 14:15
mozesz mi polecic na priva jakies konkretne? bo tyle tego a gdzieniegdzie sie placi i nie wiem co wybrac.
trek

przez slow motion 26 lis 2012, 15:01
ja polecam nerwica.com :P

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fobos 26 lis 2012, 15:01
Nie chce mi się żyć. Czuję się jak ścierwo. Ludzie albo mnie ignorują, albo traktują jak śmiecia. Zastanawiam się coraz poważniej nad tym, czy faktycznie nie lepiej byłoby puścić to wszystko kantem. Przecież ulżyłoby i mnie i innym. W końcu odpocząć. Przecież nikomu na mnie nie zależy, więc i nikomu nie sprawiłabym przykrości...
"Przyszedł sen i zamknął za mną ciężką, ołowianą bramę. Po drugiej stronie snów nie było."

"Słowa niewypowiedziane są kwiatami ciszy."

www.edtadien.blogspot.com

przez Keji 26 lis 2012, 22:42
Chyba nigdy nie rozwiążę kwestii mojej orientacji, za dużo nad tym myślę dzień w dzień i analizuję wszystko, nie mogę po prostu "go with the flow" :/ Biseks, lesbijka, hetero z urazą do związków damsko-męskich? panaseksualistka? Cholera wie. Chciałabym coś o sobie wiedzieć na bank, być pewna choć jednej rzeczy. Do tego marzy mi się jakiś związek, miłość. Na razie wszystkie romanse kończyły się na tym, że osoba mi się podobała, dopóki była na odległość, po czym przy bardziej lub mniej bliższym spotkaniu wszystko pryskało, przestawałam czuć cokolwiek, tylko obojętność. Co robić, jak żyć... Czemu tak jest? :/
Keji

przez Siddhi 26 lis 2012, 22:44
ja polecam nerwica.com
Nowy profil działalności :smile:
Siddhi

przez Sikorka77 26 lis 2012, 22:58
do bani totalnie gdzie nie spojrzeć... wchodzę w ostatni plan życiowy heh zniszczyć się do końca korzystając z wszelkich możliwych środków , zabawić jak najlepiej się da i być wolnym od wszystkiego co się da... :P

przez Vian 26 lis 2012, 23:44
Keji, a coś się akurat orientacji uczepiła... Sama nie znam swojej orientacji NA BANK. :) Może skoro zaczęły kiedyś mi się podobać kobiety, to innego dnia przestaną. Albo mężczyźni całkiem przestaną. Albo w ogóle każdy przestanie i zrobię się aseksualna ( Obrazek ).

Nie możesz czegoś innego dowiedzieć się o sobie na bank? Np płci..? ^^

-- 26 lis 2012, 23:49 --

PS.
W ogóle czym ten pansekualizm się różni od biseksualizmu... :?
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez Keji 27 lis 2012, 00:50
Dzisiaj orientacja, jutro zainteresowania, whatever, ciągle staram się nadmiernie analizować i podejmować decyzje na temat czegoś, na co nie mam wpływu, nie tylko orientacji, a w koło kręcące się analizy i natrętne myśli i nadmierne rozmyślanie w końcu przysłaniają mi emocje, już nie wiem, co czuję, i tak kręci się w koło, nie mogę być sobą po prostu. Ta wieczna bitwa dwóch głów w jednej doprowadzi mnie ostatecznie do szału. W końcu wszystko mnie męczy, staje się obojętne i ostatecznie nie wybieram nic. Po prostu nie czuję, kiedy jest dobrze, a kiedy źle, bo zawsze się znajdzie jakaś zaczepka, a mówię, emocje mi się już zblokowały przez natłok mysli i cięzko je teraz na wierzch wywalić. Męczę się ze sobą dzień w dzień.
Co do panseksualizmu, to ma różne definicje. Tak rzuciłam, może mnie kurna drzewa zaczną pociągać seksualnie... Żal.
Keji

przez Vian 27 lis 2012, 02:28
Keji napisał(a):Co do panseksualizmu, to ma różne definicje. Tak rzuciłam, może mnie kurna drzewa zaczną pociągać seksualnie... Żal.

No ale ja własnie na wiki przeczytałam, że panseksualizm to seks tylko z dorosłymi ludźmi... :P
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez tahela 27 lis 2012, 02:57
Vian napisał(a):
Keji napisał(a):Co do panseksualizmu, to ma różne definicje. Tak rzuciłam, może mnie kurna drzewa zaczną pociągać seksualnie... Żal.

No ale ja własnie na wiki przeczytałam, że panseksualizm to seks tylko z dorosłymi ludźmi... :P

czego to ludzie wymyslą, seks z dorosłymi osobami też cos :P
a mi smutno znowu, nosz kurna
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Keji 27 lis 2012, 16:17
pogląd lub filozofia zakładający, że ludzki potencjał seksualny może i powinien być skierowany na każdego i wszystko. Wszechstronna miłość seksualna[1][2].
W neuroseksuologii panseksualizm obejmuje objawy w postaci pociągu seksualnego nie tylko do ludzi, a także do zwierząt oraz przedmiotów martwych

Aczkolwiek to akurat najmniej dla mnie istotne w tym momencie...
Keji

przez Vian 27 lis 2012, 16:21
tahela napisał(a):
Vian napisał(a):

czego to ludzie wymyslą, seks z dorosłymi osobami też cos :P

:lol: :lol:

@Keji
No tak, ALE

Osoby określające się jako panseksualiści podkreślają, że zwykle ich działania nie obejmują pedofilii, zoofilii czy nekrofilii, a jedynie zgodne zachowania seksualne między dorosłymi[11].
Lisbeth Salander

przez Anna Maria 27 lis 2012, 22:33
Jestem dziś marudna,jęcząca,obrażona na cały świat.Czy każdy komu coś dolega fizycznie musi robić się taki paskudny :?:
Anna Maria

Sortuj wg