Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez trailer 08 lip 2015, 10:00

https://www.youtube.com/watch?v=bPiRyjaku9w
obecnie: aciprex 10mg dziennie.

Samotność

przez Rebelia 08 lip 2015, 11:15
NN4V napisał(a):
jetodik napisał(a):dar, na Ciebie to dupeczki idą jak pszczoły w miód...

Można by postawić mu browar i poczekać co sie stanie. :twisted:

To dar ma aż takie branie? Uuu.

Samotność

przez NN4V 08 lip 2015, 11:41
Rebelia napisał(a):...To dar ma aż takie branie? Uuu.

Kto wie. Już sobie wyobrażam jak upijamy go, a stado rozpalonych do białej pożądliwości samic przekierowuje swe żądze na najbliższe dostępne obiekty. :twisted:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez dar 08 lip 2015, 13:19
o widzę komuś tu się nudzi :lol:
dar

Samotność

przez NN4V 08 lip 2015, 15:05
No co - pomarzyć nie wolno. :D
__regvar __no_init volatile unsigned char flags Obrazek

Samotność

przez nieboszczyk 08 lip 2015, 16:55
arminn napisał(a):Jestem samotna, bo tak naprawdę sama żyję ze swoim problemem. a mnie już od tego głowę rozsadza. :hide:

masz chyba w domu noże,młotki,alkohol,piłę.wytnij sobie jajniki/nadnercza aby nie zatruwały cię estrogenami i androgenami które potęgują potrzeby interpersonalne.wytnij sobie obrzar rąbkowy/przysadkę/podwzgórze aby zahamować wydzielanie oxytocyny i fenyloetyloaminy ,neuroprzekaźników odpowiadających za bezgranicze zaufanie i zakochiwanie się.nie będziesz się męczyć.no niestety bywa w życiu również tak że jak nigdy nie dostaniesz jeść trzeba wyciąć sobie żołądek aby nie cierpieć.no chyba że wolisz ryzykować i siedzieć za kradzież tegoż jedzenia.z jedzeniem było by łatwiej bo w pierdlu by cie nakarmili.gorzej z kontaktami interpersonalnymi.wyjdziesz ze szpitala,zakończysz różnorakie terapie i..do społeczeństwa nie wrócisz.nigdy..dalej jesteś samotna.i bogatsza o przykre doświadczenie że jeżeli jeszcze raz zwariujesz od niezaspokojonych potrzeb interpersonalnych czeka cie oczywiście klatka i haloperidolowe gwałty w sposób dowolny.a kiedy cie wypuszczą to kolejne pytanie do pana boga.albo spróbuj formy łagodniejszej i znaj sobie ukochaną pasję.to co wybierzesz będzie zależało od środowiska w którym żyjesz.kiedy środowisko będzie opresyjne,szczególnie u rodziny to z dużym prawdopodobieństwem przyjąć można że wybierzesz pierwszą opcję i nawet nie będzie cie bolało kiedy będziesz się ciąć.
Ostatnio edytowano 08 lip 2015, 17:01 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Samotność

przez elo 08 lip 2015, 16:56
wnosze o przyznanie niebo rangi naczelny pocieszyciel forum
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
always remember you're someone's reason to smile
because you're a joke
elo

Samotność

przez tristezza 08 lip 2015, 17:02
:D
tristezza

Samotność

przez Kontrast 08 lip 2015, 17:03
Jest cudny. Nie zapomnę jak mnie kiedyś pocieszył jak nie wiedziałem jaki z niego śmieszek;d
Nie znam roli którą gram, wiem tylko, że jest moja - niewymienna.

Samotność

przez nieboszczyk 08 lip 2015, 17:04
elo napisał(a):wnosze o przyznanie niebo rangi naczelny pocieszyciel forum

życie

Samotność

przez nieboszczyk 08 lip 2015, 17:08
Kontrast napisał(a):Jest cudny. Nie zapomnę jak mnie kiedyś pocieszył jak nie wiedziałem jaki z niego śmieszek;d

zacytujesz?

Samotność

przez Arhol 08 lip 2015, 17:14

Pierw trzeba będzie mu skonfiskować proch do kałacha który wciąga,jak da rade na czysto- wtedy rozważymy :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez nieboszczyk 08 lip 2015, 17:21
Arhol napisał(a):

Pierw trzeba będzie mu skonfiskować proch do kałacha który wciąga,jak da rade na czysto- wtedy rozważymy :lol:

no pewnie.niech ona rzuca się na kogo popadnie i się tuli do przechodniów bo ma ochote na dotyk akurat tu i teraz,niech się narzuca komu tam chce.zdziwi się że druga strona nie odpowiada i nie będzie wiedziała że społeczeństwo nie trawi natrętów.również pedofile,stalkerzy i gwałciciele mają mega ochotę na dotyk,a co tam...libido i potrzeby interpersonalne domagają się swoich praw i basta.a potem wyją krokodylimi łzami i ze strachu trą dupami po podłodze w celi i są seksowani w łazni bardzo dokładnie przez niewyżytych kolegów aż na szpitalce trzeba im amputować odbytnice i zakładać sztuczny odbyt ,nie mogą wyjść na spacerniak ani do świetlicy bo wiedzą że dostaną w baniak.jeszcze gorzej mają się rzecxzy kiedy biegli uznają że takowy delikwent jest niepoczytalny.to czego nie można kupić to jak wygrana w totka.albo wcisną ci za darmo ogłupieni twoim urokiem albo nic nie dostaniesz i musisz poczekać aż zmienisz inkarnację

Samotność

przez zalezna 09 lip 2015, 17:38
Po pierwsze nie "ona" bo twoja kolezanka nie jestem..
a po drugie to nie tule sie do 'kogo popadnie', a w szpitalu bylam i zadnych zastrzykow nie dostawalam, a przytulalam sie do roznych tam osob i nikt nie uznal mnie jakos za wariatke. A na Twoje paranoje to juz nic nie poradze..
zalezna

Sortuj wg