Juz nie daje rady

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Juz nie daje rady

przez Lukasz1o02 07 wrz 2013, 22:55
Zaczelo sie to moze miesiac temu sam niewiem co mi sie dzieje pewnego dnia bylem na imprezce z kumplami na 2 dzien slabo sie czulem pomyslalem ze to tylko kac poszedlem spac i przeszlo dzien pozniej wstaje niby wszystko okej ale gdy wyszedlem na dwor zaczelo mi sie krecic w glowie postanowilem wrocic do domu i sie ogarnac mam tak do tej pory wychodze na dwor co raz rzadziej omijam Duze przestrzenie typu supermarkety masakra poprostu nie chodze juz tak na imprezy jak kiedys zwykle pojscie na piwo z kumplem moze mnie tak zmeczyc psychicznie ze to jest nie do wyobrazenia gdy wchodze NP ndo supermarketow to juz hardkor kreci mi sie w glowie nie ogarniam nic jak bym byl jakis nacpany mysle nad pojsciem do psychologa ale sadze ze mnie nie zrozumie i troche sie boje mysle ze ta rozmowa byla by jak rozmowa z sasiadka nic nie poradzi jest coraz gorzej to juz nie ten ja co wczesniej znajomi mi sie bardzo dziwia nie umiem juz wytrzymac..

Juz nie daje rady

przez zima 07 wrz 2013, 22:57
polecam psychiatrę, psycholog raczej nic tu nie wskóra, bedzie tylko przemycał swoje durne teorie. a leki na pewno podziałają.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Juz nie daje rady

przez ladywind 07 wrz 2013, 23:12
Podzielam zdanie koleżanki .
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Juz nie daje rady

przez hania33 07 wrz 2013, 23:34
Lukasz1o02,

Witaj,,

Ja również polecam psychiatrę on później Toba pokieruje..nie martw się..miałam to samo..
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Juz nie daje rady

przez marimorena 07 wrz 2013, 23:52
nie bój się że cię nie zrozumie, oni nie takie rzeczy już słyszeli

Juz nie daje rady

przez Lukasz1o02 08 wrz 2013, 06:42
hania33 napisał(a):Lukasz1o02,

Witaj,,

Ja również polecam psychiatrę on później Toba pokieruje..nie martw się..miałam to samo..

Dziekuje wam za odpowiedzi, haniu mozesz mi cos o tym opowiedziec?

Juz nie daje rady

przez hania33 08 wrz 2013, 09:00
Lukasz1o02,

Ja miałam podobnie, robiło mi się źle w sklepach na ulicy, później już w autobusach nawet w domu...serce zaczynało bić szybciej , zawroty głowy, duszności , jakiś strach..Musiałam udać się do specjalisty biorę lek i czekam..Lekarz zadecyduje również , jak postąpić z Toba , wszystko dokładnie powiedz..zapisze leki bądź skieruje Ciebie na terapie.Zgłoś się do lekarza , jak najwcześniej , gdyż wiem po sobie , ze ta paskudna nerwica się nasila w czasie.Pozdrawiam :D
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Juz nie daje rady

przez zima 08 wrz 2013, 09:37
owszem, hania ma rację- nasila się. tak więc póki jeszcze mozesz umów się na wizytę u psychiatry. nic się nie martw,że uzna Cię za jakiegoś świra- oni naprawdę ogladali wiele przypadków i nie zrobi to na nich wrażenia. ja tylko Ci polecam przetrząśnięcie neta w poszukiwaniu opinii, który psychiatra jest zdaniem pacjentów na forum, najlepszy w Twoim mieście.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Sortuj wg