Odstraszanie ludzi... czy Wy też tak macie

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Odstraszanie ludzi... czy Wy też tak macie

przez Prometeus 02 lut 2010, 16:32
whiteblackchocolate Wyluuuzzuujj. To nie pierwsza i nie ostatnia osoba jaką spotkasz, jeszcze masz szanse ;).

No to prawda my nerwicowcy trudniej zawieramy kontakty, ale każdy następny kontakt to kolejna próba puki się nie uda, trzeba próbować i wierzyć w siebie. Nie myśl co ktoś pomyśli, czy się uda nawiązać miłą znajomość czy nie, bo z takim nastawieniem naprawdę się odstrasza. Bądź trochę bardziej otwarta i bezpośrednia powiedz komuś bezpośrednio - "ostatnio miałam wrażenie, że nie chciałeś ze mną rozmawiać, że w jakiś sposób cię denerwowałam, możesz mi powiedzieć co jest nie tak?" nie licz na natychmiastowa odpowiedź, ale poruszysz całą tą machinerię i to najważniejsze. Nastaw się na swój cel i go realizuj za wszelką cenę :smile:
To BE YOURSELF is all that you can do

Czat naszej grupy medytacyjnej:
http://www.flash-chat.pl/chat.php?chatID=GrupaMedytacyjna

Re: Odstraszanie ludzi... czy Wy też tak macie

przez whiteblackchocolate 03 lut 2010, 19:18
Dzięki Wam za wsparcie :) jakkolwiek mojego nieprzystosowania to nie zmienia. Chyba przestanę walczyć. W końcu świat wyobraźni też bywa piękny i zaludniony... Terapeutka mnie opieprzy :D
and when you think more than you want, your thoughts begin to bleed (...) society, crazy indeed, hope you're not lonely without me

I have no home

Sortuj wg