Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez kasz 12 mar 2014, 21:20
idz na indywidualne nauczenie i /cenzura/ ich wszystkich ....

-- 12 mar 2014, 21:23 --

dar napisał(a):kasz, miałem podobne towarzystwo i jak na razie nie mam nowych znajomych. Ale cały czas mam nadzieję, że kogoś znajdę. Jakieś tam pojedyncze osoby są i trochę mam z nimi kontakt. Jednak przydałoby się nowe "spokojniejsze" towarzystwo. :D

No właśnie tylko gdzie poznawać owych ludzi ???

Samotność

przez annisokay 12 mar 2014, 21:25
Lonely94 ja tylko cytowałem Kestrela :D w domyśle chodziło mi o to że uważam że oszukiwanie to najgorsze co możemy sobie robić (co oczywiście nie oznacza że sam siebie nie oszukuję )
5w4
a place where I would never have wanted to be

Samotność

przez mark123 12 mar 2014, 21:26
Indifference1 napisał(a):Dzisiaj na przykład musiałam zejść na piętro, gdzie lekcje ma właśnie gimnazjum i po chwili głowa mi pulsowała bólem bo tak niemożliwie się wydzierali. Poza tym jakiś trzech się biło i nauczycielka ich wzięła za szmaty i zaprowadziła do klasy ^^ Albo ostatnio miałam kółko a nauczyciel miał zastępstwo z 3 klasą gim. to ciągle słyszałam jak mówili do siebie jakieś głupie odzywki, nawet chłopak do dziewczyny :roll: Dziecinada straszna.

U mnie w szkole średniej często takie zachowania uczniów miały miejsce, zdarzało się też na bardzo luźnych lekcjach (bo nieraz takie były, nauczycielom nie chciało się prowadzić), że się ktoś z kimś gonił po klasie, albo łaził po ławkach.
Może to też zależy od pracowników szkoły, w szkole średniej dyrekcja i nauczyciele mieli w dupie, jak zachowują się uczniowie; w gimnazjum był spokój, nauczyciele i dyrekcja dbali o dyscyplinę w szkole.
Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.
Związek małżeński - związek nielubiących lub nienawidzących się kobiety i mężczyzny, którzy chcą poświęcić życie na wzajemnym sprawianiu sobie przykrości.

Zjawiska nadprzyrodzone, gdy doświadczysz, uwierzysz.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Indifference1 12 mar 2014, 21:39
No w sumie u mnie potrafią palić na lekcji... Tak czy siak chodzi mi głównie o stosunek do innych. Im straszy jesteś-tym więcej rzeczy rozumiesz i moim zdaniem, coś takiego jak Vett napisała nie powinno mieć miejsca, nawet w liceum.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Arhol 12 mar 2014, 21:43
No właśnie tylko gdzie poznawać owych ludzi ???

Nie ma złotej recepty jak mniemam,loteriada,raz trafi się ktoś ok,drugi raz przyszły menel...

U mnie w liceum było spoko,nie wspominam źle tych ludzi,ale też nie wyjątkowo dobrze,neutral.
W gimbazie była klęska.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez kasz 12 mar 2014, 21:45
u mnie w gimnazjum była bajka a w technikum katastrofa ...

Samotność

przez Lonely94 12 mar 2014, 22:37
annisokay napisał(a):Lonely94 ja tylko cytowałem Kestrela :D w domyśle chodziło mi o to że uważam że oszukiwanie to najgorsze co możemy sobie robić (co oczywiście nie oznacza że sam siebie nie oszukuję )

Okej.. ; )

U mnie z tym ukrywaniem prawdziwości jest tak, że jak ją komuś pokażę to będzie ze mną źle..
To tak jakby w gimnazjum ktoś ukrywał swoje “blizny“ na w-f‘ie.
Wiadomo jaki będzie tego efekt..
Lonely94

Samotność

przez mark123 12 mar 2014, 22:41
Indifference1 napisał(a):No w sumie u mnie potrafią palić na lekcji... Tak czy siak chodzi mi głównie o stosunek do innych. Im straszy jesteś-tym więcej rzeczy rozumiesz i moim zdaniem, coś takiego jak Vett napisała nie powinno mieć miejsca, nawet w liceum.

