Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez zmienny 14 maja 2013, 21:15
sama inteligencja nie spożytkowana w odpowiedni sposób to za mało dla kobiet.

tutaj 2 wypowiedzi jednej z użytkowniczek forum, które świetnie oddaja kobiece spojrzenie na mężczyzn:
to normalnie, że kobieta szuka odpowiedniego faceta - silnego, ambitnego itp. i nawet nie trzeba się doszukiwać braku ojca, tylko czysta biologia, przekaz genów. kobieta ma mieć cycki do wykarmienia i biodra do urodzenia, a facet ma być silny, wybudować dom, zasiać pole i w razie czego obronić ;) tak było od wieków i natury się nie oszuka. a żeby był wsparciem dla kobiety powinien być też silny psychicznie, dojrzały i stabilny.

prawdziwych mężczyzn w swoim typie, a 'silny, męski, ambitny, starszy' to jest właśnie typ

i nerwica i depresja zwyczajnie nie współgra z wymienionymi cechami.
Ostatnio edytowano 14 maja 2013, 21:16 przez zmienny, łącznie edytowano 1 raz
zmienny

Samotność

przez siostrawiatru 14 maja 2013, 21:16
sebastian86 napisał(a):siostrawiatru, ok ale chodzi mi ze te ktore rozumieja to albo przeszly jakies zaburzenie psychicznie albo przechodza lub ktos w rodzinie przechodził.a tak to niestety jest obawa.co tu duzo mowic latwo mozna dostac łatke dziwoląga lub popierdółki.

Ja tam lubię być dziwolągiem ;) Przynajmniej nie jestem taka jak większość ;)

-- 14 maja 2013, 21:18 --

zmienny napisał(a):sama inteligencja nie spożytkowana w odpowiedni sposób to za mało dla kobiet.

tutaj 2 wypowiedzi jednej z użytkowniczek forum, które świetnie oddaja kobiece spojrzenie na mężczyzn:
to normalnie, że kobieta szuka odpowiedniego faceta - silnego, ambitnego itp. i nawet nie trzeba się doszukiwać braku ojca, tylko czysta biologia, przekaz genów. kobieta ma mieć cycki do wykarmienia i biodra do urodzenia, a facet ma być silny, wybudować dom, zasiać pole i w razie czego obronić ;) tak było od wieków i natury się nie oszuka. a żeby był wsparciem dla kobiety powinien być też silny psychicznie, dojrzały i stabilny.

prawdziwych mężczyzn w swoim typie, a 'silny, męski, ambitny, starszy' to jest właśnie typ

Czuję się zażenowana jak czytam takie brednie :?
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Samotność

przez zmienny 14 maja 2013, 21:21
siostrawiatru, no ale większość kobiet właśnie takich facetów poszukuje. ;P

te cytaty to właśnie kobieta napisała. :)
zmienny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez sebastian86 14 maja 2013, 21:22
siostrawiatru, no ale ty nie szukasz kobiety na partnera ;)tobie tak nie szkodzi bycie inną jak facetowi.kobieta moze nie czuc sie bezpiecznie przy kims kto boi sie czasem pukania do drzwi.
We Are The Champions 2016(L)

Samotność

przez siostrawiatru 14 maja 2013, 21:23
zmienny napisał(a):siostrawiatru, no ale większość kobiet właśnie takich facetów poszukuje. ;P

A znasz większość kobiet?
Nie cierpię jak się mnie szufladkuje.

-- 14 maja 2013, 21:25 --

sebastian86 napisał(a):siostrawiatru, no ale ty nie szukasz kobiety na partnera ;)tobie tak nie szkodzi bycie inną jak facetowi.kobieta moze nie czuc sie bezpiecznie przy kims kto boi sie czasem pukania do drzwi.

Mój facet ma PTSD i często krzyczy przez sen. Płakać też mu się zdarzy.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Samotność

przez sebastian86 14 maja 2013, 21:29
siostrawiatru, gratuluje mu wiec takiej empatycznej i wyrozumialej kobiety jak ty.ale takich jak ty jest za malo w tym kraju.

Samotność

przez carlosbueno 14 maja 2013, 21:29
siostrawiatru napisał(a):
zmienny napisał(a):siostrawiatru, no ale większość kobiet właśnie takich facetów poszukuje. ;P

Nie trzeba znać większości kobiet aby tak twierdzić, większośc pewnie jakieś 90 kilka % szuka silnego, zaradnego, odpowiedzialnego faceta a nie kogoś z zaburzeniami depresyjno- lękowymi bez stałej pracy i z marnymi widokami na przyszłośc z kiepskimi szansami utrzymanie rodziny. Oczywiście nie piszę tu o nastolatkach czy 20-22 latakach gdzie głównie liczy sie wygląd i bycie cool.

-- 14 maja 2013, 21:29 --

siostrawiatru napisał(a):

Nie trzeba znać większości kobiet aby tak twierdzić, większośc pewnie jakieś 90 kilka % szuka silnego, zaradnego, odpowiedzialnego faceta a nie kogoś z zaburzeniami depresyjno- lękowymi bez stałej pracy i z marnymi widokami na przyszłośc z kiepskimi szansami utrzymanie rodziny. Oczywiście nie piszę tu o nastolatkach czy 20-22 latakach gdzie głównie liczy sie wygląd i bycie cool.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez zmienny 14 maja 2013, 21:32

no nie znam większości, ale wiem to w inny sposób.

:mhm: specjalnie napisałem, że większość, żeby nie było, że wszystkie i żeby Cię nie szufladkować. ;)
zmienny

Samotność

przez siostrawiatru 14 maja 2013, 21:35
Ja nie reprezentuję "większości" kobiet. Pisze za siebie. Nie napadajcie na mnie.

Samotność

przez Arhol 14 maja 2013, 21:37
Gdyby tylko ci "męscy,ambitni,silni" itd mieli kobiety....to byśmy wkrótce wyginęli...
Nie znaczy to że należy sobie odpuścić pracę nad sobą,że panie szukają takich facetów często...cóż taka biologia,ale nie wszystkie,każdy jest inny.
Zaś sporo tych cech można nadrobić,udowodnić w jakiś sposób..trzeba chcieć i dążyć do tego przede wszystkim,zaś nawet jeśli części się niema,nikt nie jest ideałem...
Jedno trzeba pamiętać i jest ważne według mnie - nie oczekuj czegoś czego sam nie możesz zaoferować,albo nadrobić w inny sposób..
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez sebastian86 14 maja 2013, 21:42
siostrawiatru, nie napadamy;) wiemy ze jestes przykladem zdrowego myslenia.zalujemy tylko ze takich jak ty jest tak malo.

Samotność

przez zmienny 14 maja 2013, 21:49
siostrawiatru, ja nie pisałem o Tobie, bo ja wiem, że nie reprezentujesz większości i nie napadam. czemu tak to odbierasz :-|
zmienny

Samotność

przez siostrawiatru 14 maja 2013, 21:53
zmienny napisał(a):siostrawiatru, ja nie pisałem o Tobie, bo ja wiem, że nie reprezentujesz większości i nie napadam. czemu tak to odbierasz :-|

Bo zaburzona jestem..

Samotność

przez niewidoczny 14 maja 2013, 22:12
siostrawiatru, nie warto wszystkie zaburzenia brać do siebie ;)
niewidoczny

Sortuj wg