Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Indifference1 12 mar 2014, 20:02
mark123 napisał(a):
Indifference1 napisał(a):Takie zachowania to jak w podstawówce albo gimbazie

A mnie się wydaję, że najgłupsze zachowania występują na etapie szkół ponadgimnazjalnych.

To źle ci się wydaje. Przynajmniej u mnie w liceum zachowujemy się jak przystało na pełnoletnich ludzi. Poza tym to w ogóle już wygląda inaczej. W gimnazjum, podstawówce dzieciaki się obrażają nawzajem, wyśmiewają i w ogóle mają gówno w głowie (w większości przypadków). Jeśli kogoś na coś nie stać albo ma problemy to jest wyśmiewany przez całą klasę i tyle. Nikogo nie obchodzi, że sprawia się komuś przykrość. W szkole średniej za to takim osobom się pomaga. A przesrane mogą mieć tylko takie kretynki jak opisałam wcześniej. No nie wiem, jakoś w liceum nauczyciele powtarzają, że jesteśmy dorosłymi ludźmi i mamy się tak zachowywać. W gimbazie nauczycieli się obraża i bóg wie co jeszcze, za to w liceum idziesz osobiście podziękować za przygotowanie do matury a uczniowie między sobą dyskutują ale o tym, który nauczyciel lepiej uczy. Jak dla mnie jest ogromna różnica między tymi szkołami ;) (zaznaczam, że moje liceum jest połączone z gimnazjum i chodzę tu już szósty rok)

-- 12 mar 2014, 19:08 --

Może jestem brzydka? Może za gruba? Może się nie maluję, nie mam markowych ciuchów? Większość z nich to wielce bogata i pusta szlachta, może o to im chodzi? A może jestem na nich za mądra? Znaczy nie uważam się za alfę czy omegę, ale może po prostu nie lubią ludzi, którzy rozumieją matmę?

Nic z tego co wymieniłaś nie powinno powodować takiego zachowania... Chyba, że masz aż takich idiotów w klasie. A jeśli tak to nie masz się co nimi przejmować ;) Zresztą na to wychodzi bo skoro w twojej klasie źle patrzą na kogoś kto dobrze się uczy... Jak dzieci :roll:
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez mark123 12 mar 2014, 20:39
Indifference1 napisał(a):
mark123 napisał(a):
Indifference1 napisał(a):Takie zachowania to jak w podstawówce albo gimbazie

A mnie się wydaję, że najgłupsze zachowania występują na etapie szkół ponadgimnazjalnych.

To źle ci się wydaje. Przynajmniej u mnie w liceum zachowujemy się jak przystało na pełnoletnich ludzi. Poza tym to w ogóle już wygląda inaczej. W gimnazjum, podstawówce dzieciaki się obrażają nawzajem, wyśmiewają i w ogóle mają gówno w głowie (w większości przypadków). Jeśli kogoś na coś nie stać albo ma problemy to jest wyśmiewany przez całą klasę i tyle. Nikogo nie obchodzi, że sprawia się komuś przykrość. W szkole średniej za to takim osobom się pomaga. A przesrane mogą mieć tylko takie kretynki jak opisałam wcześniej. No nie wiem, jakoś w liceum nauczyciele powtarzają, że jesteśmy dorosłymi ludźmi i mamy się tak zachowywać. W gimbazie nauczycieli się obraża i bóg wie co jeszcze, za to w liceum idziesz osobiście podziękować za przygotowanie do matury a uczniowie między sobą dyskutują ale o tym, który nauczyciel lepiej uczy. Jak dla mnie jest ogromna różnica między tymi szkołami ;) (zaznaczam, że moje liceum jest połączone z gimnazjum i chodzę tu już szósty rok)

No to w takim razie chyba zależy to od regionu Polski. W moim regionie gimnazjaliści są spokojniejsi niż uczniowie szkół ponadgimnazjalnych; punkt kulminacyjny głupich zachowań przypada na wiek 16-17 lat.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez marimorena 12 mar 2014, 20:41
Indifference1, może u ciebie jest wyjątkowo ale ja też w liceum spotkałam ludzi na dużo niższym poziomie niż w gimnazjum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Indifference1 12 mar 2014, 20:57
No to w takim razie chyba zależy to od regionu Polski. W moim regionie gimnazjaliści są spokojniejsi niż uczniowie szkół ponadgimnazjalnych; punkt kulminacyjny głupich zachowań przypada na wiek 16-17 lat.

16-17 to może też, ja mam 19. Wszyscy moi dawni znajomi z podstawówki, gimnazjum czy z podwórka są teraz bardziej poważni. To przecież z gimnazjum się wszędzie wszyscy śmieją. Dzisiaj na przykład musiałam zejść na piętro, gdzie lekcje ma właśnie gimnazjum i po chwili głowa mi pulsowała bólem bo tak niemożliwie się wydzierali. Poza tym jakiś trzech się biło i nauczycielka ich wzięła za szmaty i zaprowadziła do klasy ^^ Albo ostatnio miałam kółko a nauczyciel miał zastępstwo z 3 klasą gim. to ciągle słyszałam jak mówili do siebie jakieś głupie odzywki, nawet chłopak do dziewczyny :roll: Dziecinada straszna.

-- 12 mar 2014, 19:58 --

marimorena napisał(a):Indifference1, może u ciebie jest wyjątkowo ale ja też w liceum spotkałam ludzi na dużo niższym poziomie niż w gimnazjum

To w takim razie w całym moim mieście jest wyjątkowo. Albo po prostu wy trafiliście na niedojrzałych głąbów :bezradny:

Samotność

przez Black_amor 12 mar 2014, 21:00
Mam dosc....swojej klasy, i życia !! nie wiem co mam dalej robic :( nikt w szkole nie chce mi pomóc :(
Chce ŻYĆ a nie ISTNIEĆ !

