Skocz do zawartości
Nerwica.com

DEPRESJA/Nigdy nie miałem dziewczyny, nigdy się nie całowałe


kris18

Rekomendowane odpowiedzi

człowiek nerwica e nie wszystkie tak myślą , są dziewczyny które latają za facetami i walczą o swoją miłość chociaż i zdarzają sie takie rozpieszczone ksieżniczki ;) czasem kobieta też jest nieśmiała i chcialaby aby chłopak zrobił pierwszy krok , ale chłopak też się wstydzi i nic z tego nie wychodzi , nie wszystkie kobitki są od razu takie ho ho ho nie wiadomo co , ja nie uważam że tylko facet powinień sie starać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam jaką by tu alegorię napisać.......

...............i nic mi nie przychodzi do głowy , żeby Wam napisac o co mi chodzi...........

Nie wiem czy już zrozumieliście się nawzajem, bo nie chce mi się czytać tych kilka stron, alee... ja popieram rober6666, też uważam że jakby się bzyknął raz nie ważne czy z dziwką czy z nowo poznaną od razu by problemy mu przeszły. I pewność siebie wróciła, itd.

 

-- 17 maja 2011, 21:30 --

 

Gdy juz masz samochód i dużo jeździsz, to ta czynnośc wydaje Ci się całkowicie naturalna. Nie ma znaczenia w jaki samochód wsiądziesz-i tak sobie poradzisz bez zbędnego namyślania się czy dasz radę, czy podołasz, czy się nie ośmieszysz itd.Baaa -w im lepszą i szybszą furę wsiądziesz tym lepiej, przyjemniej wypada takie spotkanie.

mam jakieś zboczenie, ale nienawidzę porównywania kobiet do samochodów :evil: za to wy mężczyźni jakoś za naturalne uważacie :?

 

-- 17 maja 2011, 21:43 --

 

.No chyba,że to kobieta by się o mnie starała..i bardzo by jej na mnie zależało - wtedy mógłbym jeszcze to wszystko przemyśleć.

:lol::lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba,że to kobieta by się o mnie starała..i bardzo by jej na mnie zależało - wtedy mógłbym jeszcze to wszystko przemyśleć.

Właściwie jestem za tym,żeby to kobiety się starały o facetów,a nie na odwrót.Po co mam się starać o kobietę,może dlatego by póżniej ta mi powiedziała "spierdalaj"?Nie,ja sie na to nie godzę.

Ale pewnie zaraz będzie,że tak wcale nie powinno być,że to facet powinien się starać......ble ble.Dzisiejsze kobiety za dużo naczytały się kolorowych "opiniotwórczych" pisemek.No i telenowel zbyt dużo oglądają niektóre.

 

po pierwsze - obie strony muszą się starać. od początku. do końca.

po drugie - obie płcie sa równie skłonne do mówienia 'spierdalaj'.

ale fakt, najbardziej boli, jak się starasz za bardzo, a potem usłyszysz to magiczne słowo. czasem ubrane w ładną formułkę. mi się udało usłyszeć: 'zasługuję na kogoś lepszego'.

zaczynają pojawiać się myśli, że ten związek był nie potrzebny. że dał mi nadzieję na normalne życie z kimś. wcześniej tego nie znałam, nie miałam do czego tęsknić. teraz chcę być z kimś, mieć kogoś :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc facetow startuje do tych ladnych a zdecydowanie wiecej jest kobiet po prostu brzydkich, grubych, np w klubach zdarzy sie moze ze 4 moze 5 ladnych na wieczor ale one czekaja na inteligentnego, bogatego przystojniaka, dlatego przecietni mezczyzni musza wiazac sie z przecietnymi kobietami, dlatego chlopaki nie piszcie glupot ze zadna was nie chce tylko wy nie chcecie pierwszej lespszej (z reszta ja tez tak mam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pozwolę sobie na wpis w tym temacie bo jest mi bliski.

Mam 30 lat i 5 miesięcy i mam zerowe doświadczenie w kontaktach bliższych kontaktach z dziewczynami.

Czy jest możliwe żebym z kimś był moim przyszłym życiu ? Najgorsze jest to że po tylu latach nie wierzę w siebie i nie potrafię sam działać. Czuję że mam zmarnowane życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie czytajac postow w tym temacie a jedynie ten z tematu moge powiedziec:

Kris 17 lat i nieposiadanie dziewczyny, nie calowanie sie to rzadna tragedia. Sam 1 raz sie calowalem w wieku 19 lat wiec masz jeszcze 2 lata :D

Wydaje mi sie ze cale swoje zycie podporzadkowujesz szukaniu za przeproszeniem "dupy". Daleko tak nie zajedziesz... Musisz zajac sie soba,rozwijac swoje pasje, przyjac jakis styl, sposob zycia. Czytaj dużo, rozwijaj sie. Dziewczyny zobacza ze jestes interesujacy, wyluzowany i same sie znajda: ) Tylko musisz wyluzować wlasnie!

Druga sprawa- napisales ze szukasz dziewczyny na dluzej. Bardzo dorośle. Niestety mam złe wieści. Niewiasty w wieku do 17,18 lat maja czesto bziu pierdu w głowie i nie nadaja sie do stałego związku. Dlatego głowa do góry, tego kwiatu pół światu a 3/4 ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys myslalem ze dziewczyny sa fajne

pozniej coraz bardziej okazywalo sie ze kazda jest taka sama

idealnie nieidealne

NIKT nie jest idealny.Nie istnieją dwie osoby takie same ,mogą być podobne co najwyżej....i tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja też nie korzystałem nigdy z powyższych atrakcjii życia o których piszesz . Z tym że ja mam 23 lata. I najwcześniej znajdę sobię dziewczynę kiedy odzyskam libido. A odzyskam libido, kiedy odstawie leki, a odstawie leki gdy się lepiej poczuję, a mam jak to lekarz określił silną, uporczywą, przewlekłą depresię więc narazie się na to nie zanosi. Więc widzisz... ja mam dopiero w dupę, a ty jeszcze jesteś młody i masz czas przyjacielu. Będzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się jeszcze przejmować i szukać na siłę ;) Jesteś jeszcze młodym chłopakiem :) Poza tym pociesze Cię faktem, że Panowie zawsze są dłużej atrakcyjni od Pań. Nie jest powiedziane, że musisz już teraz mieć dziewczynę. Być może dopiero swoją drugą połowę znajdziesz po 30 ;) Wielu to spotyka ;) Panie np. po 30 nie są już tak atrakcyjnymi kąskami :( Muszą się spieszyć... a Ty masz jeszcze czas ;)

Nie wiem, czy Ci to pomoże co napisałam, ale mnie by pomogło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×