Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Arhol 27 mar 2014, 09:34
Mushroom napisał(a):
a wystarczy polubic siebie zeby przelozylo sie to na atrakcyjnosc

no, to takie /cenzura/ proste przecież
najedzony nie zrozumie głodnego więc daj sobie spokój dobrze?

Nieno,nastawienie też tam jakieś znaczenie ma,utrzymać przy sobie ma szanse na dłuższą metę ma ten przeciętny,z lekką nadwagą ale jakimś tam optymistycznym nastawieniem i względnie "dobrym " charakterem,niźli mhroczny przystojniak,który na początku jest ciekawy,ale potem okazuje sie ponurakiem totalnym,dupkiem itd.

Aaa poyebane to wszystko,szczera przyjaźń jest chyba lepsza D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Semir 27 mar 2014, 16:09
Przyjaźń jest o tyle lepsza,że czynnik zwany wyglądem jest bez znaczenia raczej
No i niby można w tym upatrywać bądź co bądź swego rodzaju szanse chyba że ktoś nie zamierza się posuwać dalej (jak w moim przypadku). Często kobiety po nieudanych związkach szukają pocieszenia wśród najbliższych czyli np przyjaciół. Czasem takie oswajanie się ze sobą i świadomość że ta druga osoba jest zawsze przy Tobie odkrywa te wartości które od razu kiedy szuka się partnerki do związku raczej nie zostałyby zauważone :)
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Samotność

przez Candy14 27 mar 2014, 18:55
Obrazek
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez PJT 27 mar 2014, 19:38
haha gdziem ja widział taki ryj ostatnio ;))
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Samotność

przez Candy14 27 mar 2014, 19:49
No gdzie? :P Bo mnie przypomina Pawla za barem
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Samotność

przez kupmitrumne 27 mar 2014, 19:51
Koleś jest całkiem całkiem , no ale prawda jest taka , że w wyglądzie się nie zakochujemy tylko w cechach charakteru , nie :)

Samotność

przez Arhol 27 mar 2014, 21:18
kupmitrumne napisał(a):Koleś jest całkiem całkiem , no ale prawda jest taka , że w wyglądzie się nie zakochujemy tylko w cechach charakteru , nie :)

Jak na moje oko,to obu. i opakowanie i wnętrze (Och,Dżon,twoja wątroba jest taka...wątrobowata,a twoje jelito grube takie grube Genowefo wait,wut).
Ale jeśli bym już miał "porównać",to lepsiejszy układ zapewne osoba przeciętna/brzydka + względny/dobry/fajny charakter niźli ładna morda i ciało + tępota/sk&*&*& O ile pierwszy układ ma czasem racje bytu,tak drugi...z gówna bata nie ukręci jak to mawia stare chińskie przysłowie .
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez khaleesi 27 mar 2014, 22:32
PJT, no pięknie. Miała byc dieta a Ty się obżerasz :evil: :nono:
Może ja fachowym okiem lukne na ten profil na sympatii coś doradzę lub coś co?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez Rebelia 27 mar 2014, 22:51
Ten koleś to popularny vloger, ShayCarl. Zaczynał w dniu swoich urodzin kilka lat temu i postanowił sobie, że będzie robił codziennie kilkunastominutowy filmik ze swojego życia, z czasem zaczął się odchudzać i teraz wygląda tak:

Obrazek

Zresztą zanim zaczął kręcić filmy na swój kanał był szczupły, kiedy pojawiły się dzieci, przytyło mu się. Ale da się? Da się.

W ogóle zajebista rodzina, kiedyś sporo ich oglądałam, w tym roku zdecydowali się skończyć nagrywanie tych filmów, bardzo pozytywni ludzie i zawsze poprawiali mi humor, link do kanału tutaj:

https://www.youtube.com/user/SHAYTARDS

Samotność

przez Candy14 27 mar 2014, 23:19
Przystojniak po schudnieciu. MNie sie spodobal jego dystans i poczucie humoru. I to jak utarl nosa tym co oceniali go po wygladzie

Samotność

przez Posejdon 28 mar 2014, 00:51
khaleesi napisał(a):PJT, no pięknie. Miała byc dieta a Ty się obżerasz :evil: :nono:
Może ja fachowym okiem lukne na ten profil na sympatii coś doradzę lub coś co?

Profil od konta faceta może być przeciętny, byle by nie zniechęcał (chyba, że zniechęca czymś mocno polaryzującym co niektórym się podoba, np. tatuażami). Błąd jaki robi (wnioskując po tym co napisał) to bierne siedzenie. O ile w tradycyjnym wydaniu to czy z inicjatywą wychodzi mężczyzna czy kobieta jest kwestią dyskusyjną, to na portalach randkowych praktycznie nie ma co liczyć, że kobieta napisze pierwsza ponieważ spodobał jej się profil jakiegoś faceta. To nie jest bynajmniej stricte polski wymysł z sympatii, nawet na oficjalnym blogu statystycznym OkTrends od amerykańskiego serwisu OkCupid "skuteczność" użytkowników i użytkowniczek jest inaczej mierzona właśnie z tego powodu. Dla profili męskich to ilość odpowiedzi na wiadomości a dla damskich liczba nowych kontaktów (otrzymanych wiadomości).

Nie ma co siedzieć tylko trzeba pisać do tych Pań co się podobają. Byle nie standardowe gołe "cześć" lub cokolwiek co zalatuje szablonem, to nie list motywacyjny. Panie otrzymują masy tego na skrzynkach a grunt to się wybić. Nawet w poprzedniej pracy koleżanki marudziły na tendencyjne wiadomości otrzymywane od męskich użytkowników na portalach randkowych. Co ciekawe większość facetów na portalach randkowych to idioci, więc jak ktoś ma trochę oleju w głowie i rzeczywiście chciałbym poznać kogoś do czegoś poważniejszego to ma spore szanse jeżeli próbuje. Chyba, że brzydki jak przysłowiowa noc i dzieci mógłby straszyć zdjęciem profilowym. Wtedy zawsze pozostają mało urodziwe panie, których nie brak na portalach randkowych.

Najlepiej nawiązać do zainteresowań (zwłaszcza jeżeli są wspólne), jeżeli profil jest pod tym względem goły dobrze jest przyjrzeć się zdjęciom i nawiązać do miejsc lub rzeczy z nich, innych niż biust użytkowniczki lub jej nogi (na OkTrends (link) było to fajnie przeanalizowane). Nie pisać całych epopei, krótkie 3 do 5 zdań wystarczy jeżeli jest w nich coś co wyróżnia wiadomość od kilku(dziesięciu) innych w skrzynce. Podstawa to szukać ciekawych profili i pisać, pisać i pisać.

Samotność

przez Abbey 28 mar 2014, 16:00
robili dziś zapisy na weekendowe ognisko. puścili na lekcji listę do wpisywania się.
specjalnie podawali ją sobie tak, żeby choćby obok mnie nie przeszła.
:(
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez Indifference1 28 mar 2014, 16:06
Vett, żenada... Ale nie zareagowałaś na to w żaden sposób?
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Abbey 28 mar 2014, 17:11
Zawsze tak jest, więc co moglam zrobic?
Ale za każdym razem boli to bardziej, bo coraz bardziej obsesyjnie to robią.
Nienawidzę ludzi, że tak mnie traktują. Przecież nic im nie robię :?
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Sortuj wg