Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Stark 10 lip 2012, 08:30
Candy14, spoko,dla mnie rodzina a związek to 2 różne kwestie. (prędzej założe związek strzelecki :roll: ).
Kiya, a to wiem że często zanikają wtedy...
Stark

Samotność

przez namiestnik 10 lip 2012, 08:40
Stark - a związek dwojga ludzi którzy założą rodzinę?

to wszystko się miesza... przenika
i jak Norwid pisał groby przecieka.. groby uczuć.

Samotność

przez Stark 10 lip 2012, 09:10
namiestnik, wiem,rodzina to coś normalnego po dłuższym czasie. Miałem na myśli to by się nie spieszyć.
Stark

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez namiestnik 10 lip 2012, 10:27
oj tak - ale wcelowałeś idealnie we mnie tym - to bardzo ważne co mówisz

Samotność

przez Stark 10 lip 2012, 12:59
namiestnik, imo niema sie co spieszyć... Lepiej sie poznać niż później podejmować decyzje ktora potem sie może wlec za nami całe życie.
Stark

Samotność

przez Kiya 10 lip 2012, 18:24
Stark, też tak myślę
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez socjopatia 10 lip 2012, 20:23
czuje się totalnie samotna.i czuje,że wpadam przez to w obłęd.to chyba najgorsze uczucie.

Samotność

przez LucP84 11 lip 2012, 20:24
Dziś przyszło mi do głowy że z tą terapią obawiam się jeszcze tego że jakbym poszedł to potraktuję to bardziej jako szansę znalezienia w tej grupie terapeutycznej dziewczyny, niż z chęci brania udziału w tej terapii. No a w sumie nie powinno się tak robić.
LucP84

Samotność

przez Monar 11 lip 2012, 20:30
ja się zastanawiam czy mi terapeuta wgl jest potrzebny... nie wiem. i dziś też jak większość z was czuję się samotna, odtrącona, obca, beznadziejna.
:roll:
Monar

Samotność

przez Atalanta 11 lip 2012, 20:31
socjopatia też tak mam :( od jakiegoś czasu próbuję znaleźć sobie jakąś bratnią duszę, jakiego wartościowego chłopaka, ale nie sądziłam, że to takie trudne :bezradny: kiedy usilnie chciałbyś z kimś choćby pogadać, to nigdy nie ma nikogo

Samotność

przez jaa145 11 lip 2012, 20:41
socjopatia napisał(a):czuje się totalnie samotna.i czuje,że wpadam przez to w obłęd.to chyba najgorsze uczucie.

to się nazywa samotność bez złudzeń. Zaczęła mnie dręczyć a i bywa,że czasami powodować płacz,to jest najgorsze gdy zasypiasz dopiero przed świtem
jaa145

Samotność

przez mojanati 11 lip 2012, 23:24
Candy14 napisał(a):
Candy14, dobrze wybierać... tu często logika i rozsądek zawodzi.

no niestety... glupio to jest urzadzone ze ludzie zakladaja rodziny bedac zbyt mlodymi zeby logike i rozsadek dopuscic do glosu :bezradny:

Candy14 - mój mąż miał 34 lata jak braliśmy ślub, więc wydawałoby się, że był dość dojrzały i odpowiedzialny. Okazało się jednak, że dojrzałością bliżej mu do nastolatka. Ciekawe czy tacy jak on kiedykolwiek dojrzewają do związku.

Samotność

przez Nel 11 lip 2012, 23:33
mojanati, no niestety....niektórzy nie dojrzewają nigdy....prezykre jest to ile osob po drodze ranią i krzywdzą....
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Samotność

przez Pieprz 11 lip 2012, 23:33
Człowiek nie dojrzewa sam z siebie. Dojrzewa jeśli w jego życiu pojawiają się czynniki które zmuszają go do dojrzenia. Wiek jest jedynie ewentualną wskazówką że ktoś może być dojrzały. Ale wiek /= dojrzałość.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Sortuj wg