Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Bonus 25 cze 2014, 20:40
To różnie bywa. I kobiety takie są winne, i faceci też. To nie jest przyjemne, jeśli ktoś się kimś bawi, a potem olewa. Ja już miałem takie sytuacje i mam już dość takich kobiet.
Takie kobiety mnie męczą. Ale do takich kobiet to nie dociera. Nie wiadomo, co one sobie tam myślą w tych głowach??
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez khaleesi 25 cze 2014, 20:41
Bonus, a kto się Tobą bawił i w jaki sposób?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez i_am_a_legend 25 cze 2014, 20:43
koszykova, bardzo mądre słowa. Szkoda, że trzeba dorosnąć również i w tej dziedzinie. Młodzieńcza miłość jest taka szczera, naiwna, niewyrachowana, liczą się tylko uczucia, nic więcej. Może dlatego często pamięta się ją do końca życia. :smile:
i_am_a_legend

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez koszykova 25 cze 2014, 20:44
Pewnie ze tak, temu napisalam o obu plciach. Dla kazdego wystawienie do wiatru nie jest przyjemnir. Moze warto sie zastanowic jak do tego doszlo, gdzie poprlbolismy blad, kiedy sie za mocbo zaangazowalismy? Ciebie mecza takie kobiety, a mnie tacy faceci. A co tacy ludzie sobie mysla? Nic. Dzien jak co dzien. Mieso jak mieso.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez khaleesi 25 cze 2014, 20:56
i_am_a_legend, tak a potem następuje chłodna kalkulacja. ;/ Straszne.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez dar 25 cze 2014, 21:12
trzeba olać ich wszystkich i bardzo ostrożnie, chłodno patrzeć na ich zachowania. 8)
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Samotność

przez Bonus 25 cze 2014, 22:35
Były takie kobiety, które nie traktowały mnie poważnie. Tak, jakby nie miały uczuć dla drugiej osoby. Ale to już przeszłość.

Samotność

przez dar 25 cze 2014, 22:52
koszykova napisał(a):Mieso jak mieso.

:D
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Samotność

przez Saraid 26 cze 2014, 10:58
Bonus napisał(a):Były takie kobiety, które nie traktowały mnie poważnie. Tak, jakby nie miały uczuć dla drugiej osoby. Ale to już przeszłość.

Większość ludzi traktuje nas tak jak sobie na to pozwalamy.Dystans trzeba mieć i szanować siebie wtedy inni także Cię uszanują.
Saraid

Samotność

przez Bonus 27 cze 2014, 13:31
Co innego jest z kimś być "dla zabawy", a co innego na poważnie. Ja po prostu zawsze wyznaje taką zasadę, że "lepiej nie być z nikim, jak być z kimś i dawać się wykorzystywać, robić z siebie głupka".
Nie każdy to rozumie, dlatego są tacy, którzy z chęcią dają sobą pomiatać i poniżać swoją godność. Nie wiem, jakim trzeba być głupkiem, żeby się na coś takiego godzić??
Kompletny brak rozumu takich ludzi. Ale też trzeba pomyśleć o tym, że nie każdy jest inteligentny, i są ludzie, którzy nie potrafią w sobie szanować dobrych wartości, więc z łatwością dają się poniżać, wykorzystywać innym. To jest przeważnie kwestia inteligencji, a u niektórych jest jej brak.

Samotność

przez Makabra 27 cze 2014, 15:48
A co, jeśli trafi się na kogoś, kto deklaruje, że na poważnie, a potem okazuje się, że jednak się bawił? :cry:
Makabra

Samotność

przez Bonus 27 cze 2014, 15:53
No bo tak też się dzieje. Nie wszystko się przewidzi. Ja wolę mieć jasność sytuacji na samym początku. Jeżeli mam do czynienia z dziewczyną, to ja jej powiem otwarcie: "Słuchaj, jeżeli nie masz zamiaru mnie traktować poważnie, z szacunkiem, tylko chcesz się mną zabawić, to lepiej sobie odpuść od razu. Bo mnie to nie kręci". Ja wolę być konkretny w takich sprawach.
Ale niektórzy, może tak nie potrafią? Nie wiem.

Samotność

przez Makabra 27 cze 2014, 15:57
Właśnie dzięki takiemu komuś czuję się o milion razy samotniejsza, niż zwykle...
Makabra

Samotność

przez Bonus 27 cze 2014, 16:17
Czyli teraz też czujesz się bardzo samotna??

Sortuj wg