DEPRESJA/Nigdy nie miałem dziewczyny, nigdy się nie całowałe

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez hasacz 27 wrz 2012, 02:11
nie czytajac postow w tym temacie a jedynie ten z tematu moge powiedziec:
Kris 17 lat i nieposiadanie dziewczyny, nie calowanie sie to rzadna tragedia. Sam 1 raz sie calowalem w wieku 19 lat wiec masz jeszcze 2 lata :D
Wydaje mi sie ze cale swoje zycie podporzadkowujesz szukaniu za przeproszeniem "dupy". Daleko tak nie zajedziesz... Musisz zajac sie soba,rozwijac swoje pasje, przyjac jakis styl, sposob zycia. Czytaj dużo, rozwijaj sie. Dziewczyny zobacza ze jestes interesujacy, wyluzowany i same sie znajda: ) Tylko musisz wyluzować wlasnie!
Druga sprawa- napisales ze szukasz dziewczyny na dluzej. Bardzo dorośle. Niestety mam złe wieści. Niewiasty w wieku do 17,18 lat maja czesto bziu pierdu w głowie i nie nadaja sie do stałego związku. Dlatego głowa do góry, tego kwiatu pół światu a 3/4 ... :D
Podpis usunięty ze względu na użytkownika hooain :D

przez Saraid 28 wrz 2012, 23:10
kiedys napisał(a):kiedys myslalem ze dziewczyny sa fajne
pozniej coraz bardziej okazywalo sie ze kazda jest taka sama
idealnie nieidealne

NIKT nie jest idealny.Nie istnieją dwie osoby takie same ,mogą być podobne co najwyżej....i tylko.
Saraid

przez Abbey 28 wrz 2012, 23:24
Druga sprawa- napisales ze szukasz dziewczyny na dluzej. Bardzo dorośle. Niestety mam złe wieści. Niewiasty w wieku do 17,18 lat maja czesto bziu pierdu w głowie i nie nadaja sie do stałego związku.

oczywiście wszystkie takie są, ehe :roll:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hasacz 29 wrz 2012, 17:36
Ale ja nigdzie nie napisalem ze wszystkie ;)
Podpis usunięty ze względu na użytkownika hooain :D

przez Dyrdymał 03 paź 2012, 00:11
Mi pozostaje tylko wypuszczać biały płyn na wolność

przez kaczanov 03 paź 2012, 11:05
kobiety są przereklamowane a poza tym musisz sobie wyrobić niezależną indywidualną osobowość, bo jak będziesz pieskiem to cię wykorzystają. panie muszą widzieć, że jesteś niezależny i masz je w dupie, wtedy same będą podrywać.

przez depresyjny 03 paź 2012, 14:10
Kurcze ja też nie korzystałem nigdy z powyższych atrakcjii życia o których piszesz . Z tym że ja mam 23 lata. I najwcześniej znajdę sobię dziewczynę kiedy odzyskam libido. A odzyskam libido, kiedy odstawie leki, a odstawie leki gdy się lepiej poczuję, a mam jak to lekarz określił silną, uporczywą, przewlekłą depresię więc narazie się na to nie zanosi. Więc widzisz... ja mam dopiero w dupę, a ty jeszcze jesteś młody i masz czas przyjacielu. Będzie dobrze
depresyjny

przez melaan 04 paź 2012, 01:09
Nie ma co się jeszcze przejmować i szukać na siłę ;) Jesteś jeszcze młodym chłopakiem :) Poza tym pociesze Cię faktem, że Panowie zawsze są dłużej atrakcyjni od Pań. Nie jest powiedziane, że musisz już teraz mieć dziewczynę. Być może dopiero swoją drugą połowę znajdziesz po 30 ;) Wielu to spotyka ;) Panie np. po 30 nie są już tak atrakcyjnymi kąskami :( Muszą się spieszyć... a Ty masz jeszcze czas ;)
Nie wiem, czy Ci to pomoże co napisałam, ale mnie by pomogło :)

Sortuj wg