Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Arhol 12 lis 2013, 16:16
Jeszcze znów pomysł ogólnopolskiego spędu się zrobi :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez slow motion 12 lis 2013, 16:17
Kestrel, póki co nie. Niby chodzę na fitness spotykam miłe osoby, ale jednak w pewnym momencie blokada przed kontaktem i nieufność następuję.
Najlepiej jednak się czułam na naszych forumowych zlotach chociaż chwilami i tam było ciężko.

Vett, no właśnie... dobre pytanie.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Samotność

przez Arhol 12 lis 2013, 16:19
slow motion, Ale z normalsami dogadać się nie idzie, czy blokady wewnątrz?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez milady 12 lis 2013, 16:21
Wy naprawdę chcielibyście mieć grupy znajomych? ja tam nigdy nie lubiłam nawet jak się dogadywałam. Wolę się spotykać z pojedynczymi osobami.

Samotność

przez Pieprz 12 lis 2013, 16:21
Asuu napisał(a):Mushroom, zobaczysz, jeszcze będziemy sobie wycieczki na te wasze spotkania robić :P

Fajnie by było :) zapraszamy
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Samotność

przez slow motion 12 lis 2013, 16:22
Kestrel, to problem jest we mnie, z moimi głupimi lękami. Niby wszystko na zewnątrz jest ok, nie wyglądam na osobę z problemami, potrafię się uśmiechać, zagadać, żartować, ale ta blokada wewnątrz jest straszna.

-- 12 lis 2013, 15:23 --

milady, ja właśnie też wolę mieć jedną, dwie koleżanki niż wiele. Wolę raczej małe spotkania na co dzień. W grupie raz na jakiś czas.
Chciałabym mieć osobę z którą mogę porozmawiać, wymienić poglądy, doświadczenia...

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Samotność

przez milady 12 lis 2013, 16:29
slow motion napisał(a):milady, ja właśnie też wolę mieć jedną, dwie koleżanki niż wiele. Wolę raczej małe spotkania na co dzień. W grupie raz na jakiś czas.
Chciałabym mieć osobę z którą mogę porozmawiać, wymienić poglądy, doświadczenia...

Ja cię rozumiem - sama od lat mam z tym problem. Najlepsze jest to, że ludzie wyciągali do mnie niejednokrotnie rękę, próbowali się zaprzyjaźniać... a ja miałam taką blokadę, że dziwnie się zachowywałam. Potem w danych środowiskach już się pewnie ucierało że ja tak i tak reaguję i w rezultacie zostawałam z boku.
Ci znajomi których mam aktualnie powyprowadzali się za granicę albo kontakt osłabł... z niektórymi to ja zrywałam znajomości bo były nie fair wobec mnie.
Generalnie wszystko wydaje mi się juz jałowe, zachowanie i moje i innych ludzi. Potrzebuję jakiejś odmiany i swobody.

Samotność

przez kokos7 12 lis 2013, 16:30
milady, studiujesz prawo na UJ?

Samotność

przez milady 12 lis 2013, 16:32
kokos, nie. Ale ostatnio myślałam o takiej opcji.

Samotność

przez slow motion 12 lis 2013, 16:36
milady, u mnie jest ten problem, że boje się iż druga osoba uzna w pewnym momencie, ze jestem "dziwna"? w powierzchownych kontaktach dobrze sobie radzę, gorzej gdy przychodzi do głębszej relacji. Kiedyś też tak miałam z mężczyznami-na szczęście trafiłam na TŻ'ta z którym mieszkam. Jednak wiadomo, że partner to nie wszystko.
Mam podobnie jak Ty i właśnie m.in takie osoby chciałabym poznać :)

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Samotność

przez milady 12 lis 2013, 16:41
slow motion napisał(a):milady, u mnie jest ten problem, że boje się iż druga osoba uzna w pewnym momencie, ze jestem "dziwna"? w powierzchownych kontaktach dobrze sobie radzę, gorzej gdy przychodzi do głębszej relacji. Kiedyś też tak miałam z mężczyznami-na szczęście trafiłam na TŻ'ta z którym mieszkam. Jednak wiadomo, że partner to nie wszystko.
Mam podobnie jak Ty i właśnie m.in takie osoby chciałabym poznać :)

Dokładnie! Ja mam silne przekonanie, iż ktoś uzna mnie za dziwną, mało inteligentną, mało interesującą. A powierzchownie ja radzę sobie różnie, bo ja oceniam ludzi po tym, jak ktoś jest wg. mnie pewny siebie etc i wobec takich osób zachowuję się dziwnie. A jak ktoś jest trochę inny, bardziej "swój" wg mnie to zachowuję się normalniej. Po prostu :roll: .
Ostatnio edytowano 12 lis 2013, 16:41 przez milady, łącznie edytowano 1 raz

Samotność

przez Candy14 12 lis 2013, 16:41
Mushroom, zobaczysz, jeszcze będziemy sobie wycieczki na te wasze spotkania robić :P

Asuu, niektorzy robia..z wawy , z Torunia, ze slaska... slawni jestesmy z goscinnosci ;)

Chciałabym mieć koleżankę...jedną, dwie.

MNie chyba tez brakuje takiej przyjaciolki od serca do ktorej mozna wpasc w kapciach na kawe nie zapowiadajac sie
Ostatnio edytowano 12 lis 2013, 16:42 przez Candy14, łącznie edytowano 1 raz
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Arhol 12 lis 2013, 16:42
Ja tam zauważyłem że z normalsami chyba dogadać się nie dogadam, nie mówię że "źli" tylko jakoś...nie wiem, ja chyba nie ten, klepki nie tak jak trzeba.
Przynajmniej moje ostatnie życie społeczne gdzie jeszcze bywałem poza domem z bratem i jego kumplami niezbyt dobrze wspominam..
Potem zdechło wszystko do cna, ale to już moja wina w większości.
Moderator

Samotność

przez Asuu 12 lis 2013, 16:44
Kestrel, u mnie zdycha, a ja sobie patrzę z boku, jak ładnie ^^

Candy14, Mushroom kusicie :P

Sortuj wg