Samotność

przez kasz 12 mar 2014, 21:20
idz na indywidualne nauczenie i /cenzura/ ich wszystkich ....

-- 12 mar 2014, 21:23 --

dar napisał(a):kasz, miałem podobne towarzystwo i jak na razie nie mam nowych znajomych. Ale cały czas mam nadzieję, że kogoś znajdę. Jakieś tam pojedyncze osoby są i trochę mam z nimi kontakt. Jednak przydałoby się nowe "spokojniejsze" towarzystwo. :D

No właśnie tylko gdzie poznawać owych ludzi ???

Samotność

przez annisokay 12 mar 2014, 21:25
Lonely94 ja tylko cytowałem Kestrela :D w domyśle chodziło mi o to że uważam że oszukiwanie to najgorsze co możemy sobie robić (co oczywiście nie oznacza że sam siebie nie oszukuję )
5w4
a place where I would never have wanted to be

Samotność

przez mark123 12 mar 2014, 21:26
Indifference1 napisał(a):Dzisiaj na przykład musiałam zejść na piętro, gdzie lekcje ma właśnie gimnazjum i po chwili głowa mi pulsowała bólem bo tak niemożliwie się wydzierali. Poza tym jakiś trzech się biło i nauczycielka ich wzięła za szmaty i zaprowadziła do klasy ^^ Albo ostatnio miałam kółko a nauczyciel miał zastępstwo z 3 klasą gim. to ciągle słyszałam jak mówili do siebie jakieś głupie odzywki, nawet chłopak do dziewczyny :roll: Dziecinada straszna.

U mnie w szkole średniej często takie zachowania uczniów miały miejsce, zdarzało się też na bardzo luźnych lekcjach (bo nieraz takie były, nauczycielom nie chciało się prowadzić), że się ktoś z kimś gonił po klasie, albo łaził po ławkach.
Może to też zależy od pracowników szkoły, w szkole średniej dyrekcja i nauczyciele mieli w dupie, jak zachowują się uczniowie; w gimnazjum był spokój, nauczyciele i dyrekcja dbali o dyscyplinę w szkole.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez Indifference1 12 mar 2014, 21:39
No w sumie u mnie potrafią palić na lekcji... Tak czy siak chodzi mi głównie o stosunek do innych. Im straszy jesteś-tym więcej rzeczy rozumiesz i moim zdaniem, coś takiego jak Vett napisała nie powinno mieć miejsca, nawet w liceum.

Samotność

przez Arhol 12 mar 2014, 21:43
No właśnie tylko gdzie poznawać owych ludzi ???

Nie ma złotej recepty jak mniemam,loteriada,raz trafi się ktoś ok,drugi raz przyszły menel...

U mnie w liceum było spoko,nie wspominam źle tych ludzi,ale też nie wyjątkowo dobrze,neutral.
W gimbazie była klęska.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez kasz 12 mar 2014, 21:45
u mnie w gimnazjum była bajka a w technikum katastrofa ...

Samotność

przez Lonely94 12 mar 2014, 22:37
annisokay napisał(a):Lonely94 ja tylko cytowałem Kestrela :D w domyśle chodziło mi o to że uważam że oszukiwanie to najgorsze co możemy sobie robić (co oczywiście nie oznacza że sam siebie nie oszukuję )

Okej.. ; )

U mnie z tym ukrywaniem prawdziwości jest tak, że jak ją komuś pokażę to będzie ze mną źle..
To tak jakby w gimnazjum ktoś ukrywał swoje “blizny“ na w-f‘ie.
Wiadomo jaki będzie tego efekt..
Lonely94

Samotność

przez mark123 12 mar 2014, 22:41
Indifference1 napisał(a):No w sumie u mnie potrafią palić na lekcji... Tak czy siak chodzi mi głównie o stosunek do innych. Im straszy jesteś-tym więcej rzeczy rozumiesz i moim zdaniem, coś takiego jak Vett napisała nie powinno mieć miejsca, nawet w liceum.

U mnie nawet na studiach, niektórym osobom dokuczano, a była też jedna osoba, koło której większość osób nie chciała siedzieć na zajęciach. Niektórzy pod kątem zachowywania się dojrzewają wolno.

Samotność

przez Abbey 12 mar 2014, 22:42
mark123 napisał(a):
Indifference1 napisał(a):Dzisiaj na przykład musiałam zejść na piętro, gdzie lekcje ma właśnie gimnazjum i po chwili głowa mi pulsowała bólem bo tak niemożliwie się wydzierali. Poza tym jakiś trzech się biło i nauczycielka ich wzięła za szmaty i zaprowadziła do klasy ^^ Albo ostatnio miałam kółko a nauczyciel miał zastępstwo z 3 klasą gim. to ciągle słyszałam jak mówili do siebie jakieś głupie odzywki, nawet chłopak do dziewczyny :roll: Dziecinada straszna.

U mnie w szkole średniej często takie zachowania uczniów miały miejsce, zdarzało się też na bardzo luźnych lekcjach (bo nieraz takie były, nauczycielom nie chciało się prowadzić), że się ktoś z kimś gonił po klasie, albo łaził po ławkach.
Może to też zależy od pracowników szkoły, w szkole średniej dyrekcja i nauczyciele mieli w dupie, jak zachowują się uczniowie; w gimnazjum był spokój, nauczyciele i dyrekcja dbali o dyscyplinę w szkole.

to ganianie, łażenie po ławkach, bicie się... norma w moim liceum. Albo balsamowanie sobie co lekcję dłoni, nosz kutfa, one przyszły się uczyć, czy wymieniać kosmetykami :roll:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Sortuj wg