Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ja już nie wiem Czy To Depresja czy Nerwica


Yamakushi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 16 lat Mam na imię Adrian W dodatku ledwo się dostałem na te forum opiszę mój problem od jakiegoś czasu mam dziwne nie wiem jak to nazwać raczej to nie są drgawki strasznie jestem zestresowany tak w dzień w dzień boję się reakcji ludzi jak wyjdę na ulicę trudno mi się skoncentrować na czymś strasznie mi się napinają mięśnie codziennie słyszę serce w głowie mam zawroty głowy mam myśli samobójcze mam myśli żeby kogoś zabić to mnie wykańcza pomóżcie w dodatku dodam że byłem u lekarza rodzinnego powiedział że wszystko w porządku a ja widzę że nie jest w porządku miałem badania na echo serca wszystko w porządku

dziwnie się trzęsę nie wiem jak to już nazwać po prostu nie mam siły wszyscy się zemnie śmieją w szkole mieliście kiedyś takie coś ludzie naprawdę potrzebuję pomocy mam dziwne zawroty głowy duszności można to nazwać atakami bóle brzucha miałem badania krwi wszystko nawet bardzo w porządku nie wiem co jest grane potrzebuję pomocy dajcie jakieś Wskazówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idż do psychiatry oni naprawdę nie gryzą .Masz typowe objawy lęku i on tak cię wykańcza i masz go dość że popadasz w depresję .Im szybciej pójdziesz tym lepiej .Poproś o jakiś lek przeciwdepresyjny o działaniu takze przeciwlękowym np doxepin .Początkowo będzie on powodował senność ale to mija po 2-4tyg poproś o zwolnienie na ten czas wyspij się wypocznij .Co ważne nie przerywaj leczenia co najmniej pół roku po miesiącu przestaniesz odczuwać zmęczenie i senność po leku . Jesli dostaniesz inny lek i nie podziała pamietaj że są inne nic nie przeszkadza spróbować .I nie daj się nabić w butelkę gdy us łyszysz że musisz przejść psychoterapię ,bo to zwykłe bajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.I nie daj się nabić w butelkę gdy usłyszysz że musisz przejść psychoterapię ,bo to zwykłe bajki.

No to już mili państwo do kur*y nędzy przesada , to nie zwykłe bajki bo statystycznie terapia pomogła większość ludzi ale do ciebie to nie trafi bo masz do niej uraz , w końcu tobie nie pomogła to teraz będziesz głosił wszem i wobec , że terapia to czarna magia a terapeuci to zwykli naciągacze na kasę . Więc kolega dowie się od specjalisty co ma dalej robić , ty nim nie jesteś więc odpuść sobie udzielanie porad , bo w końcu na myśl o psychoterapii dostajesz zapewne kurwi*y i to takiej , że musisz łyknąć którąś ze swoich " magicznych tabletek " na uspokojenie :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie daj się nabić w butelkę gdy us łyszysz że musisz przejść psychoterapię ,bo to zwykłe bajki.

A co to za bzdury!

 

Masz swój wątek na temat terapii, która nie działa, nie siej zamętu i nie rozpowszechniaj nieprawdziwych informacji.

Nie muszę Ci chyba przypominać, że masz już jedno ostrzeżenie.

I nie chciałabym Tobie drugi raz o tym przypominać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś77, Do cholery, pokaż mi dyplom ukończenie studiów medycznych. Kto Cię upoważnił do wystawiania diagnozy?? na dodatek po 2 zdaniach napisanych na forum ją stawiasz? Myślę ,że nie podjął by się tego żaden szanujący się lekarz. Jeszcze jeden taki wybryk i dostajesz bana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×