"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez merkia 27 maja 2007, 21:19
Właśnie...Durnedziecko, nic w świecie nie jest na 100%...a co za tym idzie , nie byłabym taka pewna stwierdzenia, iz nikogo nie obchodzisz.
Cóż za pesymizm moja droga ;)
Najgorzej jak coś sobie człowiek ubzdura..znam to skądś.

PS. Dam sobie rękę uciąć, że jesteś najważniejsza na świecie dla co najmniej kilku osób. A na pewno dla Boga =)a Ludzie Nie potrafią rozmawiać o uczuciach,a co dopiero wyrażać. A co powiedziałabyś na małego pieska czy kotka ? Ja mam Ozyrysa od paru dni i jest mi lepiej. mały przyjaciel, tak na dobry początek ;)

pozdrawiam wszystkich.

PS. Przede mną cała noc kucia ...cóż za miła perspektywa, nieprawdaż ? A wszystko przez chemię. Kto ją wymyślił? Jeśli ktokolwiek zdoła mi przetłumaczyć, że oddycham małymi cząsteczkami wielkości którejś tam setnej wielkości pchły, to dam mu tabliczkę czekolady ;)

przez Pstryk 27 maja 2007, 21:24
Merkia, świetny sposób na otworzenie się :D i nie przemęczaj się tam!
Pozdrawiam
Pstryk

przez Zośka 27 maja 2007, 21:32
Merkia ze mna jest podobnie. a jesli chodzi o chemie, to wiem co czujesz, wlasnie siedze i zakowam, ach te alkany... ;( dzieki bethi. Pozdrawiam!

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:41 pm ]
dzieki temu forum od razu lepiej sie czuje, dziekuje wszystkim . przynajmniej mam gdzie sie wyzalic a nie ciagle zameczac przyjaciol;) ale i tak jestem im wdzieczna za pomoc. niby niepotrzebnie , ale latwo powiedziec... dzis pewien optymizm sie we mnie wdarl i uwierzylam ze bedzie lepiej;)
" Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez merkia 28 maja 2007, 16:43
No tak...uczcie się dzieci uczcie do 4 rano. Później nie będzie tej lekcji i krew Was zaleje, zawał na miejscu.

Mój problem na dzisiaj:

Nie umiem się otworzyć na ludzi. Odsuwam się od przyjaciół i nie kontroluję tego... shi.
ale jest plus : oglądałam dzisiaj ciastko w cukierniczymi , chyba ze 20 min i nie kupiłam ! Cud miód. no, w ramach wyjaśnienia, jestem na diecie ;)

Lubię Was

przez korres1 28 maja 2007, 20:31
ashley napisał(a):Kongres trzymaj się mocno, sama też możesz dużo osiągnąć przez ten miesiąc, będzie ok tylko się nie zamarwiaj, ściskam

HIIHIHIHI Jesteś wielka. Tak mi było smutno, ale jak tylko przeczytałam KONGRES, zatrzęsło mną ze śmiechu. Dzięki, choć to pewnie niezamierzone było.
Ale kto będzie trzymał straż nad strażnikami?

przez little_Nadia 28 maja 2007, 20:55
Dziś rano myślałam, że zwariuję :-| Ból psychiczny był nie do wytrzymania, miałam ochotę walić głową w ścianę. Tylko, żeby przestało boleć...Bałam się, że zacznę płakać w szkole, ale na szczęście mi się polepszyło.
Ostatnio edytowano 29 maja 2007, 18:47 przez little_Nadia, łącznie edytowano 1 raz

przez smutna48 28 maja 2007, 21:11
Ja tez juz mam dosc tego wszystkiego
Ostatnio edytowano 01 lip 2007, 21:48 przez smutna48, łącznie edytowano 1 raz
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Pstryk 28 maja 2007, 21:26
Ojej, [/b]Smutna48[b], ile tego na raz! Ale pomyśl, może zmiana środowiska nie będzie taka zła... w tych okolicznościach.
Pstryk

przez laven 28 maja 2007, 21:29
.........
Chyba nie jestem w stanie nikomu nic dzisiaj napisać. Nie umiem nic doradzić, ani wesprzeć. Przeprasza.
Tak źle się czuję. Taka osłabiona. Nie mam siły jutro pójść do szkoły. Wiem, że koniecznie muszę. Chciałabym przepłakać cały dzień. Gdybym tylko umiała... Czuję się jak trup. Nie daję rady.

przez Zośka 28 maja 2007, 23:35
Myślalam ze jest ze mna juz lepiej. jednak gdy nadszedl wieczor znow nadeszlo to znienawidzone uczucie beznadziejnosci i zbednosci... czuje sie taka samotna. nie potrafie nad soba panowac, tworze domowe awantury, byle szczegol potrafi mnie wyprowadzic z rownowagi. nie wiem co mam robic... czuje sie okropnie. nie mam sily wstac z lozka, najchetniej wogule bym sie z niegho nie ruszala pozostajac we wlasnym pokoju. ale z drugiej strony tez zle, ta koszmarna samotnosc.

przez smutna48 29 maja 2007, 09:13
.......................
Ostatnio edytowano 01 lip 2007, 21:48 przez smutna48, łącznie edytowano 1 raz
Susan Taylor

przez Zośka 29 maja 2007, 13:38
smutna48 dokladnie Cie rozumiem, takze nie potrafie byc sama, jeszce niedawno zmuszalam sie do wyjscia z domu i odwiedzalam znajoimych, lecz teraz czuje ze tylko im przeszkaszam, w koncu tez maja swoje sprawy i obowiazki. i tak oto zostalam sama w swoich 4 scianach. jedynym kontaktem z ludzmi jest teraz dla mnie internet. w sumie ten caly moj stan tez rozpoczal sie przez Niego, ale to inna historia o ktorej juz pisalam.
Życzę wszystkiego dobrego!

przez smutna48 29 maja 2007, 19:52
ja rowniez się wkurzałam i wkurzam
Ostatnio edytowano 01 lip 2007, 21:48 przez smutna48, łącznie edytowano 2 razy
Susan Taylor

przez Zośka 29 maja 2007, 20:07
Kochana w zupelnosci Cie rozumiem. Te oczekiwanie na wiadomosc i jego milczenie jest przybijajace i straszne. Mialam dokladnie tak samo przez pewien czas, jednak wreszcie dotarlo do mnie ze go nie potrzebuje, przeciez i tak my nie jestesmy dla siebie. Potrzebujesz teraz wsparcia bliskich Ci osob. Jednak wiedz, ze tutaj zawsze Cie wysluchamy i postaramy sie pomoc, chociaz tak wirtualnie.

Sortuj wg