Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica. Jestem plcia brzydka ze smiesznym


anene

Rekomendowane odpowiedzi

A co mają powiedzieć brzydkie kobiety które nie akceptują swojego wyglądu? Ich też nikt nie chce 'pukać' (sorry, ale do niego trzeba dosłownie). I co one mają powiedzieć? One też nie mają seksu bo ich nikt nie chce, I co, też są złe?

Bzdura Magda. Każda potwora znajdzie swego amatora.

 

 

Ale ja nie piszę o tych brzydkich które siebie akceptują (bo takie to zawsze znajdą faceta), ale o tych brzydkich które są brzydkie i zdają sobie z tego sprawę, które nie akceptują swojego wyglądu. One tak samo jak Anene odpychają samców. To działa w dwie strony.

 

Linka, dobry pomysł z tym gay klubem :great:Anene idz tam, wezmą Cię w obroty że hej i wreszcie osiągniesz ekstazę seksualną :pirate:

 

 

A tak na poważnie to faktycznie koleś nie ma bladego pojęcia o kobietach, żyje w świecie fantazji, mam wrażenie że gadamy do ściany.

Ja do słupa, a słup jak dupa.

Anene, psychiatra i psycholog/seksuolog czekają na Ciebie, wiesz o tym? Poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znajdziesz chętnej kobiety, faceta zresztą też nie, którzy nie znaleźliby seksu jeśli go szukają- nawet jeśli są paskudni. Chyba, że są megaciamajdowaci albo tak zakompleksieni, że sami chowają się przed światem. Seks to najłatwiejsza sprawa na świece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znajdziesz chętnej kobiety, faceta zresztą też nie, którzy nie znaleźliby seksu jeśli go szukają- nawet jeśli są paskudni. Chyba, że są megaciamajdowaci albo tak zakompleksieni, że sami chowają się przed światem. Seks to najłatwiejsza sprawa na świece.

 

Znajdę, znajdę. Znam kilka takich osób które usilnie szukają i nie potrafią znalezc. Przykład z forum- Tracący Sens Życia- kto zna ten wie o co chodzi. Chłopak przystojny, mądry, a też ma problemy ze sobą i nie może znalezc kobiety/seksu/miłości.

Znam pare osób zdrowych w pełni które szukają i nie mogą znalezc. I nie piszę tu o korzystaniu z usług prostytutek, tylko o ludziach którzy szukają seksu za free.

 

Poza tym kobieta która nie akceptuje swojego wyglądu chyba nie szuka seksu, ale też on jej się nie przydarza, nie wiem.

Jest wiele osób które nie mogą znalezc seksu :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×