Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez nieboszczyk 07 lip 2015, 22:05
szrama odpuść sobie robienie siebie gremlinka i znajdz siebie pasję którą pokochasz bezwstydną i budzącą podziw.może lotnictwo albo strzelectwo?co lubisz najbardziej?ja bez dostępou do tych pasji zmarłbym z braku dopaminy.zajebisty zbieg okoliczności.ten pan jakby mi zaspawał lufe przed oddaniem strzałów.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Samotność

przez Introwertyczka 07 lip 2015, 22:05
nieboszczyk napisał(a):
Introwertyczka napisał(a):
Hmmm... Urojenia prześladowcze?

raczej zdrowy rozsądek i twarde stąpanie po ziemi.

Każdy paranoik twierdzi, że po prostu jest realistą i twardo stąpa po ziemi.
Introwertyczka

Samotność

przez szrama 07 lip 2015, 22:07
nieboszczyk napisał(a):co lubisz najbardziej?

hazard...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez nieboszczyk 07 lip 2015, 22:09
Każdy paranoik twierdzi, że po prostu jest realistą i twardo stąpa po ziemi.

to poprzytulaj się na ulicy do przypadkowych przechodniów.tobie się wydaje że przytulanie jest dobre.tylko nie przestawaj.może zatrzyma się obok ciebie jakaś karetka wezwana przez kogoś i tam się ockniesz.w najlepszym razie można będzie się z ciebie pośmiać patrząc z boku.

Samotność

przez nieboszczyk 07 lip 2015, 22:10
szrama napisał(a):
nieboszczyk napisał(a):co lubisz najbardziej?

hazard...

hazard tez odradzam.co powiesz na silownie/tenisa?

Samotność

przez Introwertyczka 07 lip 2015, 22:14
nieboszczyk napisał(a):to poprzytulaj się na ulicy do przypadkowych przechodniów.tobie się wydaje że przytulanie jest dobre.tylko nie przestawaj.może zatrzyma się obok ciebie jakaś karetka wezwana przez kogoś i tam się ockniesz.w najlepszym razie można będzie się z ciebie pośmiać patrząc z boku.

Whaaat? A gdzie ja tak napisałam, że mnie się tak wydaje? Jaka karetka? Masz naprawdę typowe urojenia: dopowiadanie sobie tego, co inni mają na myśli. Póki co, to raczej z ciebie na tym forum każdy ma ubaw, gdy popatrzy z boku. Każdy zły, każdy niedobry, każdy przeciwko tobie spiskuje i tylko myśli całymi dniami, jak by ci tu zatruć życie.
Introwertyczka

Samotność

przez nieboszczyk 07 lip 2015, 22:18
nieboszczyk napisał(a):to poprzytulaj się na ulicy do przypadkowych przechodniów.tobie się wydaje że przytulanie jest dobre.tylko nie przestawaj.może zatrzyma się obok ciebie jakaś karetka wezwana przez kogoś i tam się ockniesz.w najlepszym razie można będzie się z ciebie pośmiać patrząc z boku.

Whaaat? A gdzie ja tak napisałam, że mnie się tak wydaje? Jaka karetka? Masz naprawdę typowe urojenia: dopowiadanie sobie tego, co inni mają na myśli. Póki co, to raczej z ciebie na tym forum każdy ma ubaw, gdy popatrzy z boku. Każdy zły, każdy niedobry, każdy przeciwko tobie spiskuje i tylko myśli całymi dniami, jak by ci tu zatruć życie.

to forum jest dla psychicznych i można tu pisać co ślina na język przyniesie.za pisanie nikt nie pobije nie zamknie,nie domagam się głaskania jak większość uważasz "bezurojeniowców"

Samotność

przez Introwertyczka 07 lip 2015, 22:20
Ja jestem urojeniowcem, a i tak się domagam. Nie ma tu nikogo bardziej psychicznego ode mnie.
Introwertyczka

Samotność

przez abrakadabra xx 07 lip 2015, 23:53
Coraz mniej przeszkadza mi samotność. Nie zabiegam o nowe znajomości ( no chyba, że trafię na wyjątkowe osoby) ani też nie zamykam się na nie, jestem otwarty w tej kwestii. Fajnie będzie poznawać nowych ludzi i być może rozwijać te znajomości ale nie jest to konieczne do szczęścia. Jeżeli mają być jakieś ciekawe relacje to będą, to wyjdzie samo z siebie w szeroko rozumianych kontaktach, jeżeli nie będzie to nie będę płakał ;)

Samotność

przez Veikko 08 lip 2015, 00:03
abrakadabra xx napisał(a):Coraz mniej przeszkadza mi samotność. Nie zabiegam o nowe znajomości ( no chyba, że trafię na wyjątkowe osoby) ani też nie zamykam się na nie, jestem otwarty w tej kwestii. Fajnie będzie poznawać nowych ludzi i być może rozwijać te znajomości ale nie jest to konieczne do szczęścia. Jeżeli mają być jakieś ciekawe relacje to będą, to wyjdzie samo z siebie w szeroko rozumianych kontaktach, jeżeli nie będzie to nie będę płakał ;)

:great:
F42.0, wenlafaksyna 225 mg

Samotność

przez Introwertyczka 08 lip 2015, 00:10
A tam, pierdolenie, chwilami samotność jest nie do zniesienia. Ja bym się teraz z kimś chętnie pokłóciła, a nawet pokłócić się nie mam z kim.
Introwertyczka

Samotność

przez dar 08 lip 2015, 00:11
abrakadabra xx, mam podobnie 8)
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Samotność

przez abrakadabra xx 08 lip 2015, 00:28
Veikko, dar, :)

Introwertyczka, wiem, wiem, czasem jest ciężko ale co, żyje się dalej. Ja się powoli już przyzwyczajam i nawet już powierzchowne znajomości zaczynają wystarczać.

Samotność

przez arminn 08 lip 2015, 00:51
U mnie samotność wiąże się z uczuciem niezrozumienia i poczucia winy.
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

Sortuj wg