nerwica. Jestem plcia brzydka ze smiesznym

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: nerwica. Jestem plcia brzydka ze smiesznym

przez anene 13 kwi 2010, 21:36
bracia cioteczni. w domu sam jestem z rodzicami.
mowi sie robic sobie jaja a nie mowi sie robic sobie cyce wszystko, ale to wszystko jest w kierunku smiesznosci plci meskiej i wyzszosci plci kobiecej

przez Farrokh Bulsara 13 kwi 2010, 21:44
Aleś sobie chłopie głupoty wkręcił :mrgreen:

przez Natascha 13 kwi 2010, 21:49
No nie! :lol: Anene znowu się prawie popłakałam ze śmiechu przez Ciebie.
Natascha

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 13 kwi 2010, 21:51
Anene- przyznaj się chłopaku, Ty to chyba sobie cyce robisz z nas, co? ;)
magdalenabmw

przez soulfly89 14 kwi 2010, 00:16
Mój komentarz do powyższych wypowiedzi - dziewczyny po co to piszecie? Lubicie się nabijać z ludzi??? ^$%7y7*&%&^%^$$ ... :roll:

To wcale nie jest aż takie głupie - zauważcie: po rozwodzie to my mamy większe szanse na opiekę nad dziećmi, to my mamy dłuższe urlopy na ich wychowanie, lepiej nam idzie manipulowanie mężczyznami przy pomocy swoich wdzięków, ja na przykład wiem z autopsji że szpilki + udawanie słodkiego niewiniątka pomaga czasem w różnych życiowych sytuacjach, poza tym, mamy społeczne przyzwolenie na to żeby pracować albo siedzieć w domu - albo jedno i drugie i nikt się nie oburza, a mężczyzna powinien pracować i być zaradny bo inaczej społeczeństwo uważa go za ciotę - nie powiem żeby to było specjalnie sprawiedliwe...

Anene przesadza, ale pewnie dlatego, że nikt nie chce mu przyznać chociaż odrobiny racji... Ja akurat w tej kwestii, że łatwiej we współczesnym świecie być kobietą niż mężczyzną się zgadzam. Co oczywiście nie znaczy że to wina tych okropnych potworów - kobiet ;) Tak się zmienia społeczeństwo, to niczyja wina, tak po prostu jest.

Anene, ja się zastanawiam jak to możliwe, że wytrzymałeś mieszkać tak długo z rodzicami? Ja jestem 9 lat młodsza i już mnie szlag trafia, po licencjacie naprawdę planuję definitywnie się wyprowadzić. Pracujesz? Zarabiasz? Może, jeśli czujesz się na siłach, chociaż spróbuj się wyprowadzić?

Poza tym, powiem Ci, że kiedyś, jak za dużo czytałam na temat chorób psychicznych i samobójstw, to zaczęłam czuć się baaardzo źle i Ty tak samo, jeśli będziesz "obserował" wredniejszą część kobiecej populacji to tym bardziej będziesz zdołowany! Nie siedź na forach, nie czytaj takich tekstów, jak zacytowany wyżej, po prostu odetnij się od tego. I skąd wiesz co myśli jakaś ładna kobieta kiedy na nią patrzysz? Nie wiesz! To Twoja imaginacja. Obstawiam, że masz za dużo wolnego czasu, powinieneś się czymś zająć, żeby o tym wszystkim nie myśleć i się tym nie dołować.

przez Krzysiek1234 14 kwi 2010, 00:27
soulfly89, respect + 100 ;)
Ostatnio edytowano 14 kwi 2010, 00:41 przez Krzysiek1234, łącznie edytowano 1 raz

przez stefi 14 kwi 2010, 00:35
Krzysiek1234 pewnie zartowal mowiac 'wszyscy jestemy neurotykami',ja to akurat odebralam jako zart .

[Dodane po edycji:]

...raczej jako czarny humor

przez Krzysiek1234 14 kwi 2010, 00:39
No dobra, ale nigdzie nie napisałem, że wszyscy. Stało jak byk "bez mała" ;)

przez tomakotunio 14 kwi 2010, 00:48
soulfly89 napisał(a):Anene, ja się zastanawiam jak to możliwe, że wytrzymałeś mieszkać tak długo z rodzicami? Ja jestem 9 lat młodsza i już mnie szlag trafia, po licencjacie naprawdę planuję definitywnie się wyprowadzić.

A nie przyszło Ci do głowy, że niektórzy po prostu MUSZĄ mieszkać z rodzicami(jest całe mnóstwo takich osób), bo zwyczajnie ich nie stać na samodzielne życie(nawet jak pracują)? Planujesz się wyprowadzić- ok, ale plany planami, a rzeczywistość może się okazać brutalna. Kobiety mają o tyle łatwiej, że łatwo mogą sobie znaleźć faceta z mieszkaniem.

przez stefi 14 kwi 2010, 00:53
jakies same nie przyjemne posty wywolal ten temat.Ja bym skasowala wszystkie posty(razem z moimi )zupelnie bez sensu.

przez soulfly89 14 kwi 2010, 00:54
tomakotunio napisał(a):A nie przyszło Ci do głowy, że niektórzy po prostu MUSZĄ mieszkać z rodzicami

Nie ma czegoś takiego że MUSZĄ. Nie trzeba od razu mieć mieszkania, na początek wystarczy sobie wynająć pokój, ja WIEM, że to nie kosztuje drogo. Mnóstwo osób po studiach wynajmuje sobie pokój razem z innymi ludźmi w podobnym wieku, bez rodzin i bez większych zobowiązań i ja myślę, że to całkiem fajny sposób jeśli się ma pieniędzy. Słowo "muszę" to dla mnie tylko i wyłącznie kwestia osobistego przekonania. Jesteśmy wolni, nic nie musimy, dopóki sami nie postawimy sobie ograniczeń - co jest zwykle całkiem rozsądne :).

przez anene 14 kwi 2010, 00:59
chcialbym napisac ze nie moge zyc w swiecie w ktorym jestem potepionym gatunkiem bez praw do wlasnych przyjemnosci i jako takiego przezycia, ani w swiecie swiniowatosci zwyrodnien wysmiewania sie z ludzi ktorzy ukazuja swoje najglebsze szczere uczucia ktore uniemozliwjaja im zycie nawet wychodzenie z domu, to sa okropienstwa ktore sie dzieja na naszych oczach jednak ci ludzie sa bezkarni bo trudno wychwycic ich proceder niszczacy uczucia i ludzi poniewaz nieuzywaja wulgarnych okreslen, maja poczucie zartu co powoduje przychylne spojrzenie. Zachowania tych ludzi sa zaczatkiem zla bo to zaryzykuje takie zdanie nie gwalciciel czy morderca jest tak naprawde winny tylko spoleczenstwo ktore wychowuje takich ludzi, dlatego daze ogromna nienawiscia kobiety mimo ze kilka osob plci meskiej moglo byc dla mnie dreczacych ale to w wyniku tego ze mezczyzni podlegaja kobietom i aby tworzyc z nimi jakiekolwiek relacje wchodza w ich gre ktora jest wpajana od poczatku zycia, poniewaz zycie tak naprawde skupia sie w calosci ku kobietom.

przez Natascha 14 kwi 2010, 01:05
Cóż, więc najlepszym wyjściem dla Ciebie byłoby zostanie mnichem w zamkniętym klasztorze- żadnych kobiet, zero kontaktu ze spoleczeństwem, którego aż tak nienawidzisz, cisza, spokój i towarzystwo braci
Natascha

przez Krzysiek1234 14 kwi 2010, 01:09
No nie bałdzo.

Sortuj wg