U mnie nawet na studiach, niektórym osobom dokuczano, a była też jedna osoba, koło której większość osób nie chciała siedzieć na zajęciach. Niektórzy pod kątem zachowywania się dojrzewają wolno.
Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.
Związek małżeński - związek nielubiących lub nienawidzących się kobiety i mężczyzny, którzy chcą poświęcić życie na wzajemnym sprawianiu sobie przykrości.

Zjawiska nadprzyrodzone, gdy doświadczysz, uwierzysz.

Samotność

przez Abbey 12 mar 2014, 22:42
mark123 napisał(a):
Indifference1 napisał(a):Dzisiaj na przykład musiałam zejść na piętro, gdzie lekcje ma właśnie gimnazjum i po chwili głowa mi pulsowała bólem bo tak niemożliwie się wydzierali. Poza tym jakiś trzech się biło i nauczycielka ich wzięła za szmaty i zaprowadziła do klasy ^^ Albo ostatnio miałam kółko a nauczyciel miał zastępstwo z 3 klasą gim. to ciągle słyszałam jak mówili do siebie jakieś głupie odzywki, nawet chłopak do dziewczyny :roll: Dziecinada straszna.

U mnie w szkole średniej często takie zachowania uczniów miały miejsce, zdarzało się też na bardzo luźnych lekcjach (bo nieraz takie były, nauczycielom nie chciało się prowadzić), że się ktoś z kimś gonił po klasie, albo łaził po ławkach.
Może to też zależy od pracowników szkoły, w szkole średniej dyrekcja i nauczyciele mieli w dupie, jak zachowują się uczniowie; w gimnazjum był spokój, nauczyciele i dyrekcja dbali o dyscyplinę w szkole.

to ganianie, łażenie po ławkach, bicie się... norma w moim liceum. Albo balsamowanie sobie co lekcję dłoni, nosz kutfa, one przyszły się uczyć, czy wymieniać kosmetykami :roll:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez SmutnaTęcza 12 mar 2014, 22:53
Chciałabym mieć choć jednego znajomego... Nikt nie chce mieć ze mną nic wspólnego, najlepiej by było, gdybym nie istniała. Nawet inni samotni mnie odrzucają. :cry: Jestem aż tak beznadziejna?

Samotność

przez Lonely94 12 mar 2014, 23:02
Aurora92 nie znam Cię, ale myślę, że nikt nie jest beznadziejny (Ty również).

Dlaczego nikt nie chce mieć z Tobą nic wspólnego ?, czy Ci ludzie mają jakiś powód ?.
Lonely94

Samotność

przez elo 12 mar 2014, 23:04
ja moge pogadac jak ktos by chcial

wlasnie zdalem se sprawe ze poza psychiatrykiem mam az 1 [slownie: jedna] osobe ktorej ufam i nawzajem :great:
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
always remember you're someone's reason to smile
because you're a joke
elo

Samotność

przez khaleesi 12 mar 2014, 23:07
elo, super :great:

-- 12 mar 2014, o 23:08 --

Lonely94, Aurora zawsze tak ja wielokrotnie ją zagadywałam na pw a on zdawkowe odpowiedzi i nara :twisted:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez Indifference1 12 mar 2014, 23:15
U mnie nawet na studiach, niektórym osobom dokuczano, a była też jedna osoba, koło której większość osób nie chciała siedzieć na zajęciach. Niektórzy pod kątem zachowywania się dojrzewają wolno.

Masakra -_- Czy tylko ja mam takie podejście, że do szkoły chodzę się uczyć? Powodzenia w życiu wszystkim tym, którzy do szkoły przychodzą na ploteczki i papieroska.
Akurat balsamowanie dłoni rozumiem, bo ktoś może mieć skórę taką jak ja. Też bym smarowała ale wiecznie zapominam kremu i moje dłonie są w opłakanym stanie :(
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg